Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dla nieszczęśliwców z komitetu kolejkowego musi wystarczyć pasztet z dzika. Wiem wiem, zaraz ktoś się nadpisze, że najlepszy będzie z jelenia... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy tak weselej, jak się pomyśli, że kilka lat temu na tym forum pięciocyfrowego no-date można było kupić poniżej 10 tys.

Tylko, ze te kilka lat temu 10k dla wiekszosci forumowiczów było wiekszym kosmosem niz dzisiaj 60k. Dla mnie na pewno.

Wielu z nas przez te lata rozwijało się nawet jakby to bylo jebanie na zmywaku zamiast zatapiac sie w żółci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze te kilka lat temu 10k dla wiekszosci forumowiczów było wiekszym kosmosem niz dzisiaj 60k. Dla mnie na pewno.

Wielu z nas przez te lata rozwijało się nawet jakby to bylo jebanie na zmywaku zamiast zatapiac sie w żółci.

Zgrabnie powiedziane. Ciekawe czy dotrze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrabnie powiedziane. Ciekawe czy dotrze ;-)

Chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rynku zegarków rolex, na rynku ciuchów supreme. Polecam zobaczyć na netflixie:

Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj, odcinek o Supreme ;) 

Pół żartem pół serio wytłumaczył dlaczego podaż musi być ograniczona. 

Jakby stalowy sub był dostępny na każdym rogu to nikt by go nie chciał. DJ to bardzo dobry zegarek, na pewno bardziej uniwersalny, a panuje ogólna tendencja do kpienia z tego, że jest dostępny we wszystkich wariantach u każdego AD. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vvv - ja uważam, że Sub (bez znaczenia jaka referencja) jest bardziej uniwersalnym zegarem od DJ. Parę lat temu był dostępny w ciągu 4 tygodni od zamówienia i sprzedawał się bardzo dobrze. Co by nie mówić to cholernie solidny, praktyczny zegar a jak do tego dołoży się wartość samej marki to można być pewnym, że niezależnie od podaży, będzie się sprzedawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek zamiast suba wrzuć do mojej wypowiedzi daytone ;) lepiej zobrazuje co miałem na myśli, albo czarnego GMT. Jak był na rynku to jakoś nie robił takiego szału jak tylko po wiadomości, że już go nie będzie. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek zamiast suba wrzuć do mojej wypowiedzi daytone ;) lepiej zobrazuje co miałem na myśli, albo czarnego GMT. Jak był na rynku to jakoś nie robił takiego szału jak tylko po wiadomości, że już go nie będzie.

Coś w tym jest. To się nazywa owczy pęd... ;) Mam na myśli oczywiście czarnego GMT, na którego jakiś czas temu nie było w ogóle popytu. Ceramiczna Daytona to zupełnie inna para kaloszy. Tu od początku było parcie.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o merytoryczne wpisy zgodne z tematem - gdyby któś nie do końca wiedział do czego sluży ten temat to odsyłam do pierwszego postu - tam autor dość jasno to sprecyzował.

Temat przywracam.

Miłego wieczoru

Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczysz Suba lub GMT na witrynie sklepowej ;)b6b3103bcd97547fa366c07f9bfeeb95.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AD Plac Konstytucji W-wa jest w remoncie do Marca,

co sie dzieje z oczekującymi którzy złożyli zamówienie w tym salonie,  kwartał są w plecy ?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało

 

post-66434-0-96688300-1576883913_thumb.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o merytoryczne wpisy zgodne z tematem - gdyby któś nie do końca wiedział do czego sluży ten temat to odsyłam do pierwszego postu - tam autor dość jasno to sprecyzował.

Temat przywracam.

Miłego wieczoru

Roman

Dobra decyzja.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Rok za pasem i czekam................................................................................... , Pewnie to jeszcze potrwa. Nie mam złudzeń, w przyszłym roku mogę mieć delikatne ciśnienie finansowe i poproszę o zwrot zaliczki, bo przecież nie samymi zegarkami człowiek żyje. A ja już doświadczyłem doskonałości suba - super zegarek, zielony będzie taki sam. Ciekawe jak się Kruk zachowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowa? Ale z czym - ze zwrotem zaliczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę to dostaniesz bon w wysokości zaliczki do wykorzystania w Kruku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok za pasem i czekam................................................................................... , Pewnie to jeszcze potrwa. Nie mam złudzeń, w przyszłym roku mogę mieć delikatne ciśnienie finansowe i poproszę o zwrot zaliczki, bo przecież nie samymi zegarkami człowiek żyje. A ja już doświadczyłem doskonałości suba - super zegarek, zielony będzie taki sam. Ciekawe jak się Kruk zachowa...

Dolicz sobie jakis procent i sprzedaj komus miejsce w kolejce.

Chętnych raczej długo nie będziesz szukał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chore zaczyna się to robić...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chore dla mnie to jest co innego... Ale nie chcę bana przed świętami, więc nie rozwinę myśli. Przypomina mi się tylko baśń " Nowe szaty króla". Wesołych Świąt :)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chore zaczyna się to robić...

Wg mnie sprzeda swoje miejsce.

 

 

Chore to będzie jak takie podejście się przyjmie i na bazarku będą ludzie sprzedawać swoje miejsca w kolejce...

Wątpię. Jak ktoś stoi w kolejce to będzie stał do końca. Lepiej sprzedać zegar a nie miejsce.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś ciężko zachorował i wpłacona zaliczka i sprzedane miejsce w kolejce na Roleksa pomoże mu wrócić do zdrowia.

 

Każdy medal ma dwie strony.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.