Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
K.Kamil

THOMAS EARNSHAW

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam, szukam i wybór na na podany poniżej zegarek.

Czy ktoś się pokusi o opinię dotyczącą oryginalności wystawionego zegarka?

https://allegro.pl/oferta/zegarek-thomas-earnshaw-beagle-es-0028-01-skora-8301349271

Pozdrawiam

Coś mi śmierdzi. W opisie aukcji jest że posiada mechanizm kwarcowy, z czym by korespondował zapis o braku gwarancji na akumulator. Na zdjęciach zaś widzimy open heart i z tylu jakby zarys balansu.

Czy oni wiedzą co sprzedają, a Ty kolego w co próbujesz się wpakować ?

BTW lepiej pooglądaj oferty na forumowym bazarku :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi śmierdzi. W opisie aukcji jest że posiada mechanizm kwarcowy, z czym by korespondował zapis o braku gwarancji na akumulator. Na zdjęciach zaś widzimy open heart i z tylu jakby zarys balansu.

Czy oni wiedzą co sprzedają, a Ty kolego w co próbujesz się wpakować ?

BTW lepiej pooglądaj oferty na forumowym bazarku :)

Może sprzedający hurtem wrzuca te zapisy o akumulatorach...

Musiałam sprawdzić co toto jest i nawet zaskoczona jestem

A wracając do sedna, to albo ten egzemplarz z Alle ma zdjęty tylny dekiel, albo brakuje mu logo. I cena regularna to ponad 900 £... co wcale nie musi oznaczać, że trafiłeś super okazję...

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, właśnie chciałem się wpakować w coś  ładnego w tym klimacie. Jednak opis przedmiotu wzbudził pewne wątpliwości, zwłaszcza ten mechanizm kwarcowy i to, że na oficjalnej stronie jest mowa o automacie.

Pozostaje szukać dalej, dzieki jeszcze raz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koniecznie chcesz chiński zegarek to kup chiński zegarek, a nie chiński zegarek, który udaje, że nie jest chiński ;).

 

A tak bardziej poważnie - to jest to marka wirtualna, która co chwilę zmienia właściciela oraz swoją historię. Nie spotkałem się jeszcze z pozytywną opinią na jej temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wacko:

 

Thomas Earnshaw to na pewno nie jest marka wirtualna i trudno ją nawet nazwać "chińską".

 

Jej właścicielem jest Dartmouth Brands z Hongkongu, czyli właściciel szanowanych i lubianych zegarków  Dufa, Avi-8, Spinnaker. Thomas Earnshaw robi zegarki "Swiss Made" i ma oficjalną dystrybucję w Polsce.

 


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopuję ale dodam że w 2020 nabyłem ES-8011-03

Z ciekawostek można go nakręcać i robi wrażenie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.