Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ch24.pl

Aukcje Rolex GMT-Master Marlona Brando na aukcji domu Phillips

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny zegarek-ikona ze srebrnego ekranu trafi niebawem pod aukcyjny młotek. Phillips zlicytuje w Nowym Jorku Rolexa GMT-Master, którego Marlon Brando nosił na planie "Czasu Apokalipsy".

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nasi koledzy śmieją się jak ktoś wynajduje zegarek dziadka na strychu. :)

Nawet nie wspomnę jaką mają polewkę gdy jest to Rolex :D


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał dziadka Marlona Brando, to z jego strychu bym nawet gwoździe z desek wyciągnął i na sztuki sprzedawał :P 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał dziadka Marlona Brando, to z jego strychu bym nawet gwoździe z desek wyciągnął i na sztuki sprzedawał :P

 

Kiedyś na Allegro widziałem "gumę którą wypluł Sting" po czy przed którymś koncertem w Polsce.

 

Pomysł jest całkiem niezły, można zarobić majątek:

https://nczas.com/2019/03/26/najdrozsza-wypluta-guma-do-zucia-sprzedana-trudno-uwierzyc-ile-kosztowala/

 

Nacięli się na Submarinerze McQueena ale widać szukają dalej celebryckich zegarków, ciekawe kiedy wypłynie np. GMT Coke Fidela Castro czy inne jego Rolexy, bo bywało że nosił dwa albo i trzy jednocześnie.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką gumę można później sobie trochę pożuć i jakbyś się ze Stingiem całował(a) :P 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą guma to mistrzostwo  :D. Janusze biznesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pudełko do Rolexa za 17 tysięcy to też sukces :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Kiedyś na Allegro widziałem "gumę którą wypluł Sting" po czy przed którymś koncertem w Polsce.

Kiedyś na Allegro ktoś wystawił na sprzedaż woreczek ziemi po której stąpał Jarosław Kaczyński - Naczelnik Państwa.  :) Licytacja była zaciekła, cena wysoka, aż administrator usunął aukcję.  ;) Wracając do artykułu...

 

Rodowód ma w zegarkach vintage fundamentalne znaczenie. Ba, jest nawet ważniejszy niż konkretna referencja, niż poziom skomplikowania czy nawet ogólny stan danego czasomierza.

 

Gdzie autor artykułu dostrzegł stoper w zegarku? Trudno wydedukować, ale pomijając ten fakt, pewnie Rolex należący kiedyś do Brando osiągnie wysoką cenę. Przy okazji warto wspomnieć inny zegarek należący do Marlona Brando, a rzecz dotyczy jednego z modeli Vacheron Constantin.

 

marlonbrandovacheronconstantin.jpg

 

Rzeczony Vacheron był prezentem od Zsa Zsa Gabor, która w ten sposób postanowiła uczcić Oscara, jakiego Brando otrzymał za główną rolę w filmie z 1954 roku pt. "On the Waterfront".

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W New York Timesie napisali mniej więcej tak, że Brando generalnie nie przykładał żadnej wagi do atrybutów hollywoodzkiego blichtru, jednak do zegarków miał wyraźną słabość.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał dziadka Marlona Brando, to z jego strychu bym nawet gwoździe z desek wyciągnął i na sztuki sprzedawał :P

 

 

:) :) :) 

W New York Timesie napisali mniej więcej tak, że Brando generalnie nie przykładał żadnej wagi do atrybutów hollywoodzkiego blichtru, jednak do zegarków miał wyraźną słabość.

 

Też gdzieś kiedyś o tym czytałem. Choć z drugiej strony jak mając słabość do zegarków można gwoździem jechać po deklu...


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć z drugiej strony jak mając słabość do zegarków można gwoździem jechać po deklu...

 

Może Marlon był psychologiem albo psychiatrą-amatorem. Oni uwielbiają jeździć gwoździem po deklu. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nasi koledzy śmieją się jak ktoś wynajduje zegarek dziadka na strychu. :)

Nawet nie wspomnę jaką mają polewkę gdy jest to Rolex :D

Jakbym miał dziadka Marlona Brando, to z jego strychu bym nawet gwoździe z desek wyciągnął i na sztuki sprzedawał :P

 

Jednak dziadek robi różnicę :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek bez bezela mało urodziwy, wręcz brzydki, ale przecież nie o urodę tu chodzi. Ja z tego roku wolałbym jednak Timexa, którego Roy Scheider nosił w "Całym tym zgiełku" (tzn. sprzedać wolałbym Rolexa Marlona, a dla siebie Timexa Roya).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj mam mydełko, które wyszabrowałem w apartamencie internowanego Lecha Wałęsy w Arłamowie. :ph34r:

Tylko poważne propozycje na PRIV :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Tym mydełkiem to laureat Nobla mył się chociaż raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym mydełkiem to laureat Nobla mył się chociaż raz?

No nie żartuj. Lechu się nie mył mydłem sygnowanym Urząd Rady Ministrów.

On dostawał lepsze rzeczy z UNRRA :)

A na poważnie to zwiedzałem jego miejsce odosobnienia w 1998 roku, wiec jakieś dwadzieścia lat temu :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.