Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Arthur Shelby

Luźny dekiel Doxa

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy użytkownicy, macie jakiś pomysł, dlaczego w zegarku doxa z lat 50' dekielek jest na tyle luźny, że da się nim przekręcić po wciśnięciu? Spotkaliście się z takim problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest oryginalny?


Prawdopodobnie "wyrobiony" lub krzywy...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też są zwyczajowe.

Dekiel pewnie się "wyrobił", poproś zegarmistrza by podłożył uszczelkę na rant koperty, powinno pomóc.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez luk35
      Witam Panowie! Ostatnio założyłem post na forum w sprawie Divera do 5k. Dziękuję za odzew (przede wszystkim) badając to szerokie spektrum, wybrałem 3 kandydatów i nie mogę się zdecydować. Jeśli ktoś by się nudził i mógłby wyrazić swoje zdanie/pomoc w wyborze bede dozgonnie wdzięczny. 



      Dodam tylko że nie nurkuje i byłby to zegarek raczej codzienny.
    • Przez Tkop1969
      Posiadam Doxę, wbijam w google nr refencyjny zegarka , markę i nic. Nie potrafię tego zrobić. Pomożecie?




    • Przez MarcinEck
      Usłyszałem taką informację od kogoś i proszę Forumowiczów o potwierdzenie lub zanegowanie:
      Ponoć pod marką Wilhelm zegarki w czasie II wojny sprzedawała Certina czy też Doxa, prawda-li to?
    • Przez SPS
      Cześć, 
       
      DOXA IL DUCA szuka domu  nr ref. 130.90.202.03 
      Kupiony u AD - APART Zabrze. 
       
      Najważniejsze cechy zegarka; 
      - Zegarek nad datą ma szkło powiększające,
      - koperta stal szlachetna (złote PVD) o  średnicy koperty 41 mm i wysokości 11 mm, 
      - zakręcana sygnowana koronka,
      - szkło szafirowe,
      - mechanizm automat SW200 (26 kamieni),
      - tarcza granatowa szlif słoneczny,
      - wodoszczelność określona na 10 ATM (100M),
      - pasek skórzany w kolorze czarnym przecieranym na granat z zapięciem motylkowym, 
      - oczywiście oryginalne pudełko i dokumenty a nawet metka, 
       
      Stan oceniam na regulaminowe 8/10. Jest jedna drobna ryska na kopercie między godziną 12 a 1. 
       
      Dostawa. Kurier lub inpost do wyboru  Nie wysyłam za pobraniem. Możliwy odbiór osobisty Ruda Śląska / aglomeracja śląska.
       
      Cena 1600 zł  ->   1500 zł  -> 1400 zł   -> 1300 zł kurier w cenie. 
       
      Zdjęcia poniżej 
      Zapraszam  
       

       

       

       

       

       

       
      Regulaminowa karteczka  

       

       
       
       
       
       
    • Przez Juliv
      Więc tak jestem w posiadaniu takiego o to zegarka po dziadku, mniej więcej z lat 50-60. Raczej nie podróbka bo dziadek był zegarmistrzem. Na tarczy jest napis DOXA a pod nim mniejszy napis ANTI-MAGNETIQUE. Ma czerwoną wskazówkę sekundnika oraz fluorescencyjne wstawki na wskazówkach. Ma 38mm tarcza ma kolor szampański, cyfry, wskazówki i koronka jest złota. Na deklu jest numer 60711 szukałam coś o tym w internecie niestety nic nie znalazłam. Może to numer seryjny. Aha jeszcze rozstaw między uszami to 20mm. Także jeżeli ktoś wie co to za zegarek to może napisać ile może być wart z jakiego roku jest. Dzięki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.