Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kołek

Seiko czy Adriatica?

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję przed wyborem zegraka, wpadły mi w oko dwa, teraz szukam argumentów za i przeciw. Jako "starzy wyjadacze" wierzę że podpowiecie.

zegarek SEIKO SSB267P1​ vs Adriatica A1192.51B3CH

​Jak z awaryjnością zegarków tych producentów, jak z serwisowaniem - dostepnośc części?

 

post-109953-0-14125100-1562923534.jpg

post-109953-0-92635500-1562923547_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Seiko da sie dostać za połowę ceny Adriatica (https://www.creationwatches.com/products/seiko-mens-208/seiko-chronograph-quartz-ssb267-ssb267p1-ssb267p-mens-watch-11645.html) Z kodem rabatowym 5% jeszcze urwiesz 20zł (kod CA31E lub BSW25)... a wybierając zwykła przesyłkę (a nie DHL) jest duża szansa na uniknięcie dodatkowych kosztów, ale nawet z nimi wyjdzie poniżej 500zł. 

 

Awaryjność w obu przypadkach jest według mnie pomijalna - to kwarce. Seiko ma sprawdzone napędy własnej produkcji. Poza tym Seiko mi się bardziej podoba - nie lubię daty na godzinie 4. Wolę też takie puschery i koronkę jak w Seiko. Ale to już gusta. 


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Seiko, bo to ...Seiko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kolegami, też stawiam na Seiko  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że Seiko. A tak dopytam gdzie go można kupić za połowę ceny?

Też uważam że Seiko. A tak dopytam gdzie go można kupić za połowę ceny?

Nie było pytania;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed wyborem zegraka, wpadły mi w oko dwa, teraz szukam argumentów za i przeciw.

Jesteś pewien że potrzebny Ci ten chronograf ?

Używa się go sporadycznie lub wcale, oczywiście po początkowym pochwalenia się żonie, kochance i kolegom.

Może lepiej kosztem rezygnacji z tej komplikacji wziąć coś z wyższej półki ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch zdecydowanie Seiko!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch Seiko to solidniejszy i lepszy zegarek, to gdybyś jeszcze miał wątpliwości, bo to już zostało powiedziane. Od siebie dodam, że pomimo tego, ze wszyscy wskazali na japonczyka, kup ten, który Ci się bardziej podoba, bo konkurent tez nie jest zegarkiem byle jakim, a zadowolenie właściciela jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch Seiko to solidniejszy i lepszy zegarek, to gdybyś jeszcze miał wątpliwości, bo to już zostało powiedziane. Od siebie dodam, że pomimo tego, ze wszyscy wskazali na japonczyka, kup ten, który Ci się bardziej podoba, bo konkurent tez nie jest zegarkiem byle jakim, a zadowolenie właściciela jest najważniejsze.

Slusznie

 

Prywatnie Seiko

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.