Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - tylko 36 mm i niesprzedawalny 41 - biała tarcza z rzymskimi indeksami . Swoją drogą jeszcze niedawno taka konfiguracja była dostępna za trochę ponad 38 tyś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, w Gdańsku już od dawna nie widziałem niczego ciekawego.  Czas oczekiwania na Suba z datą sprzedawcy w gdańskim salonie określają na 2 lata.  Jak dobrze jest nie planować zakupu żadnego Roleksa ! Współczuję miłośnikom marki. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zna (i poda) OBECNA (tj. po noworocznej podwyzce) cene w Kruku Suba no date?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zna (i poda) OBECNA (tj. po noworocznej podwyzce) cene w Kruku Suba no date?

 

Weź sobie cenę EUR ze strony Rolka i pomnóż przez 4,70.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie cenę EUR ze strony Rolka i pomnóż przez 4,70.

To potrafie i sam pisalem jakis czas temu o przeliczniku 7.600€ x ok. 4,7. Pytam o rzeczywista cene.

 

BTW - Air King chyba jako jedyny model stalowy ma stara cene - 26.290. 5a6129d71fa3993dc8ff6de18629f833.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co pisałeś jakiś czas temu, ja podałem informację od AD, która przy ostatnim zakupie sprawdziła mi się z dokładnością do kilkudziesięciu złotych. Ale jeśli przy zegarku za ponad 35K nie jest to dla Ciebie rzeczywista wartość to przepraszam najmocniej. I BTW - w nomenklaturze Rolexa nie ma takiego zegarka jak Submariner no date.

Edytowane przez RysiekOchodzki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Jak kupowałem Explorera rok temu to cena na metce tez była powyżej 27k, wiec wyglada to na korektę przelicznika niż podwyżkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

I BTW - w nomenklaturze Rolexa nie ma takiego zegarka jak Submariner no date.

Dokładnie.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co pisałeś jakiś czas temu, ja podałem informację od AD, która przy ostatnim zakupie sprawdziła mi się z dokładnością do kilkudziesięciu złotych. Ale jeśli przy zegarku za ponad 35K nie jest to dla Ciebie rzeczywista wartość to przepraszam najmocniej. I BTW - w nomenklaturze Rolexa nie ma takiego zegarka jak Submariner no date.

Ło jeny ile zlosliwosci.

 

Uno - pytanie o cene stad, ze ok. 2 mce temu przy niezmienionej cenie w € importer podniosl cene „urealniajac” rzekomo kurs (nie wiem z jakich powodow, bo frank ani eur prawie nie ruszyly). Efekt? Kurs przeliczeniowy skoczyl z 4,55 na 4,7 (okolo). Teraz byc moze znowu zrobili jakis myk na kursie.

 

Duo - tak, tak, wiem. Submariner vs Submariner Date. Mialo byc jednoznacznie dla ewentualnych mniej wtajemniczonych (tak, znana jest mi dyskusja purystow nt. tej roznicy w nazewnictwie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co wogóle ta dyskusja? Żeby nastukać sobie postów??

Stałeś wczoraj przed sklepem i cykałeś foty, ale o cenę już nie zapytałeś, 2 minuty i miałbyś odpowiedź.

Zabrakło Ci odwagi, czy sprzedawca miał przerwę śniadaniową? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, na te zegarki da się wynegocjować jakiś rabat jak na wszystko inne? Czy płaci się cenę z metki i jest się szczęśliwym posiadaczem. Pytam pod kątem zaplanowania budżetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co wogóle ta dyskusja? Żeby nastukać sobie postów??

Stałeś wczoraj przed sklepem i cykałeś foty, ale o cenę już nie zapytałeś, 2 minuty i miałbyś odpowiedź.

Zabrakło Ci odwagi, czy sprzedawca miał przerwę śniadaniową? :D

Drogi Szerloku,

Zdjecie z 3 stycznia. Odwagi starczylo. Ale wiedzy u sprzedawcy juz nie. Jak zapytalem o podwyzke od 1 sty, to uslyszalem ze byla 2 mce temu. Jak zapytalem o podwyzke w eur na stronie - uslyszalem to niemozliwe. No to pokazalem strone. Po telefonie „dokads” sprzedawca przeprosil i powiedzial, ze nic nie wiedzial, bo podwyzka faktycznie bedzie, ale od 7 sty. Cena na wowczas? - nieznana.

Dzieki za merytoryczny glos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datejust 41 to niewątpliwe elegancji zegarek choć obawiam się że należący do tej nudniejszej grupy. Na naszym rynku nie jest chyba zbyt popularny i dodatkowo trzeba się liczyć z duża utratą wartości, jeśli ktoś rotuje zegarkami.

Albo urwales sie z choinki, albo szukasz oferty zeby kupic jakis DJ41 :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo urwales sie z choinki, albo szukasz oferty zeby kupic jakis DJ41 :D

Nie jest problemem kupić Datejust41 tylko go sprzedać. Ale niezależnie od tego, nie jest to zegarek budzący u mnie zbyt dużo emocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest problemem kupić Datejust41 tylko go sprzedać. Ale niezależnie od tego, nie jest to zegarek budzący u mnie zbyt dużo emocji

Ja sprzedałem ostatnio dwa , szybko. Trzy inne zniknęły w ciągu kilku dni z bazarku. Spiesz się bo w warunkach takiego popytu i zbyt małej podaży ceny będą rosły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem mierzyłem ostatnio wszystkie hity od niebieskiego po rhodium czy czarny w naszych butikach.Nie moja bajka jednak. Tu nie chodzi ile kosztuje czy będzie. Ciut za duży jak na eleganta którego szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest problemem kupić Datejust41 tylko go sprzedać. Ale niezależnie od tego, nie jest to zegarek budzący u mnie zbyt dużo emocji

Masz swoją alternatywną rzeczywistość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz swoją alternatywną rzeczywistość

Gdybym wierzył we wszystko co mówią i piszą to żyłbym w czyjejś rzeczywistości. Wole swoją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tygodniu pójdę w kolejkę po DJ41 czarny z karbowanym, ciekawe na kiedy dojedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem ostatnio dwa , szybko. Trzy inne zniknęły w ciągu kilku dni z bazarku. Spiesz się bo w warunkach takiego popytu i zbyt małej podaży ceny będą rosły.

 

Jak mają dobre ceny to znikają.... i wypływają gdzie indziej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ateny: trzy butik z czego odwiedziłem dwa, w środku Azjaci szukający GMT i innych pro. Pani na pytanie czego szukam i w czym może pomoc uśmiechnęła się tylko jak usłyszała że szukam Suba lub innych stalowych na zakup/przymiarkę. Za to oferowała wszystko inne two tone, złoto i damskie. Dała jasno do zrozumienia że nie ma szans ani na kolejki ani na zobaczenie z sejfów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc do AD z Gdańska z kilkoma pytaniami, otrzymałem takie oto odpowiedzi:

-Czas oczekiwania na Submarinera ponad 3 lata, cene podał jeszcze przed podwyżką, ale zaznaczył, że zaraz około 10% droższy będzie

- Submariner Two Tone dostępność za około 3-6 miesięcy, sytuacja z ceną taka sama jak wyżej

Czyli mam czas na uzbieranie na swojego pierwszego Rolexa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam swojego exlorera i suba tez bym chcial ale nie bede stal w kolejce chocby 1 dnia. Jest tyle swietnych zegarkow... sami podgrzewacie ta debilna sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy wybór, czekać albo nie czekać tylko iść z pieniędzmi gdzie indziej, tyle i aż tyle;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.