Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Niebieskiego mierzyłem i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, jaki jest fajny (nawet w słabym świetle knajpy). Bardzo przyjemna wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie Kruk sobie na tym niezle zarabia- 35,5 - wychodzi przy kurisie ok 4,7 ( ja przyjąłem 4,3)

Tak niestety jest. Nie dosc, ze musisz wplacic zaliczke, to przelicznik pln/eur na stalowe professionale oscyluje obecnie w okolicach 4,7 pln/eur. Takze wlasnie spodziewalbym sie ceny jak np. 35.590...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bez urazy to że są kolejki to duża cześć może sobie ponarzekać, jak się nie podoba to bojkotować markę. Banalne. Dzięki temu to najtańsza Marka zegarków na świecie, można swojej odstać, ponosić i jak się znudzi sprzedać, nic nie stracić a nawet zarobić. Pomyślności i cierpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bez urazy to że są kolejki to duża cześć może sobie ponarzekać, jak się nie podoba to bojkotować markę. Banalne. Dzięki temu to najtańsza Marka zegarków na świecie, można swojej odstać, ponosić i jak się znudzi sprzedać, nic nie stracić a nawet zarobić. Pomyślności i cierpliwości

Trafione w punkt.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bez urazy to że są kolejki to duża cześć może sobie ponarzekać, jak się nie podoba to bojkotować markę. Banalne. Dzięki temu to najtańsza Marka zegarków na świecie, można swojej odstać, ponosić i jak się znudzi sprzedać, nic nie stracić a nawet zarobić. Pomyślności i cierpliwości

Niektórzy to nawet nie noszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex - na dzień dzisiejszy wygrywa z każdą lokatą bankową oraz długoterminowymi obligacjami skarbowymi.

 

Inwestycja dla cierpliwych, a trafiony NOS to już prawdziwe eldorado  :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex - na dzień dzisiejszy wygrywa z każdą lokatą bankową oraz długoterminowymi obligacjami skarbowymi.

 

Inwestycja dla cierpliwych, a trafiony NOS to już prawdziwe eldorado :)

IMHO bedzie tylko lepiej. Milosnikow zegarkow tradycujnych szybko przybywa. Nawet mlode pokolenie ma w powazaniu smartwarche. A krol jest tylko jeden...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rolki 41 bez karbowanego bezela (niebieski, czarny, rhodium) to się jakoś specjalnie teraz długo czeka?


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rolki 41 bez karbowanego bezela (niebieski, czarny, rhodium) to się jakoś specjalnie teraz długo czeka?

Około pół roku do roku. A chcesz kupić bo mam niebieskiego Dj 41 do sprzedania:)

Edytowane przez Gumis1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Na rolki 41 bez karbowanego bezela (niebieski, czarny, rhodium) to się jakoś specjalnie teraz długo czeka?

 

Miesiąc temu rhodium na Okęciu od ręki...

post-105307-0-66459400-1578607724_thumb.jpeg

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba też jakiegoś dużego popytu na Rolki nie ma bo wystawiłem do sprzedania swojego Dj41 z niebieska tarczą i gladkim bezelem  i dużego zainteresowania nie ma.

Edytowane przez Gumis1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to ogłoszenie bo widzę tylko dwie szybkie realizacje na DJe41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był klasyczny niebieski na placu 3 krzyży w dostawie świątecznej do kupienia od ręki. W galmoku tez jakiś był chyba blue azzuro.

Generalnie na DJ41 kolejki nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to przeważnie nie ma stalowego DJa 41 do kupienia od ręki. Od jakiegoś czasu są tylko 2T i 36 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to ogłoszenie bo widzę tylko dwie szybkie realizacje na DJe41

Tu nie ogłaszałem bo nie mam 50 postów. Oferta jest na olx 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datejust 41 to niewątpliwe elegancji zegarek choć obawiam się że należący do tej nudniejszej grupy. Na naszym rynku nie jest chyba zbyt popularny i dodatkowo trzeba się liczyć z duża utratą wartości, jeśli ktoś rotuje zegarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datejust 41 to niewątpliwe elegancji zegarek choć obawiam się że należący do tej nudniejszej grupy. Na naszym rynku nie jest chyba zbyt popularny i dodatkowo trzeba się liczyć z duża utratą wartości, jeśli ktoś rotuje zegarkami.

 

Chrono24 twierdzi inaczej;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawić cenę na chrono24 to sobie można a za ile idą to już inna sprawa. Wogole już nie dotykam tematu ofert bez pokrycia czyli sprzedawca wystawia zegarek którego nie ma na stanie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Chrono24 i zegarkami na stanie jest faktycznie coś nie tak. Niby jest zielona kropka, niby napisane, że artykuł dostępny od razu, a jak napiszesz do sprzedającego prośbę o zdjęcia, zapytanie o jakieś szczegóły, to okazuje się, że mogą ci go ściągnąć w ciągu powiedzmy dwóch tygodni - bo akurat coś tam coś tam (zegarek jest w drugim punkcie sprzedaży, nie mogą go znaleźć na magazynie lub akurat poszedł na przegląd do zegarmistrza...).


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datejust 41 to niewątpliwe elegancji zegarek choć obawiam się że należący do tej nudniejszej grupy. Na naszym rynku nie jest chyba zbyt popularny i dodatkowo trzeba się liczyć z duża utratą wartości, jeśli ktoś rotuje zegarkami.

DJ to od lat najlepiej sprzedający się zegarek Rolexa właśnie dlatego że jest bardziej uniwersalny niż professionale Wprowadzenie modelu 41 tylko umocniło ten trend bo skusiło klientów dla których model 36 był za mały. Lata produkcji większych zegarków przez wszystkie firmy sprawiły że nawet osoby posiadające dany model w mniejszym rozmiarze przesiadały się na większy. Niektórych kusi też nowy mechanizm. Dodatkowo brak możliwości zakupu professionali za regularną cenę spowodował że DJ nie leży w salonie, nie jest rabatowany i trzyma cenę na wtórnym.

Pewnie była to część strategii Rolexa resztę zrobiła magiczna ręka rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.