Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
przemas22

Wygodny nieduży G Shock do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wygodnego niedużego (16.5cm ręka) G Socka do 400zl. Raczej bez wskazówek. Najważniejsza wygoda i czytelność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwm5610, poczekaj na przeceny. Ewentualnie dw5600

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe poręczne, niedrogie G:

G-7700

DW-5600

 

Czym sie jeszcze różni od gwm5610, prócz radiem (raczej nie potrzebne, bo standardowy kwarc jest wystarczająco dokładny) i solarem (bajer, który podraża koszt wymiany baterii/ akumulatora, który dla standardowego modułu kosztuje grosze i wytrzymuje kilka lat)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kostka, tak jak przedmówcy piszą. Wygodna, stylowa, ładna (dla mnie - w przeciwieństwie do reszty G-Shocków).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-7700 to nie kostka, a jeden z mniejszych okrągłych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakiś sprawdzonych sprzedawców na allegro. Chodzi mi o wysyłkę za allegro mam darmowy zwrot z paczkomatu. W razie jak nie trafie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakiś sprawdzonych sprzedawców na allegro. Chodzi mi o wysyłkę za allegro mam darmowy zwrot z paczkomatu. W razie jak nie trafie

Jest kilka tematów na forum - poszperaj.

Tak na szybko z rana: big ben, crazytime, sequndus; na alle sprzedje również zegarownia, happytime, i bodajże zegarek net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos także idzie na kostkę - GW-M5610-1ER - można spokojnie wyrwać nową sztukę do 400 tylko trzeba trochę poszperać. Mi się udało, i nie słuchaj, że solar czy multiband nie jest Ci potrzebny bo to fajny dodatek. A co do kosztów wymiany akumulatorka - raz na 10 lat albo i więcej - 70-80 zł - to nie jest dużo. Dodatkowo na stronie Zibi możesz sobie zamówić inne kolory pasków oraz koperty i masz stary/nowy zegarek jak znudzi Ci się czarny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 GW-M5610-1ER były ostnio w pewnym momencie za niecałe 300 zł na watchshopie. 

 

Tutaj zgłoszenie od kolegi, ze za 318 zł:

 

 

Za powyższą cenę - kostka 5610 jest super.

 

Dalej natomiast nie widzę przewagi solara nad zwykłą baterią za 5 zł, która starcza na 5 lat, czy dużej potrzeby "atomowej dokładnosci", skoro dokładność przyzwoitego mechanika wystarcza mi na co dzien. 

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dalej natomiast nie widzę przewagi solara nad zwykłą baterią za 5 zł, która starcza na 5 lat, czy dużej potrzeby "atomowej dokładnosci", skoro dokładność przyzwoitego mechanika wystarcza mi na co dzien. 

 

Po prostu, skoro jest taka możliwość za nie wiele większą kasę - to czemu nie? Ja lubię mieć świadomość posiadania "atomowego czasu" chociażby, żeby móc wyregulować dokładnie zegarek mechaniczny :P nie musząc odpalać netu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu, skoro jest taka możliwość za nie wiele większą kasę - to czemu nie? Ja lubię mieć świadomość posiadania "atomowego czasu" chociażby, żeby móc wyregulować dokładnie zegarek mechaniczny :P nie musząc odpalać netu. 

 

Kolega słusznie prawi - jezeli jest mozliwość kupienia za niewielka dopłata w stosunku do zykłej wersji zegarka z solarem i radiem to zawsze warto.

 

Tez się zastanawialem, czy nie lepiej zwykłego dw5600, ale jak mozna bylo za niewiele wiecej łapnąć gwm5610 to nie zastanawiałem się i teraz nie załuję.

 

Mała kostka spełni twoje wymagania w 100 % - wygoda i czytelnośc maksymalne plus olbrzymie mozliwości personalizacji, o czym tez ktoś wyzej wspominał: bull bary, paski, nato, bransolety , bezele i inne pierdoły -mozna sie pobawic za stosunkowo niewielkie pieniadze

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dojrzał do zakupu i na tapecie są dwa modele DW-5600BB-1ER oraz GLS-5600CL-1ER. Na wygląd najlepiej podoba mi się BB. Ale boję  się , że widoczność negatywu będzie dla mnie za słaba.. Znowu Cl ma pasek materiałowy. Jak to się sprawdza, wygoda do tworzywa i jak z trwałością. 

Edytowane przez przemas22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może G-9000 Mudman? Też miałem taki dylemat 2 lata temu i chyba w happytime wyrwalem coś koło 200 zł. I się zakochałem

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dojrzał do zakupu i na tapecie są dwa modele DW-5600BB-1ER oraz GLS-5600CL-1ER. Na wygląd najlepiej podoba mi się BB. Ale boję  się , że widoczność negatywu będzie dla mnie za słaba.. Znowu Cl ma pasek materiałowy. Jak to się sprawdza, wygoda do tworzywa i jak z trwałością.

 

Mam GWM5610 w negatywie. Na początku nieco mnie irytował ekran, szczególnie w półmroku. Teraz już przywykłem i nie zamieniłbym go na pozytyw. Do tego masz automatyczne podświetlenie, którego obsługi szybko się nauczysz. Bierz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GLS-5600 bardzo mi się podoba :) zwłaszcza że da się teraz wyjąć w dobrej cenie. No ale jedną już mam ;)

Kostka jest bardzo praktyczna, dobrze leży i kosmicznie uniwersalna, od treningu po sportowy casual. Z czystym sumieniem polecam ten fason.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat dw5600 czy gwm 5610. Jak dla mnie z niewielką dopłatą ten solar i radio to jednak ogromny plus. Spoko mieć zegarek bezobsługowy w dodatku zawsze dokładny. I to był czynnik który zdecydował o tym że odpuściłem dw5600.

 

Jak wspominałem wybór padł na gwm 5610 i również miałem obawy czy negatyw nie będzie zbyt nieczytelny. Zdecydowałem się jednak na negatyw i nie żałuje :) Zegarek w porównaniu do podstawowej wersji wygląda obłędnie , zwykła wersja jak dla mnie wygląda "nijak". Z odczytem godziny nie mam problemu , fakt w półmroku czytelność  nie jest idealna ale od czego jest autopodświetlenie. 

 

Nie żałuję zakupu i nigdy bym nie zamienił na podstawową wersję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.