Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Jacek W.

Vostok retro K-43

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

chciałbym poznać Waszą opinię nt. zegarka jak w temacie (link poglądowy: https://www.ebay.com/itm/WATCH-VOSTOK-KOMANDIRSKIE-RETRO-550931-K-43-NEW-AUTOMATIC-Russia-Wrist-Military-/323566654814 ).

Czy zetknęliście się z nim "na żywo"? Co myślicie o jakości jego wykonania?

 

Pozdrawiam,

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez myślałem o zakupie, ale ciągle są ważniejsze rzeczy niż takie fanaberie...

Znając jakośc wostoków z obecnego okresu produkcji, jakosć zapewne jest bardzo dobra, choć mechanizm 2416B (i odmiany) jest kapryśny i można spodziewać sie jakichś drobnych awarii.

 

Mnie w Amfibii 1967 (limitowana, z podpisem zegarmistrza, który składał) odkrecił się w drugim dniu wahnik i do dzisiaj mam rysę na deklu (wysoki dekiel i kluczem zahaczyłem). Więc... Wostok to Wostok, zepsuć się lubi, choć i tak zrobili kolosalne postępy... 

 

Swoją drogą fajnie by było zobaczyć na żywo (lub chociaż na niepoprawianych zdjęciach) ;)

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Tez myślę nad zakupem ale czekam aż poprawią jakośc. Ostatnio była seria K43, w których był problem z przeszklonym deklem - przepuszczal wilgoc i zegarek się zaparowywal cały czas.

 

Model Classica i K65 posiadam i noszę na codzień, jestem zachwycony. Nie mogę powiedzieć nic negatywnego nawet jeśli o złocenie chodzi.

 

Łącze serdeczności, jak masz jakieś pytania co do noworusow to zapraszam do kontaktu, trochę już tego mam.

Edytowane przez Wojciech1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze przepuszczające szkło to raczej wypadek przy pracy - Wostok od dawna stosuje przeszklone dekle i nie słychać, żeby były z nimi problemy...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Też tak uważam, tym bardziej że dwa takie zegarki mam, używam intensywnie i nie było problemów nigdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkła bywają czasem drażliwym tematem - ponoć we wspomnianych już Amfibiach 1967 potrafiło samo z siebie pęknąć...

Moje już tyle czasu OK, to chyba tak już zostanie :) ?

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Tak było ale to tyczy tylko pierwszej serii która była blisko 10 lat temu. Szkła wymieniono na gwarancji, obecnie probLem nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakladam od czasu do czasu , jakość dobra , marny pasekpost-22770-0-52912300-1564312613_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marny pasek to bolączka wielu tanich zegarków, niestety. A szkoda, bo fajny pasek z pomysłem (wszak zegarek retro) mógłby uatrakcyjnić tn model, a tak... zawsze lekki niesmak, choć to akurat łatwo poprawic.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW:

 

post-2232-0-06550200-1564911432_thumb.jpg

 

Pierwowzór mówi dzień dobry :D !

 

Tutaj wodoszczelnosc dekla nie stanowi tematu - zegarek klasy WR0 ;)

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny Wostok retro pozdrawia. Dzisiaj przyjechał.

Pasek niczym z Chinlandii od razu został zdjęty. Będę szukał czegoś bardziej pasującego niż to tymczasowe NATO.

(Plamy na tarczy to folia.)

Wbrew temu, czego się bałem, nie jest kobylastą cebulą. Pasówki z Mołni są większe

post-54549-0-99659700-1565043259_thumb.jpg


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W długości 50 na pasek 20.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.