Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ch24.pl

Aukcje Rolex GMT-Master Marlona Brando na aukcji domu Phillips

Recommended Posts

Kolejny zegarek-ikona ze srebrnego ekranu trafi niebawem pod aukcyjny młotek. Phillips zlicytuje w Nowym Jorku Rolexa GMT-Master, którego Marlon Brando nosił na planie "Czasu Apokalipsy".

Wyświetl pełny artykuł

A nasi koledzy śmieją się jak ktoś wynajduje zegarek dziadka na strychu. :)

Nawet nie wspomnę jaką mają polewkę gdy jest to Rolex :D

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Jakbym miał dziadka Marlona Brando, to z jego strychu bym nawet gwoździe z desek wyciągnął i na sztuki sprzedawał :P 

ng6mnrm.png

Jakbym miał dziadka Marlona Brando, to z jego strychu bym nawet gwoździe z desek wyciągnął i na sztuki sprzedawał :P

Kiedyś na Allegro widziałem "gumę którą wypluł Sting" po czy przed którymś koncertem w Polsce.

Pomysł jest całkiem niezły, można zarobić majątek:

https://nczas.com/2019/03/26/najdrozsza-wypluta-guma-do-zucia-sprzedana-trudno-uwierzyc-ile-kosztowala/

Nacięli się na Submarinerze McQueena ale widać szukają dalej celebryckich zegarków, ciekawe kiedy wypłynie np. GMT Coke Fidela Castro czy inne jego Rolexy, bo bywało że nosił dwa albo i trzy jednocześnie.

Edited by Bugs

Taką gumę można później sobie trochę pożuć i jakbyś się ze Stingiem całował(a) :P 

ng6mnrm.png

Z tą guma to mistrzostwo  :D. Janusze biznesu.

Guest McIntosh

Kiedyś na Allegro widziałem "gumę którą wypluł Sting" po czy przed którymś koncertem w Polsce.

Kiedyś na Allegro ktoś wystawił na sprzedaż woreczek ziemi po której stąpał Jarosław Kaczyński - Naczelnik Państwa.  :) Licytacja była zaciekła, cena wysoka, aż administrator usunął aukcję.  ;) Wracając do artykułu...

Rodowód ma w zegarkach vintage fundamentalne znaczenie. Ba, jest nawet ważniejszy niż konkretna referencja, niż poziom skomplikowania czy nawet ogólny stan danego czasomierza.

Gdzie autor artykułu dostrzegł stoper w zegarku? Trudno wydedukować, ale pomijając ten fakt, pewnie Rolex należący kiedyś do Brando osiągnie wysoką cenę. Przy okazji warto wspomnieć inny zegarek należący do Marlona Brando, a rzecz dotyczy jednego z modeli Vacheron Constantin.

marlonbrandovacheronconstantin.jpg

Rzeczony Vacheron był prezentem od Zsa Zsa Gabor, która w ten sposób postanowiła uczcić Oscara, jakiego Brando otrzymał za główną rolę w filmie z 1954 roku pt. "On the Waterfront".

Edited by McIntosh

W New York Timesie napisali mniej więcej tak, że Brando generalnie nie przykładał żadnej wagi do atrybutów hollywoodzkiego blichtru, jednak do zegarków miał wyraźną słabość.

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

:) :) :) 

W New York Timesie napisali mniej więcej tak, że Brando generalnie nie przykładał żadnej wagi do atrybutów hollywoodzkiego blichtru, jednak do zegarków miał wyraźną słabość.

Też gdzieś kiedyś o tym czytałem. Choć z drugiej strony jak mając słabość do zegarków można gwoździem jechać po deklu...

CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Choć z drugiej strony jak mając słabość do zegarków można gwoździem jechać po deklu...

Może Marlon był psychologiem albo psychiatrą-amatorem. Oni uwielbiają jeździć gwoździem po deklu. ;)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

A nasi koledzy śmieją się jak ktoś wynajduje zegarek dziadka na strychu. :)

Nawet nie wspomnę jaką mają polewkę gdy jest to Rolex :D

Jednak dziadek robi różnicę :)

Deus Dona Me Vi

Zegarek bez bezela mało urodziwy, wręcz brzydki, ale przecież nie o urodę tu chodzi. Ja z tego roku wolałbym jednak Timexa, którego Roy Scheider nosił w "Całym tym zgiełku" (tzn. sprzedać wolałbym Rolexa Marlona, a dla siebie Timexa Roya).

Ja do dzisiaj mam mydełko, które wyszabrowałem w apartamencie internowanego Lecha Wałęsy w Arłamowie. :ph34r:

Tylko poważne propozycje na PRIV :wub:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Tym mydełkiem to laureat Nobla mył się chociaż raz?

No nie żartuj. Lechu się nie mył mydłem sygnowanym Urząd Rady Ministrów.

On dostawał lepsze rzeczy z UNRRA :)

A na poważnie to zwiedzałem jego miejsce odosobnienia w 1998 roku, wiec jakieś dwadzieścia lat temu :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.