Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
disaster3

40’tka jaki zegarek męski?

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

Trochę wypadłem z obiegu co i jak na rynku. Za pare dni stuknie 40’tka i żona się mnie dopytuje co chciałbym dostać. Szczerze nie mam jakiś potrzeb a ona chce kupić coś co będzie symbolem a nie coś co się zestarzeje i później sprzedam aby kupić lepszy/nowy model.

Zacząłem zastanawiać się nad zegarkiem ale w zasadzie to co chciałem to sobie kupiłem w pewnym budżecie. Czyli na elegancko mam SARB033 na krokodylu, mam sumo SBDX033 NATO/bransoleta, mam tissela divera czarnego mk3, no i seiko alpinistę na customowej skórce.

Nie lubię chrono ani pilotów. Co byście radzili kupić jeśli w ogóle w budżecie do 4500 max. Nie musi być z PL ale lepiej jakby było nowe. Może ułatwię żonie zakup.

 

Aha sprawy nie ułatwia zakup Apple Watch 4, którego dosyć często używam z uwagi na aktywny tryb życia i monitorowanie pewnych rzeczy ;/

 

Byłbym wdzięczny za jakieś pomysły.

 

Dzieki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może jakiś pilocik od Stowy? W tej cenie oczywiście nówka sztuka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czterdzieste urodziny tylko czterdziestoletni zegarek :-).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Junghans Max Bill - model klasyczny albo limitowany z czerwonymi akcentami na 100-lecie marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rocznicę, na prezent chyba najlepiej coś klasycznego, Nomos Campus lub Tangente.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale mam słabość do diverkow. I najlepiej niebieskich. Mam sumo ale stoi bo musi iść na serwis ale ńie mam czasu go zanieść i tisell wjeżdża często na rękę. Natomiast sumo często gościł przedtem.

 

Ball tez fajny

Ale najbardziej ten mi się podoba

https://www.zegarek.net/zegarki-ball/zegarek-nm3280d-s1cj-be

Tylko nie ten budżet ;/

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro bardzo fajny. Przytuliłem 2 tygodnie temu niebieskiego 41 mm i jestem bardzo zadowolony. Z kodem LATO było 20% zniżki i wyszedł 3568 PLN. Moze kod jeszcze działa. Sprawdz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z diverów możesz jeszcze rozważyć Eposa 3441 - na żywo ten zegarek absolutnie się broni.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać AW4, zwiększyć budżet, potem kupić AW5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legend Diver? Fajny ,ponadczasowy zegar,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.