Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ch24.pl

Czapek Faubourg de Cracovie „Courage Every Second” Only Watch 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Na tegoroczną aukcję Only Watch marka Czapek przygotowała unikatową wersję swojego pierwszego chronografu Faubourg de Cracovie. Na jego tarczę trafiło wyjątkowe przesłanie – "Odwagi w każdej sekundzie".

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czapek zestawił Faubourg de Cracovie Only Watch 2019 z czarnym, matowym paskiem z aligatora, przeszytym jasnoniebieską nitką

 

Ja tam nie widzę niebieskiej nitki paska ?, czyżby kolejna bezmyślna przeklejka materiału prasowego ?

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czapek zestawił Faubourg de Cracovie Only Watch 2019 z czarnym, matowym paskiem z aligatora, przeszytym jasnoniebieską nitką

 

Ja tam nie widzę niebieskiej nitki paska ?, czyżby kolejna bezmyślna przeklejka materiału prasowego ?

 

A mat widzisz ;) ?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czapek zestawił Faubourg de Cracovie Only Watch 2019 z czarnym, matowym paskiem z aligatora, przeszytym jasnoniebieską nitką

 

Ja tam nie widzę niebieskiej nitki paska ?, czyżby kolejna bezmyślna przeklejka materiału prasowego ?

 

Mało kto dostaje prasówki od producentów więc przedruki i to w polskim języku są jak najbardziej przydatne chyba. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mało kto dostaje prasówki od producentów więc przedruki i to w polskim języku są jak najbardziej przydatne chyba. :)

Dla mnie takie podejście to dziennikarski fast food. Mało ambitnie byle tylko ilość kliknięć oraz kasa na koncie się zgadzała. Nie lepiej zgłębić temat, napisać coś od siebie, zamieścić ciekawe informacje, które są dostępne tylko w drogich lub trudno dostępnych książkach? Zajmuje to dużo czasu, ale przynajmniej czytelnik pozyskuje z ambitnego opracowania ciekawe informacje, a tym samym wzbogaca swoją wiedzę na temat zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale jak to kolejna wersja z innym kolorem małych tarcz czy kopertą PVD to niewielkie pole do popisu jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Masz rację ale jak to kolejna wersja z innym kolorem małych tarcz czy kopertą PVD to niewielkie pole do popisu jest.

 

Masz oczywiście rację przy założeniu, że chociaż raz dany model zegarka został porządnie opisany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorzy z tego portalu mają skłonność do przekręceń i pomyłek. Pewnego razu (nie chce mi się szukać, ale jest na forum) nazwali jakąś francuską czy szwajcarską montownię (100% zaopatrzenia w części z zewnątrz) in-housem i upierali się przy tym, a innym razem magazyn wysokoregałowy jakimś cudem techniki gdy od >40 lat są już takie u nas, a układnicę jeżdżącą w środku - żółtą żyrafą. Widać, że nawet kopiując teksty ich nie redagują. Klepią co im nadeślą z zagranicy. Ctrl+c i Ctrl+v.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorzy z tego portalu mają skłonność do przekręceń i pomyłek. Pewnego razu (nie chce mi się szukać, ale jest na forum) nazwali jakąś francuską czy szwajcarską montownię (100% zaopatrzenia w części z zewnątrz) in-housem i upierali się przy tym, a innym razem magazyn wysokoregałowy jakimś cudem techniki gdy od >40 lat są już takie u nas, a układnicę jeżdżącą w środku - żółtą żyrafą. Widać, że nawet kopiując teksty ich nie redagują. Klepią co im nadeślą z zagranicy. Ctrl+c i Ctrl+v.

 

Jak ja uwielbiam takie komentarze w stylu: gdzieś widziałem, gdzieś czytałem, ale dowalę.

 

Nie mam nic przeciwko krytyce, ale jeśli jest konstruktywna. Wiem, że każdemu zdarzają się błędy - nam w kilku tysiącach opublikowanych tekstów też się trafiły. Ale uogólnianie i pisanie o ctrl-c ctrl-v mnie wyjątkowo irytuje. Proponuję, żebyś wskazał jeden napisany w ciągu ostatnich 5 lat artykuł, który został przekopiowany z materiału prasowego. 

 

Kolejna sprawa dot. "żółtych żyraf". W jednym z tekstów pisałem, że PRACOWNICY (!) nazywają tak roboty obsługujące magazyn.

 

Na koniec zachęcam Cię do wzięcia udziału w naszym urodzinowym konkursie i napisania recenzji ulubionego zegarka. Z chęcią ją przeczytam.

Edytowane przez kielas

CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą "żółtą żyrafą", to autor miał problem by ją jakkolwiek nazwać. Opisane cudo techniki XXI wieku, jakie funkcjonowało już w głębokim PRLu w Ursusie, FSO i wielu innych. Cudze chwalicie.... Tak, o montowni, co ją się zwie in-house jest gdzieś w moich postach i nie chce mi się szukać, bo mam urlop i przyjemniejsze rzeczy. Dziękuję za zaproszenie do napisania artykułu. Zastanowię się. Kiedyś chciałem napisać wyczerpujący artykuł pt. "Zegary szachowe", ale któraś redakcja (czy klubowego czy innego czasopisma, nie pamiętam) odrzuciła mój pomysł, argumentując, że nie jest cool. Nie wskażę Tobie kopiowanego artykułu, bo nie mam źródłowych materiałów i wolnego czasu na ich analizę. Za to jeżeli ktoś nie rozróżnia podstawowych kolorów i innych rzeczy, to mogą się pojawiać różne głosy krytyki. Nie jestem 100% na nie, ale tylko do błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.