Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mambo

Gdzie te przystępne klasyczne zegarki?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim :)

 

Ponieważ zawsze chciałem mieć kolekcję zegarków, stwierdziłem, że ze względu na zmianę pracy czas w końcu zacząć!

 

Dotychczas nosiłem 18-tkowy casio edifice na gumowym pasku (3 razy wymieniany), ale po 7 latach jest już tak porysowany, że trochę wstyd go zakładać... Do tego mam jeszcze tylko jakiś nieudany prezent na bransolecie (Pier coś tam), także jak widzicie, nie mam zbytniego doświadczenia jeżeli chodzi o męską biżuterię :(

 

Poszukuję klasycznego zegarka, który będę mógł ubierać na co dzień.

Budżet jakim dysponuje to około 500zł

Jeżeli chodzi o wymagania wizualne, zależy mi na czymś, co nie jest jakoś zbytnio udziwnione, ma prostą tarcze, bez zbędnych dodatków.

Chciałbym, żeby zegarek był w miarę wytrzymały i nie rozsypał się po pierwszym stuknięciu

Zależy mi też na czarnym skórzanym pasku

Może jakiś automat w niskiej cenie?

 

Przeglądałem wiele sklepów internetowych i gdy już coś mi się podobało, to pisaliście tutaj, że jest to bubel :(

 

Może lepiej kupić teraz jakiegoś Lorusa za 200zł i odłożyć trochę więcej pieniędzy na coś droższego?

 

Wszystkie propozycje mile widziane :)

Edytowane przez mambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zacząć przygodę z zegarkami, to myśle ze biorąc pod uwagę Twoje założenia dobry na początek byłby Orient Bambino w którymś wypuście z kolorem tarczy wg preferencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupiłbym zegarek z duszą, ale czy coś się znajdzie w takiej cenie?

Kwarc czy mechaniczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wśród zegarków z przysłowiową duszą nie znajdziesz, prócz chińskich, lepszego stosunku jakość=cena niż Seiko "5"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze dodam, że wolałby kupić ten zegarek w polskim sklepie, gdyż chciałbym go mieć u siebie w przeciągu 2 tyg. Z tego co widzę, te, które zaproponowaliście są sporo ponad 500 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo Orientow i Seiko tyle, że kupione u źródła, a nie w polskich sklepach.

Creationwatches na akurat 10% zniżkę teraz. Do tego jest jeszcze skywatches.com.sg

 

Kwarce to: Timex i Citizen w tej cenie.

Automatyczne Seiko i Orient.


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na creationwatches jest darmowa wysyłka ekspresowa do PL. Czy to europejska firma? Muszę obawiać się cła?

Mnóstwo Orientow i Seiko tyle, że kupione u źródła, a nie w polskich sklepach.
Creationwatches na akurat 10% zniżkę teraz. Do tego jest jeszcze skywatches.com.sg

Kwarce to: Timex i Citizen w tej cenie.
Automatyczne Seiko i Orient.

 

-edit-

 

Już sobie wszystko doczytałem, dzięki za pomoc :)

Edytowane przez mambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli weźmiesz wysyłkę poczta rejestrowaną (1-2tyg. czas dostawy) to szanse na clo/VAT są minimalne. Szczególnie przy tym budżecie. Jeśli DHL to drobną opłata jest pewna.


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mambo przejrzyj ofertę na naszym bazarku - jakis czas temu było kilka bambino praktycznie fabrycznie nowych blisko twojego budżetu, może dogadasz sie z któryms z kolegów, co do ceny. Zegarek dostaniesz wtedy w kilka dni.

 

Bambino załatwi ci kwestię klasycznego zegarka, a potem pozbierasz sobie na któregos z kultowych japońskich diver'ów: seiko skx, orient ray lub citizen ny0040 i juz bedziesz miał set zegarków, które w połaczeniu z twoim edifice do tyrania załatwia Ci 99 % zegarkowych potrzeb, a jednoczesnie to juz bedzie zalążek twojej przyszłej kolekcji

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Maestro nieco ponad ten budżet- nowy, krajowy. Bambino to poniżej 450zl sprowadzone z CW lub SW.


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.