Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
milektom

Seiko turtle vs mini turtle- szczupły nadgarstek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim,

proszę o poradę w wyborze pomiędzy klasycznym żòłwiem, a żòłwiem w wersji mini. Obwód mojego nadgarstka to ok.15,5cm. Z przeczytanych przeze mnie artykułów wybija zdanie, że bardziej pasowałby na mnie mniejszy żółw. Niestety nie jestem w stanie sprawdzić tego na żywo. Stąd moje pytania, co polecacie? Jak nosi się żółwia na pasku? Z góry dzięki za wszelką pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pasku żółwia się nie nosi, bo po co? Bo z bransoletą za ciężki? To kup zegarek dostosowany do twojej ręki.

Nic gorszego niż chudziak przechylający się pod ciężarem zegarka.

 

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czułem się dobrze przymierzając klasycznego, a mam nadgarstek 17 cm. Nie miałem jednak okazji porównać go z mniejszym.

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam szczerze "Mini Turtle" na wąski nadgarstek. Przymierzałem - jeden z lepiej leżących zegarków tego typu. Kiedyś go kupię :)


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój syn ma obecnie w nadgarstku 16,5...79762f93bcb5e3c39f3a1a85cf8bcb55.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym obwodzie to zdecydowanie lepsza byłaby mniejsza wersja ale radzę jednak przed zakupem przymierzyć. Ja też robiłem podchody pod mini-żółwia ale ostatecznie zostałem przy moim starym dobrym SKX013. Problem z tymi seikowymi wersjami mini zegarków jest taki, że trochę tracą one proporcje poprzez pomniejszenie średnicy koperty przy jednoczesnym pozostawieniu tej samej grubości co w większym zegarku. Tak jest w SKX007/013 i z tego co czytam to również w żółwiach. Dlatego kupując w ciemno bez przymiarki później może to trochę przeszkadzać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PrezesPolski

Nie dostrzegłem zachwiania proporcji w mini żółwiu, którego bardzo ciepło wspominam. Mam nadgarstek 17,5 może 18 i było bardzo ok.

post-107328-0-44003400-1561658620_thumb.jpg

post-107328-0-46024400-1561658715_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak wypada mini żółw w porównaniu do orienta ray 2? Chodzi mi o rozmiar, wykonanie, ogólne odczucia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.