Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Roko1945

Orient Mako III

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Od pewnego czasu rozmyślam nad nabyciem zegarka Orient Mako III:

 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-mako-iii-automatic-ra-aa0002l19b?gclid=CjwKCAjwxrzoBRBBEiwAbtX1n0pG2Jv9_6eHtOaoe4WnTxQiqarAw-2AOtvEHAtbjRF3zKNnBqVwvRoCIjYQAvD_BwE

 

Posiadam już Orient Bambino 4 i jestem bardzo z niego zadowolony. Teraz nastał czas na divera  ^_^

 

Czy w Waszej ocenie zegarek jest godny polecenia, czy może w tym przedziale cenowym znajdę coś lepszego? Przyznam się, że wizualnie jest dla mnie po prostu świetny  :)

 

Będę bardzo wdzięczny za ewentualne sugestie i poświęcony czas!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Od pewnego czasu rozmyślam nad nabyciem zegarka Orient Mako III:

 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-mako-iii-automatic-ra-aa0002l19b?gclid=CjwKCAjwxrzoBRBBEiwAbtX1n0pG2Jv9_6eHtOaoe4WnTxQiqarAw-2AOtvEHAtbjRF3zKNnBqVwvRoCIjYQAvD_BwE

 

Posiadam już Orient Bambino 4 i jestem bardzo z niego zadowolony. Teraz nastał czas na divera  ^_^

 

Czy w Waszej ocenie zegarek jest godny polecenia, czy może w tym przedziale cenowym znajdę coś lepszego? Przyznam się, że wizualnie jest dla mnie po prostu świetny  :)

 

Będę bardzo wdzięczny za ewentualne sugestie i poświęcony czas!

Producent godny polecenia. Model fajny a co do nurków w tej cenie to zaraz dostaniesz tyle propozycji, że zapomnisz jak się nazywasz. Za około 200 zł taniej można kupić na Creation Watches, ale polski sklep to pewniejsza gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dobry wybór, podobnie jak SKX czy Żółw od Seiko, choć te dwa ostatnie nie mają szafirowego szkła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko, mam od grudnia i polecam ;). Relacja cena/jakość bardzo fajna.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, podobnie jak SKX czy Żółw od Seiko, choć te dwa ostatnie nie mają szafirowego szkła.

Jeżeli nurek ma służyć do nurkowania to akurat szafir nie jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też tak uważam i dlatego nie miałem oporów przed zakupem Żółwia czy Sumo, choć akurat w moim przypadku nurkowanie i tak nie wchodzi w grę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam i dlatego nie miałem oporów przed zakupem Żółwia czy Sumo, choć akurat w moim przypadku nurkowanie i tak nie wchodzi w grę  ;)

To się nazywa hardkorowy kolekcjoner. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Wam za pomoc. Teraz mam rozterkę czy przypadkiem nieco nie dołożyć i kupić go wersji limitowanej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@up

 

A czym sie limitka rozni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzono odcień różowego złota na bezelu, a tarcza zrobiona jest z masy perłowej.

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-mako-iii-automatic-limited-edition-ra-aa0007a09a?gclid=CjwKCAjw0tHoBRBhEiwAvP1GFVg0g_gGBXnS_zanyMVagA9gVRorWxS4cVOtfHoJiz9sTN1ISBH9GhoCha4QAvD_BwE

Edytowane przez Roko1945

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Roko1945 jeśli jeszcze nie kupiłeś to mogę Ci sprzedać mojego zielonego. Kupiłem na Timea.pl i jutro ma przyjść przesyłka, tyle, że w międzyczasie kupiłem też Seamastera 300m. Mam więc do wyboru nie odbierać przesyłki lub przekazać dalej komuś chętnemu na zakup :)

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.