Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

Warsztaty zegarmistrzowskie 6 / 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Przelane 68 zł  ;)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelane, do miłego spotkania.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelane - tym razem przed czasem.  :ph34r:

Milo bedzie Was wszystkich spotkac. Niektorych po raz pierwszy.

Do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy Koledzy,
jakiś czas temu w tym temacie padło zapytanie czy ktoś w zamian za reklamę czy jakieś inne bliżej nie sprecyzowane korzyści może za sponsorować identyfikatory dla naszej grupy. 
Poświęciłem trochę mojego wolnego czasu, benzyny oraz osobiste znajomości i załatwiłem od zaprzyjaźnionej firmy dla której kiedyś pracowaliśmy/współpracowaliśmy 50 szt identyfikatorów.- całkiem gratis. Nawet nie będzie smyczy z logo firmy żeby nie robić kryptoreklamy.
Chociaż nie wiem czy nie prościej było wydać kilka złotych z budżetu warsztatów i po prostu je zakupić. 
 
A tak ja staję się "sponsorem" - a dla firmy która mi je podarowała jestem w przenośni i dosłownie "dozgonnym wdzięcznikem" jako że już nie prowadzimy firmy więc się nie zdołamy odwdzięczyć ;) .

 

 

Napisałem do Kamila. Wszystko powinno być już jasne  :)

 

Po co pisałeś do Glashuette? Ich nie interesuje wycieczka z Polski, masz zapłacić, chwilę pozwiedzać i auf wiedersehen...

 

Załatwia klucze do skarbca i kody wyłącznika alarmów.
Kiniol czego nie rozumiesz?

 

Jak już załatwiłem identyfikatory to jak zwykle muszę jeszcze "się wciskać między wódkę a zakąskę" następne "parę" minut przy komputerze i popełniłem kilka layoutów tego co się może w nich znaleźć.
Napisałem też do Klubu, Glashutte i Kolegi "pmwas" o udostępnienie plików źródłowych.
Od dwóch ostatnich je otrzymałem - natomiast logo naszego klubu jest plikiem "ściśle tajnym łamanym przez poufne"  :D nie dostępnym zwykłemu śmiertelnikowi ani w żadnych bibliotekach znaków i logotypów.
 
To kilka wersji w kolorze i czarno białych /w lewym górnym rogu miało być logo klubu ale ponieważ jest nie do zdobycia - to go nie ma  :D  :D  :D /
 
Wersje kolorowe:
 
I WERSJA z jednym z najstarszych w Polsce zegarków Glashutte (tu specjalne podziękowania dla Kol. "pmwas" za udostępnienie zdjęć)
 
post-27334-0-73124200-1568391349_thumb.jpg
 
 
II bez zegarka - ale za to więcej miejsca na NICK i nazwisko
 
post-27334-0-77981100-1568391398_thumb.jpg
 
I te same identyfikatory w wersji czarno-białej:
 
III WERSJA
 
post-27334-0-19332200-1568391429_thumb.jpg
 
IV WERSJA
 
post-27334-0-18217700-1568391446_thumb.jpg
 
więcej nie zamierzam się wcinać więc jeśli ktoś chce to mogę udostępnić pliki w celu dodania brakujących znaków i wpisania NICKÓW.
 
Pozdrawiam 
Roman
 
p.s. W ramach tej "zakąski" i nie wtrącania. Proponowałem organizatorom żeby w ramach wyjazdu do Drezna zaliczyć odbywający się tam w sobotę rano flohmarkt - ale nie spotkało się to z entuzjazmem. 
 
p.s.2 Chciałem też zrobić dalszą część zabawy/zawodów/konkursu jaki był na ostatnich zorganizowanych warsztatach w Gdańsku - rozpoznawania nietypowych narzędzi zegarmistrzowskich - ale rozumiem że mam się nie wychylać i nie być znowu jedynym zainteresowanym w tej zabawie.
 
 
.......
Edytowane przez Kieszonkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, wyjazd z Kliczkowa nastąpi, podejrzewam, nie wcześniej niż o godz. 9.00, bo śniadanie, bo kac, bo kupa etc... Do granicy w Zgorzelcu mamy 50km, autokar przejedzie ten odcinek w 1h. Potem do Glashuette mamy ok. 120 Km czyli następne 1,5h . Razem daje to nam 2,5h, czyli przybędziemy do muzeum o godzinie circa 11.30. Wchodzi grupa pierwsza i zwiedza około 1h. Potem wchodzi druga grupa, która w muzeum spędzi następną godzinę, czyli mamy już 13.30... dajemy sobie jeszcze +30minut gdyż pierwsza grupa też będzie chciała poślinić wystawy sklepowe. Mamy już 14.00... Wracamy do Drezna by odwiedzić Zwinger z jego wspaniałościami, myślę tu min. o Gabinecie Matematyczno- Fizycznym... Nie wspomnę o Duererze i innych ... wink.png W między czasie jeszcze jakaś przegryzka w formie Bokwursta z bułeczką... I mamy godzinę jak w mordę 17.00/17.30... Do Kliczkowa 2,5h i obiadokolacja o godzinie 19.30/ 20.00... Pogram jest napięty...sam widzisz... Jak się ekipa rozlezie po giełdzie to ich do 14.00 nie pozbierasz... 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za identyfikatory. Są w porządku. Zamiast logo może być np.  napis KMZiZ jako skrót lub w rozwinięciu umieszczony na samej górze nad napisem Kliczków z datą. Niech się wypowiedzą w ramach pomocy inni uczestnicy naszej wyprawy. Pierwsza plakietka z mechanizmem zegarka gdyby była uzupełniona o napis na górze:  Klub Miłośników Zegarów i Zegarków jest jak najbardziej do przyjęcia.  Logo nie jest tajne  :)  tylko muszę dotrzeć do osoby która go ma w tzw krzywych. Do tego wszystkiego dostaniemy wszyscy silikonowe opaski na nadgarstek z napisem KMZiZ.  Już są w drodze. Co do rozkładu dnia. Krzysztof ma rację. Nie możemy tego dnia przeładować atrakcjami, bo padniemy. Będą z nami  dzieci i dla nich ta wyprawa też powinna być atrakcyjna i nie za bardzo męcząca  :)  Na szybko to mam taki obrazek:

post-24159-0-17095200-1568398492.jpg

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, wyjazd z Kliczkowa nastąpi, podejrzewam, nie wcześniej niż o godz. 9.00, bo śniadanie, bo kac, bo kupa etc... do muzeum o godzinie circa 11.30. Potem wchodzi druga grupa......czyli mamy już 13.30...Mamy już 14.00... Wracamy do Drezna by odwiedzić Zwinger z jego wspaniałościami, myślę tu min. o Gabinecie Matematyczno- Fizycznym... Nie wspomnę o Duererze i innych ...... I mamy godzinę jak w mordę 17.00/17.30...... Pogram jest napięty...sam widzisz...

 

Krzysztof, swoje miejsce w szeregu "poniał"  :D oraz to że nie jestem organizatorem wycieczki.
 
Dlatego ze względu na powyższe zobowiązuję się:
 
Po pierwsze - ze względu na napięty harmonogram - nie wtrącać już więcej żadnych punktów programu typu flohmarkt czy obiado-gril zamiast obiado kolacji - ponoć taka możliwość w folwarku istnieje.
/Chociaż dzięki temu wtrącaniu w Gdańsku mieliście możność zobaczyć jedyny chyba w Polsce kościół z możliwością siedzenia tyłem do ołtarza - a kościół  ten powstał na długo przed premierą filmu "Kler" ;) , czy popsuć - nie będę wskazywał kto  :D  :D  - wahadło Foucaulta/
 
Po drugie - ze względu na napięty harmonogram - nie będę organizował drugiej części konkursu "Zgadnij jakie to narzędzie" brak sponsorów i zainteresowania.
 
Po trzecie - zrobiłem na szybko cztery wersje identyfikatorów, jeśli ktoś chce to niech przedstawi swoje a Koledzy wypowiedzą się którą wybieramy i kto i gdzie je jest w stanie wydrukować.

 

Dziękuję za identyfikatory. Są w porządku. Zamiast logo może być np.  napis KMZiZ jako skrót lub w rozwinięciu umieszczony na samej górze nad napisem Kliczków z datą. Niech się wypowiedzą w ramach pomocy inni uczestnicy naszej wyprawy. Pierwsza plakietka z mechanizmem zegarka gdyby była uzupełniona o napis na górze:  Klub Miłośników Zegarów i Zegarków jest jak najbardziej do przyjęcia.  Logo nie jest tajne  :)  tylko muszę dotrzeć do osoby która go ma w tzw krzywych. Do tego wszystkiego dostaniemy wszyscy silikonowe opaski na nadgarstek z napisem KMZiZ.  Już są w drodze. Co do rozkładu dnia. Krzysztof ma rację. Nie możemy tego dnia przeładować atrakcjami, bo padniemy. Będą z nami  dzieci i dla nich ta wyprawa też powinna być atrakcyjna i nie za bardzo męcząca  :)  Na szybko to mam taki obrazek:

 

 
Eugeniusz - identyfikatorów jeszcze nie odebrałem ale ponoć czekają na mnie /ze względu na wiek mój i samochodu nie chce mi się po nie specjalnie jechać/ mi osobiście też "Wersja I" najbardziej odpowiada, pozostałe są tylko multiplikacjami tej pierwszej. Zdjęcie które dostałem od Kol. "pmwas" wyglądało pierwotnie tak
 
post-27334-0-86713200-1568445165.jpg
 
i ze względu na kadr dało się użyć tylko w takiej kompozycji - ale moim zdaniem dzięki "paru minutom" udało się uzyskać całkiem przyzwoity efekt.
 
Co do loga to jeśli chcemy to zrobić profesjonalnie to musi być właśnie w wektorze. Nie jest ono co prawda bardzo skomplikowane i byłbym w stanie je skonstruować ale powiem otwarcie nie chce mi się. A znając stawki grafików to ktoś kiedyś wziął duże pieniądze za zrobienie tego loga. Po ponad 40 latach spędzonych przed komputerami i innymi stacjami graficznymi mam wstręt do siadania przed nimi ponownie. Czasami tylko jakiś diabeł mnie podkusi  ;) i wtedy wdaję się w takie działania i dyskusje.
 
Reasumując na dzień dzisiejszy mamy dwie opcje 
 
- druk czarno biały u "kamila" na grubszym 100-120 g papierze ale nie zrozumiałem jego wypowiedzi czy ma możliwość wydrukowania grafiki i ingerencji w nią.
 
-druk kolorowy u "areckiego" ale na 80 g papierze, moim zdaniem "z braku laku" może taki być choć warto by skombinować trochę grubszy zwykła drukarka laserowa akceptuje papier nawet do 220g tylko trzeba go podawać zwykle z ręcznego podajnika. no i ktoś musi mu opracować te 15 kartek w PDF-ie.
 
- ew. szukamy nadal sponsorów którzy wydrukują to "na grubym i w kolorze" :)
 
Co do naszych milusińskich i naszych "lepszych połówek" to właśnie dla nich proponowałem flohmarkt - bo nie zawsze szlajanie po jakiś muzeach, pałacach, kościołach jest dla nich atrakcyjne. Ale rozumiem Wasze racje i dlatego odpowiedziałem na nie w trzech punktach Krzysztofowi.
 
A Koledzy mogą się do nich ustosunkować.
 
Pozdrawiam
Roman
Edytowane przez Kieszonkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aktualna lista końcowej dopłaty:

 

 

1.   fotolizard  + 1                                       68zł         (+)

2.   LESKOS   + 1                                       68zł         (+)

3.   Kiniol  + 3                                             186zł        

4.   mechanik  + 1 ale bez hotelu               0zł            (+)

        

5.   dziadek                                                 78zł          

6.   szalony amator                          78zł    

 

7.   kornik  + 1                                            68zł     

8.   Togusa  + 1  + 1 dziecko                      78zł          (+)  

9.   pk_kamil  + 1                                        88zł          (+)

10. Eugeniusz Szwed  + 1                         138zł         (+)

11. Lamela                                                 138zł         (+)

 

12. wijaki                                                     78zł          (+)  

20. Władek Meller                                       78zł          (+)  

 

13. zasadas  +1                                          88zł           (+)

14. Andrzej Wachowicz                              0zł             (+)

15. Arek_Win                                              88zł           (+)

16. Sylwia1gb                                             78zł          (+)
17. Fibo + 1                                                88zł  
18. Kieszonkowe +1                                   68zł          (+)
19. Młot Thora + 1 + 1 dziecko                   98zł  
21. RTK-WGM   + 1                                    68zł          (+)
 

22. Czesiek                                                 78zł

27. Jerzy Jurkiewicz                                        78zł

 

23. amroziuk                                               78zł          (+)

24. czasik                                                   78zł

25. WueM                                                   78zł

26. Ulan  + 1  + 1 dziecko                          98zł            (+)
28. kopernik18                                           78zł            (+)
29. arecki704 + 1                                      128zł 
 
Proszę o przelewy do maksymalnie 30-09-2019r. 
Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mam zwykła drukarkę i mam grubszy papier. W tym mogę pomóc. Jak coś dajcie znać. Tłoczno się zrobiło... I dobrze:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

proszę mi wybaczyć, ale między innymi jestem maniakiem narzędzi zegarmistrzowskich.

Przygotowałem osiem narzędzi, które mogą być mało znane nawet zaawansowanym zegarmistrzom.

Jeśli znajdziemy czas na takie zgadywanki to ja będę gotowy, jeśli nie to zostaną w czeluściach mojej walizki. 

Nagród nie przewidziałem. Jeśli satysfakcja z wygranej nie wystarczy, może ktoś dołoży się z nagrodą.

Oczywiście wszystko za zgodą Eugeniusza.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie gry i zabawy będą mile widziane w dwa wolne wieczory. Czyli piątek w dzień przyjazdu do hotelu i w sobotę podczas kolacji dla całej naszej grupy.

 

PS

Wit, proszę zostaw coś na wieczór świąteczno-noworoczny. Może będą chętni i w tym roku też zorganizujemy choinkę. Obiecuję, będzie zdecydowanie ciszej  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

identyfikatory już są odebrane

 

post-27334-0-64968400-1568645421_thumb.jpg

 

Dzięki uprzejmości Władka Mellera stałem się też posiadaczem tego co jest "ściśle tajne / poufne"  :D

więc tak może wyglądać docelowo identyfikator naszego spotkania

 

post-27334-0-25906200-1568645553_thumb.jpg

 

proszę u uwagi typu większy, mniejszy, w prawo, w lewo  :)

 

A tak najchętniej to jakieś kontrpropozycje - nie wierzę że w szanownym Gronie tylko ja potrafię klikać w komputer.

 

No i najważniejsza sprawa czy ktoś poza "areckim"  (w kolorze na cienkim papierze) i "kamilem" (czarmo-białym na trochę grubszym)

jest w stanie to wydrukować lub np. podesłać "areckiemu" 15-20 arkuszy A4 grubszego papieru do lasera.

 

Pozdrawiam

Roman

Edytowane przez Kieszonkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie/dokąd papier wysłać/przekazać?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję zaangażowanym za zaangażowanie !!!  :)

Nie ma co czekać na kontrpropozycje, bo pewnie ich nie będzie. A, jeśli będą, to zamieni się to w festiwal pomysłów co do czcionki i itp. Projekt Romana jest dobry i taki pozostaje  :D

Prosiłem tylko Romana aby pomyślał czy nie estetyczniej byłoby gdyby zostało usunięte wykropkowanie z podpisem imię i nazwisko. Teraz to widać gdy jest tam wpisane konkretne  imię i nazwisko.  Może też te dane wpisać trochę niżej. 

 

Propozycja Andrzeja tzn. czarno-biały relief jest moim zdaniem bajeczna. Tylko kto to społecznie dla nas zrobi ???  / miałby to być zamarkowany relief taki jak w poście Andrzeja czy tłoczony ? Tłoczony jest wyjątkowo elegancki, ale chyba drogi :(  /

 

Jeszcze jedna rzecz, osoby towarzyszące i dzieci - jak je wpisywać na identyfikatory ? Np. Eugeniusz Szwed +1 ? Marnie to wygląda. Trzeba  na szybko  poprosić o imiona, pseudonimy czy wymyślone nicki do wpisania. 

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie/dokąd papier wysłać/przekazać?

 

Kamil myślę że najprościej skontaktować się z areckim na PW i ustalić czy jego drukarka "łyknie" Twój  papier (myślę ze przy gramaturze 110 to powinno to swobodnie pójść z podajnika/kasety) i adres wysyłki.

 

.....

Nie ma co czekać na kontrpropozycje, bo pewnie ich nie będzie. A, jeśli będą, to zamieni się to w festiwal pomysłów co do czcionki i itp. Projekt Romana jest dobry i taki pozostaje  :D

Prosiłem tylko Romana aby pomyślał czy nie estetyczniej byłoby gdyby zostało usunięte wykropkowanie z podpisem imię i nazwisko. Teraz to widać gdy jest tam wpisane konkretne  imię i nazwisko.  Może też te dane wpisać trochę niżej. 

 

......

 

Jeszcze jedna rzecz, osoby towarzyszące i dzieci - jak je wpisywać na identyfikatory ? Np. Eugeniusz Szwed +1 ? Marnie to wygląda. Trzeba  na szybko  poprosić o imiona, pseudonimy czy wymyślone nicki do wpisania. 

 

Myślałem o wydrukowaniu tylu identyfikatorów z nickami ile osób jedzie - czyli np 2 x Eugeniusz Szwed czy 4 x kiniol. I dlatego dałem pod spodem kropki na wpisanie imienia i nazwiska ( wiadomo RODO  :D ) . Bo ja wiem ze : kiniol to Krzysztof K.........; ;)  a Kieszonkowe to Roman K...........  ;)  No wiadomo że Eugeniusz Szwed to Eugeniusz Szwed  :D . Ma to też chyba na celu bliższe poznanie się. A osoba towarzysząca nie musi wpisywać jak nie chce imienia i nazwiska.

Dlatego te kropki jeśli je zostawimy to jak chcesz mogą być delikatniejsze.

Tak jak Ci pisałem na PW (mimo mojej niechęci do składania na komputerze) siądę i przygotuję te 14 A4  PDF-ów z nikami z listy - nie jest to już dużo do zrobienia - jeśli projekt decyzją odgórną mamy już klepnięty :D  :D .

 

Pozdrawiam

Roman

Edytowane przez Kieszonkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zostawić miejsce puste, wpisze się dane na miejscu:) A nóż widelec skład się zmieni i co? ;):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zostawić miejsce puste, wpisze się dane na miejscu:) A nóż widelec skład się zmieni i co? ;):)

 

No i dlatego NICK to NICK

 

a pod spodem kropeczki na wpisanie imienia i nazwiska jak ktoś będzie chciał. Plus parę pustych gdyby coś lub ktoś się zmienił.

Dlatego mówiłem o 15-20 arkuszach - powinny wyjść cztery identyfikatory (10x11 cm) z arkusza. :)

Edytowane przez Kieszonkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wielkie? Klient sobie przydepnie i bęc...wink.png


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wielkie? Klient sobie przydepnie i bęc...wink.png

 

Po pierwsze "darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy"

A po drugie nie każdy ma taki dobry wzrok jak Ty  :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, już dobrze...rolleyes.gif


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki duperszpit,a ile zabawy przy tym;):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę potraktować mój wpis jako mało znaczący głos w dyskusji.

Wykorzystujemy nicki na forum, rozpoznajemy się po nich i w tym środowisku jest to i wygodne i bezpieczne, ale czy nie sadzicie, że w czasie spotkań, warsztatów byłoby o wiele przyjemniej gdybyśmy zwracali się do siebie wykorzystując imiona? Umieszczenie drukowanego imienia (dopisywanie jest mało czytelne) na  identyfikatorze z pewnością  pomoże w tym, ułatwi  komunikowanie się, zbliży uczestników warsztatów.

U mnie może być Stanisław, Staszek, Stachu, Staś obojętnie jak, byle nie nick, nieprawdaż :D  ;) .

I jeszcze jedno, zamiast "+1" może być Jola.

 

Łatwo pisać, trudniej zrobić, rozumiem, ale może inni też tak myślą.

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę potraktować mój wpis jako mało znaczący głos w dyskusji.

Wykorzystujemy nicki na forum, rozpoznajemy się po nich i w tym środowisku jest to i wygodne i bezpieczne, ale .........

 

U mnie może być Stanisław, Staszek, Stachu, Staś obojętnie jak, byle nie nick, nieprawdaż :D  ;) .

I jeszcze jedno, zamiast "+1" może być Jola.

 

Łatwo pisać, trudniej zrobić, rozumiem, ale może inni też tak myślą.

 

Witaj, arbitralną decyzją Prezesa zostają drukowane identyfikatory WZÓR I  :)

a moją arbitralną decyzją  :D  pozostają Nick-i i kropki na wpisanie imion i nazwisk.

Dlaczego tak - 

wszyscy znamy się z forum po "nickach" wielu Kolegów swoich postów nawet nie podpisuje.

(ja np większość swoich podpisuję poza Kieszonkowe imieniem Roman)

Skąd mam wiedzieć że np. Stanisław to znany mi z forum "zasadas" - a po to zostawiłem kropki

żeby właśnie osoby które chcą się ujawnić z imienia czy nazwiska mogły to zrobić wystarczy grubszy mazak.

 

Ponadto przygotowałem już 14 PDF-ów z nickami które czekają teraz tylko na to gdzie mam wysłać

i zajęło mi to wbrew pozorom sporo czasu i nie zamierzam już nic zmieniać  :angry: .

 

Miłej nocy

Roman

Edytowane przez Kieszonkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.