Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość vitriol

Snoopy vs Daytona

$25k a jedno białe chrono  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Za dużo tej porcelany w Rolku.

Jak zwykle u nich przekroczona bariera elegancji i dobrego smaku.

Czyli taki dizajnerski populizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Historię Speedmastera znam bardzo dobrze i też jestem jej fanem. Po prostu dla tej historii wolę standardowy model, a nie limitkę - a szczególnie nie tak brzydką limitkę :)

 

Mam tak samo. Historia historią ale zegarek musi się podobać. Co ciekawe mogłem Snoopiego kupić za retail i wtedy wydał mi się po prostu brzydki. Ma tak nabżdżone na tarczy że Daytona ze swoją litanią to przy nim wzór czytelności projektu. Teraz oczywiście czuję się trochę jak Jóźwiak (dawny dyrektor Legii od transferów ) który zrezygnował z Lewandowskiego ;-) i łapię się na tym że nie myślę już o Snoopym tak źle ale to uświadomiło mi że część

„magii” wynika z niedostępności. Dlatego też trudniej rozstać mi się z zegarkami już nieprodukowanymi niż tymi z aktualnej oferty.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Robert, na Twoje usprawiedliwienie przemawia fakt, że w dniu premiery nikt nie przewidywał aż takiego sukcesu, nawet jakiś czas po, można było kupić niewiele ponad retail ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, na Twoje usprawiedliwienie przemawia fakt, że w dniu premiery nikt nie przewidywał aż takiego sukcesu, nawet jakiś czas po, można było kupić niewiele ponad retail ;)

No właśnie to jest ta zegarkowa magia... zbój wie czego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Snoopy  na pasku, a Daytona na bransolecie to imo najlepsze połączenie. W zalezności na czym lubie nosić, tym kierowałbym się przy wyborze.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daytona w tej wersji to zegarek kompletny, może być jedynym zegarkiem na całe życie i za 40 lat wciąż będzie na topie. Snoopy - OK, fajna historia (zwłaszcza dla tych, którzy interesują się podbojem kosmosu), ale nadaje się raczej jako 3-4 zegarek w kolekcji. Jest moim zdaniem kilka dużo ładniejszych kolorystycznie wersji Speedmastera, w dodatku sam Snoopy wygląda tu trochę dziwnie (jak potrącony i leżący na poboczu jezdni...). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy snoopy:) Ma go ktoś w swojej kolekcji?

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.