Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Grzechoo21

Zapytanie o autentyczność - Panerai na Chrono24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znalazłem ciekawego Panerai Luminor Chronograph na chrono24. cena jest dosyc dobra wiec pytanie czy nie jakis walek. Sprzedca jest prywatny wiec chrono24 nie daje zadnej protekcji kupujacego wiec lepiej sie 3 razy zastanowic. 

Moze ktos zerknac?

https://www.chrono24.co.uk/panerai/luminor-chrono--id11230041.htm

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena... spróbuj sprzedać za tyle ten zegarek, nie wróżę sukcesu. Ani to ładne, ani nie będące wartym uwagi modelem.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie ten akurat najbardziej podoba ze stajni Panerai. jest dosc zadki i malo sie ich trafia na rynku a jak sa to na ogol w przedziale 4-5k funtow. wiec ta cena jest akurat bardzo dobra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechoo cena jest dobra chyba dla Ciebie, poza tym słowo unikalny pisze sìę przez "rz", pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówiąc dobra mam na myśli porównanie z innymi 0356. nie ma ich dużo a jak są to na ogol mówimy o kwocie przekraczającej 4k funtów. dlatego jeśli jakiś model jest za 3/4 ceny to powiedział bym że cena dobra (jak za ten model). bo jeśli mówimy o tym co kto jest w stanie i chce zapłacić to już inna kwestia. a resale value nie do końca mnie interesuje bo nie kupuje po to żeby zaraz sprzedawać ;)

ps. wiem jak się pisze rzadko, ale autokorekta ma zgoła inne na ten temat zdanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znalazłem ciekawego Panerai Luminor Chronograph na chrono24. cena jest dosyc dobra wiec pytanie czy nie jakis walek. Sprzedca jest prywatny wiec chrono24 nie daje zadnej protekcji kupujacego wiec lepiej sie 3 razy zastanowic. 

Moze ktos zerknac?

https://www.chrono24.co.uk/panerai/luminor-chrono--id11230041.htm

dzieki

Z tego co się orientuję to nie ważne jaki sprzedawca czy prywatny czy firma, potencjalną protekcję jako kupujący i tak masz. Ponoc w razie jakichkolwiek kłopotów ze sprzedawcą prywatnym, chrono24 bardziej respektuje prawa kupującego. Oczywiście warunkiem jest płatność za ich pośrednictwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest kilka różnic między sprzedawcą prywatnym a dilerem. Z tego co poczytałem z prywaciarzami jest zdecydowanie trudniej.

Anyway byłem u lokalnego dilera i poprzymierzałem różne modele i chyba jednak wybiorę albo 00092 albo 00025. Oba bardzo mi się podobają więc decyzja będzie trudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez rav3nlord
      Chętnie kupię Panerai 111 pełny set, wyłącznie w bdb stanie.
    • Przez lukiluki
      Cześć,
      Na sprzedaż Panerai Pam 438 Tuttonero Luminor 1950 GMT
      Edycja limitowana 1000 sztuk - numeracja na deklu XXX/1000
      Data zakupu: 2015
      Koperta i bransoleta : ceramiczne ( matowe )
      44MM
      Naciąg automatyczny
      Rezerwa chodu:  72H
      GMT – można schować pod wskazówką godzinową.
      Wskaźnik rezerwy chodu
      Mechanizm: P.9001
      Używany jako drugi zegarek u mnie od 2018 roku
      W 2018.05 serwis u Jansenowej jest faktura.
      Dwa pudełka, papiery, karty, naklejki, mało widoczny paragon zakupu.
      Cena 49.999 zł
       
       
       
       
       
       
       
       









       


    • Przez mkrk
      Do sprzedania oferuję zegarek Panerai Luminor Marina 1312.
      Zegarek z końca lutego 2020, kupiony u autoryzowanego sprzedawcy w Polsce (W.KRUK). Komplet PL. W zestawie: zegarek, wszystkie możliwe pudełka, karta, książeczka, podbita przez salon gwarancja. Stan mocne 8/10 - włosowate rysy na lunecie - do spolerowania chusteczkami cape cod lub czymś podobnym, jedno wyczuwalne lekko pod palcem zarysowanie długości ok. 2 mm na lunecie, na godz. 12.00. Stan moim zdaniem super. Pasek gumowy i oryginalny aligator są nieużywane. Zegarek na pasku od Mays Berlin, który jest w stanie idealnym. Gwarancja przedłużona do lutego 2028 roku.
      Interesuje mnie tylko sprzedaż na miejscu w Krakowie lub okolicach (do 100 km dojadę).
      Nie wysyłam.
      Cena: 26900 zł. Do negocjacji.











    • Przez MDCPP
      Wątek w ktorym można opisać swoje doświadczenia z poszczegolnymi sprzedawcami poprzez chrono24. Watek ma na celu ponadto stworzenie listy zaufanych sprzedawcow. Na pierwszy ogien idzie : SPRZEDAWCA PROFESJONALNYIPPUUKISHI inc z Japonii. Czy któryś z Was mial do czynienia z tym sprzedawca? Zamawianie zegarka z Japonii jest bezpieczne ? Macie w tym zakresie pozytywne doświadczenia? 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.