Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
K.Kamil

THOMAS EARNSHAW

Recommended Posts

Szukam, szukam i wybór na na podany poniżej zegarek.

Czy ktoś się pokusi o opinię dotyczącą oryginalności wystawionego zegarka?

https://allegro.pl/oferta/zegarek-thomas-earnshaw-beagle-es-0028-01-skora-8301349271

Pozdrawiam

Coś mi śmierdzi. W opisie aukcji jest że posiada mechanizm kwarcowy, z czym by korespondował zapis o braku gwarancji na akumulator. Na zdjęciach zaś widzimy open heart i z tylu jakby zarys balansu.

Czy oni wiedzą co sprzedają, a Ty kolego w co próbujesz się wpakować ?

BTW lepiej pooglądaj oferty na forumowym bazarku :)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Coś mi śmierdzi. W opisie aukcji jest że posiada mechanizm kwarcowy, z czym by korespondował zapis o braku gwarancji na akumulator. Na zdjęciach zaś widzimy open heart i z tylu jakby zarys balansu.

Czy oni wiedzą co sprzedają, a Ty kolego w co próbujesz się wpakować ?

BTW lepiej pooglądaj oferty na forumowym bazarku :)

Może sprzedający hurtem wrzuca te zapisy o akumulatorach...

Musiałam sprawdzić co toto jest i nawet zaskoczona jestem

A wracając do sedna, to albo ten egzemplarz z Alle ma zdjęty tylny dekiel, albo brakuje mu logo. I cena regularna to ponad 900 £... co wcale nie musi oznaczać, że trafiłeś super okazję...

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Dzięki za odpowiedzi, właśnie chciałem się wpakować w coś  ładnego w tym klimacie. Jednak opis przedmiotu wzbudził pewne wątpliwości, zwłaszcza ten mechanizm kwarcowy i to, że na oficjalnej stronie jest mowa o automacie.

Pozostaje szukać dalej, dzieki jeszcze raz!

Jak koniecznie chcesz chiński zegarek to kup chiński zegarek, a nie chiński zegarek, który udaje, że nie jest chiński ;).

A tak bardziej poważnie - to jest to marka wirtualna, która co chwilę zmienia właściciela oraz swoją historię. Nie spotkałem się jeszcze z pozytywną opinią na jej temat.

:wacko:

Thomas Earnshaw to na pewno nie jest marka wirtualna i trudno ją nawet nazwać "chińską".

Jej właścicielem jest Dartmouth Brands z Hongkongu, czyli właściciel szanowanych i lubianych zegarków  Dufa, Avi-8, Spinnaker. Thomas Earnshaw robi zegarki "Swiss Made" i ma oficjalną dystrybucję w Polsce.

Ale Tudora to Ty szanuj!