Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji otwarcia nowego salonu KRUK'a (w Hotelu Europejskim) na ekspozycji pojawiło się kilka ładnych okazów tylu Hulk, Pepsi, Batman etc.

Los chciał że tego dnia byłem na miejscu, i nieco "impulsywnie" zapisałem się do kolejki na Pepsi  :huh:

 

Czy to prawda że w większości salonów listy s ą zamknięte i nie przyjmują już nawet zgłoszeń?

Istnieje jakaś realna możliwość estymacji kiedy "zadzwonią? Czy 24 miesiące jest w ogóle realnym terminem?

 

Witam ponownie Kolegę!

 

Jesteś niczym Nieugięty Luke  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można bo były to zegarki klientów nieodebrane jeszcze:)

No ale jak to, kurde, wystawili zegarki klientów?

Ja tam bym sobie nie życzył, żeby ktoś „macał” mój zegarek przed zakupem...no chyba, że zza szybki można było pooglądać, ale wtedy trochę jakby lizać lizaka przez szybę ;-)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem w jakim celu otwierają nowy salon Rolka, skoro w każdy już czynny świeci pustkami. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwierali Kruka, a tam jest kilka marek premium ;-)

A z Rolkiem - dobrze wiedzą, co robią...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PrezesPolski

Ciekaw jestem w jakim celu otwierają nowy salon Rolka, skoro w każdy już czynny świeci pustkami. ;)

Oprócz Rolexa mają jeszcze kilka innych zacnych marek i lokalizacja dość prestiżowa, Bristol, Europejski. Byłem tam dziś i klientela obecna tam w trakcie moich odwiedzin, nie mówiła po chrześcijańsku a po angielsku ;-)

Edytowane przez PrezesPolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem w jakim celu otwierają nowy salon Rolka, skoro w każdy już czynny świeci pustkami. ;)

E tam.. bicolorów mają dużo;)

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie Kolegę!

 

Jesteś niczym Nieugięty Luke  ;)

 

Warto zapytać jeszcze raz, chyba w odpowiednim miejscu :P

Nie ukrywam że bycie w kolejce to ciężki okres, słabo śpię, do tego musiałem zakupić inny model "na pocieszenie" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zapytać jeszcze raz, chyba w odpowiednim miejscu :P

Nie ukrywam że bycie w kolejce to ciężki okres, słabo śpię, do tego musiałem zakupić inny model "na pocieszenie" :P

 

No to chwal się...  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PrezesPolski

Wczoraj ponownie odwiedziłem salon w Hotelu Europejskim, tym razem konkretnie aby kupić dostępnego od ręki Air Kinga. W celu ułatwienia negocjacji finansowych, kieszeń płaszcza miałem wypchaną gotówką, wszak dla nich to korzyść w porównaniu z płatnością kartą. Cena Air Kinga na Polskę, jest jak wiadomo o 200 euro wyższa od tych obowiązujących w Europie. Ponadto zastosowany przez Kruka przelicznik kursu walut sprawia, iż zegarek kosztuje około 1000 zł drożej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia oficjalnej ceny zegarka na rynek polski przez oficjalny kurs euro NBP. Nie spodziewałem się, urywających d*pę, sukcesów negocjacyjnych, ale uznałem, iż cenę oficjalną przeliczoną po  oficjalnym kursie uzyskam na spoko. I tu zdziwko, pracownicy salonu (skądinąd sympatyczni) powołując się na stanowisko centrali nie chcieli zejść z ceny choćby o przysłowiową złotówkę, nawet przy tak kontrowersyjnym modelu jak King. Wtedy też przypomniała mi się treść "Potęgi smaku" Zbigniewa Herberta wink.png i po prostu wyszedłem (bez herbertowskich skrzywień i szyderstw smile.png ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie te czasy kiedy była jakakolwiek różnica dla firmy czy płacisz gotówką czy kartą, nie ma to znaczenia, ba wygodniej jest pracownikom przyjąć płatność kartą niż liczyć na koniec dnia gotówkę a później ją przekazywać firmie ochroniarskiej.

 

.. a druga sprawa skoro nie kupiłeś zegarka bo był droższy o 1000zł niż zakładałeś to nie wiem po co tam w ogóle chodziłeś.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PrezesPolski

To już nie te czasy kiedy była jakakolwiek różnica dla firmy czy płacisz gotówką czy kartą, nie ma to znaczenia, ba wygodniej jest pracownikom przyjąć płatność kartą niż liczyć na koniec dnia gotówkę a później ją przekazywać firmie ochroniarskiej.

Ja biznesowo to ignorantem jestem ale Pani Jansen przy negocjacjach woli gotówkę, stąd taki wniosek ogólny sobie stworzyłem. Na marginesie sytuacja z Air Kingiem sprowadzi mnie w Twoje progi. Czując wczoraj przemożną chęć sprawienia sobie przyjemności, w miejsce Air Kinga, kupiłem Globemastera, któremu spodnie trzeba będzie uszyć. Jak zegarek dotrze z Niemiec odwiedzę Cię Filipie, zarówno z gotówką, jak i środkami na karcie, tak na wszelki wypadek ;).

Sorki za OT.

Edytowane przez PrezesPolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Jansen to inna para kaloszy ;)

 

A Globemastera gratuluję bo to świetny model, także zapraszam na kawę i pogawędki zegarkowe z przyjemnością.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ41 ostatnio widziałem na Okęciu za 39k+,

czyli drożej niż pół roku temu, ale Kruk twierdzi że żadnych podwyżek nie było, te ich przeliczanie Euro......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w salonie Roleksa w Szwecji kolejki wszystkie pozamykane tylko YMII w TT i YM zwykły mniejszy na wystawie i nic więcej a i DJ jakiś i pare damskich na wystawie a tak pusto wstyd jak beret! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wylej się na to, mało to innych zegarków? Kolejka jak za papierem toaletowym za komuny. O ile papier jestem w stanie zrozumieć, to Rolexa już nie, hmm

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam tylko sytuacje bo to watek do tego..Model jest fajny to go zamówiłem, ale zegarek marzeń juz mam wiec nie ma pośpiechu ani nadmiernej fascynacji...

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 1,5 roku  nie przesunąłem się nawet o jedno oczko - biała daytona...bez komentarza...

Skandal !!! A później na Chrono cena x 2 z metki z tego roku  wystawionych w samej Europie ponad  200 sztuk - cuda :angry:

 

Osobiście, to kupuję to co jest o ile chce, podoba mi się i mi odpowiada a jak nie to inna marka  :)

Byłem dziś w salonie Roleksa w Szwecji kolejki wszystkie pozamykane tylko YMII w TT i YM zwykły mniejszy na wystawie i nic więcej a i DJ jakiś i pare damskich na wystawie a tak pusto wstyd jak beret! ;):D

Wczoraj w Monachium - 4 salony i dokładnie taka sama sytuacja  :blink: pusto na półkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frankfurt i Monachium na lotniskach pytanie o sportowe stalowe wywołuje szeroki uśmiech na twarzy sprzedawcy . YM II jeszcze sie czasem trafi ale było tak, że wracając następnego dnia juz go nie było .

 

Mam nieodparte wrażenie, że AD mają inne kanały dystrybucji...

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy popatrzeć na nasz bazarek do sekcji sprzedawców profesjonalnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wyjątkiem Suba i Daytony, jest od wyboru, do koloru :)

A do końca dnia mają ponoć -30% :-)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas składania zamówienia na początku tego roku w AD, usłyszałem, że ponoć Szwajcaria zajmuje się ewidencją/realizacją zamówień na bazie kolejek.

Pytanie, czy to prawda bo centrala zauważyła krecią robotę u AD i zaprzyjaźnionych zeń grey-marketowców ? Czy wymowka AD naprzeciw irytacji klientów i ich podejrzeń o nieetyczne działania personelu w salonie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Stworzyli dział który stara się monitorować sytuacje. Zobaczymy jakie będą tego efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.