Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
raiden

Casio G-SHOCK MTG-B1000D-1AER Exclusive czy warto i gdzie tanio kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie fachowcy,

 

potrzebuje Waszej opinii na temat zegarka:

Casio G-SHOCK MTG-B1000D-1AER Exclusive

https://www.zegarek.net/zegarki-casio/zegarek-mtg-b1000d-1aer

 

 

Czy warto w niego zainwestować? Gdzie można najtaniej i bezpiecznie zakupić 100% oryginał? Zależy mi na solarnym systemie i radiowym ustawianiu czasu i szafirowym szkle.

 

zegarek-meski-casio-g-shock-exclusive-mt

Edytowane przez raiden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy warto? Jasne ale ceny wg mnie są za wysokie przy tej wersji. Ja swojego czerwonego MTG kupiłem w Taipei bezpośrednio w salonie G-Shock. Co do cen i dostępności w internecie nie mam wglądu.

Z własnego doświadczenia wiem że zegarek jest wspaniały. Wszystko działa w nim tak jak powinno, luma jest fantastyczna, radio czyta bez problemu, mój pasek jest idealny, miękki ale też wytrzymały i o fajnej strukturze. Szlify na czarnej wersji wyglądają ładnie i w sumie nie łapie rys na polerowanych elementach. 

Niestety po moich obserwacjach wiem że od roku 2019 ceny MTG poszły w górę... i nie wiem czy znajdziesz tanio z pewnego źródła po dobrych pieniądzach.

Edytowane przez sbsqad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa, dzięki za rzeczową odpowiedź. Mam szansę kupić za 3000 zł z 100% pewnego źródła. w sklepach są od 3950 do 4400 zł. Pytanie czy CASIO  w tej cenie to nie przesada czy nie lepiej zainwestować w CITIZENA etc.????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten model


Nie ten model.


Niby forum o zegarkach a poza jedną osobą nikt nie potrafi się wypowiedzieć na temat zegarka, masakra, nikt się nie zna czy z czego wynika ten marazm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zegarek warty każdej ceny bo to nie są klepane na okrągło zegarki i masz pewność że to 100% Japan Casio. MT-G jak i MR-G są produkowane w innej fabryce niż normalne Casio (jeszcze Oceanusy są robione ręcznie).

Ja swojego MT-G bym nie zamienił już na nic innego zwłaszcza że z czerwonym paskiem już w sumie ciężko do dostania, nawet jak się pojawiły w dystrybucji nie było ich dużo :D

Za 3000zł to dobra cena zwłaszcza że już masz bransoletę. Ja bym kupił, nosił i nie myślał o sprzedaży bo za parę lat tak czy siak się sprzeda :D

Marazm wynikać może z tego że masz mało postów a od razu zacząłeś pisać czy warto itp a w myśl forum nikt tu nie zajmuje się wycenianiem, tematy dotyczące cen, itp odbywają się delikatniej :D

Tutaj natomiast zapytałeś po prostu gdzie kupić najtaniej i czy to dobra inwestycja więc dla mnie osobiście nie ma problemu. Szkoda że Tobie nikt z podforum Casio nie odpowiedział zwłaszcza że mamy tam dział MT-G gdzie sam pisałem o swoim modelu, o spostrzeżeniach itp.

 

W momencie pisania przeszukałem stronę TimeTrend i np czerwonego już nie ma co mnie osobiście cieszy mocno hehe

Edytowane przez sbsqad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek warty każdej ceny bo to nie są klepane na okrągło zegarki i masz pewność że to 100% Japan Casio. MT-G jak i MR-G są produkowane w innej fabryce niż normalne Casio (jeszcze Oceanusy są robione ręcznie).

Ja swojego MT-G bym nie zamienił już na nic innego zwłaszcza że z czerwonym paskiem już w sumie ciężko do dostania, nawet jak się pojawiły w dystrybucji nie było ich dużo :D

Za 3000zł to dobra cena zwłaszcza że już masz bransoletę. Ja bym kupił, nosił i nie myślał o sprzedaży bo za parę lat tak czy siak się sprzeda :D

Marazm wynikać może z tego że masz mało postów a od razu zacząłeś pisać czy warto itp a w myśl forum nikt tu nie zajmuje się wycenianiem, tematy dotyczące cen, itp odbywają się delikatniej :D

Tutaj natomiast zapytałeś po prostu gdzie kupić najtaniej i czy to dobra inwestycja więc dla mnie osobiście nie ma problemu. Szkoda że Tobie nikt z podforum Casio nie odpowiedział zwłaszcza że mamy tam dział MT-G gdzie sam pisałem o swoim modelu, o spostrzeżeniach itp.

 

W momencie pisania przeszukałem stronę TimeTrend i np czerwonego już nie ma co mnie osobiście cieszy mocno hehe

Dziękuję za rzeczową odpowiedź! Z czerwonym paskiem prezentuje się świetnie, ale na paskach już mam teraz chciałem stal. Uważasz, że np. za 5 lat będzie szansa go sprzedać za podobne pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go kupisz za 3000zł to wydaje mi się że na pewno nie stracisz kolosalnych pieniędzy, kto wie może przy dobrym utrzymaniu cena pójdzie w górę? Zwłaszcza że cena teraz jest w okolicy 4tyś. Zobacz jak ma się cena pierwszego MTG-S1000 :D dalej musisz położyć swoje. 

Modele obecne zostały bardzo ciepło przyjęte przez użytkowników, Casio zrobiło dobry krok w modelu MT-G wg mojej oceny. Na plus w przyszłości można zaliczyć fakt że model MTG-B1000 (te o których mowa) otrzymał nagrodę iF Design na rok 2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.