Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hahanier

36mm~, bransoleta, ciemna tarcza

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Na dropie pojawiła się glycine combat 6 i zastanawiam się nad nią mocno, jednak jestem ciekaw czy nie ma jakiejś alternatywy. :)

 

Budżet 1500(lepiej - niż +)

Kwarc może być jak najbardziej

36mm, przyzwoita bransoleta.

 

Macie jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz alternatyw w zegarku bez baterii. Jak się podoba to brać

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać mocną inspirację explorerem. Nie wiem czy uznawać to za wadę czy zaletę, ale ogólnie podoba mi się.

Z solarów to chyba tylko stiletto, ale to nie do końca ten typ zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

W tym wypadku dla mnie to zaleta - i mówię to jako posiadacz Explorera.

Nie tylko bowiem to homar dla świetnego Explorera 1016, który jest nieprodukowany już od 30 lat i osiąga gorzej niż absurdalne ceny, to do tego jest to sprawiedliwy prztyczek w nos dla Rolexa.
Rolex reklamuje Explorera jako zegarek który zdobył Everest - choć Hillary nosił właśnie zegarek Smithsa (Rolexa prawdopodobnie miał sherpa Tenzig, ale też nie Explorera, który wtedy jeszcze nie istniał) - więc Smiths homaruje Explorera nazywając go Everestem.

 

Jak poprawią bransoletę (teraz trochę przytłacza zegarek, ma się lepiej zwężać i mieć drobniejszą klamrę), to będzie bardzo fajny model.

No i w rozmiarze 37mm z dość specyficzną (ale uwielbianą przeze mnie) bransoletą jest fantastyczny SKX013. A jak się nie spodoba ich cudownie wygodne puszkowe jubilee, to w zakładanym budżecie pewnie znajdziesz solidny aftermarket :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczekam na wersję z poprawioną bransą, a glycine cały czas jest w ofercie.

 

Skx013 mam i doceniam tą klekoczącą jubilee ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo Glycine Combat 6 prezentuje się lepiej niż na fotkach więc nie ma sensu szukać alternatywy. Cena na Drop jest bardzo atrakcyjna. Po opłatach zmieścisz się w około 1400 zł. Trochę taniej niż w autoryzowanym sklepie w Polsce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z wysyłką z dropu? Kto jest finalnym dostawcą u nas w kraju i czy można dokonać opłat np przelewem a nie przy odbiorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.