Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Robi.

Weszliśmy w superkryzys, gwałtownie. Wielu to wiedziało, wielu się śmiało. Wszyscy zgłupieli jak lała się krew, a złoto taniało. O co kaman? Do funduszy przyszli klienci po cash w panice i trzeba było sprzedawać co najlepiej (w ogóle) można było skeszować czyli złoto.

Jak teraz sprzedawałem bitka po 9,5k$ to ci, którzy w tym siedzą pytali czy Bóg mnie opuścił bo idziemy na nowe ath, dzisiaj jest po 7k$, a miał iść pod prąd.

Wszystko jakby juz było, ale inaczej. Pod Mediolanem moi znajomi mówią, że ludzie głodują, bójki pod bankomatami, władza ma wszystko w ch...ju, nawet gangsterzy zgłupieli. Problemem mojego kolegi jest to, że nie ma się gdzie wyspowiadać.

W niektótych branżach przedsiębiorcy już tracą płynność i sprzedają sprzęty (w tym samochody) w Polsce.

Trzeba było obserwować szczwanego lisa Buffetta, 130 miliardów $ w gotówce, musiał coś wiedzieć.

Bedą Rolexy na obcenkach, ale nie wiem kto je kupi, jak będą ciekawsze rzeczy po taniości.

Na ten moment: złoto, dolary, ktypto, zdrowie psychiczne i jakoś się przeturlamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi.

Weszliśmy w superkryzys, gwałtownie. Wielu to wiedziało, wielu się śmiało. Wszyscy zgłupieli jak lała się krew, a złoto taniało. O co kaman? Do funduszy przyszli klienci po cash w panice i trzeba było sprzedawać co najlepiej (w ogóle) można było skeszować czyli złoto.

Jak teraz sprzedawałem bitka po 9,5k$ to ci, którzy w tym siedzą pytali czy Bóg mnie opuścił bo idziemy na nowe ath, dzisiaj jest po 7k$, a miał iść pod prąd.

Wszystko jakby juz było, ale inaczej. Pod Mediolanem moi znajomi mówią, że ludzie głodują, bójki pod bankomatami, władza ma wszystko w ch...ju, nawet gangsterzy zgłupieli. Problemem mojego kolegi jest to, że nie ma się gdzie wyspowiadać.

W niektótych branżach przedsiębiorcy już tracą płynność i sprzedają sprzęty (w tym samochody) w Polsce.

Trzeba było obserwować szczwanego lisa Buffetta, 130 miliardów $ w gotówce, musiał coś wiedzieć.

Bedą Rolexy na obcenkach, ale nie wiem kto je kupi, jak będą ciekawsze rzeczy po taniości.

Na ten moment: złoto, dolary, ktypto, zdrowie psychiczne i jakoś się przeturlamy ;)

Zawsze jak jest za dobrze i drogo to trzeba sprzedawać i trzymać cash na to co sprzedają Ci co wierzyli, hossa sie nie kończy . To juz mój któryś kolejny kryzys i zawsze sie tak dzieje. Rolki tez zejdą na drugi plan zakupów klasy średniej .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wczoraj się zapisał na Suba. 1095 dni oczekiwania.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wczoraj się zapisał na Suba. 1095 dni oczekiwania.

A skąd oni tak dokładnie wiedzą? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd oni tak dokładnie wiedzą? :)

No właśnie.

W miejsce tej liczby, można wstawić dowolne cyferki oraz dowolne słowo, ale każde oznacza "weź s***j" ;)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd oni tak dokładnie wiedzą? :)

Ze statystyki śmiertelności koronawirusa...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd oni tak dokładnie wiedzą? :)

Branża nader precyzyjna :D

To i wyliczenia nie od czapy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zaliczka w razie rezygnacji z odbioru przepada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zaliczka w razie rezygnacji z odbioru przepada?

 

O ile wiem wg prawa "zaliczka" nie, "zadatek" - tak. W praktyce sklepy raczej oddają, tym bardziej że zaliczkuje się zegarki łatwo chodliwe i nie ma problemu ze sprzedaniem ich do następnego w kolejce. Correct me if I am wrong.

 

BTW - w Kruku na Okęciu jest biały DJ na jubilee (przynajmniej wczoraj był).


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Bedą Rolexy na obcenkach, ale nie wiem kto je kupi, jak będą ciekawsze rzeczy po taniości.

Na ten moment: złoto, dolary, ktypto, zdrowie psychiczne i jakoś się przeturlamy ;)

Na Chrono24 jak ostatnio patrzyłem było ponad 77 tysięcy Rolexów a dziś jest circa 78,5 tysiąca. W ciągu kilku dni pojawiło się ponad 1000 Roleksów na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były takie czasy, gdy za bochenek chleba płacili Roleksem. :o

BTW każda bańka musi kiedyś pęknąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były takie czasy, gdy za bochenek chleba płacili Roleksem. :o

 

Fejkiem? ^_^


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie kryzysu nie ważne jakiego masz Roleksa, jaki obraz na ścianie, tylko ile masz w portfelu..gotówki, inni mówią na to płynność finansowa. Tak było, jest i będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ile masz w portfelu..gotówki, inni mówią na to płynność finansowa

O inflacji i spadku siły nabywczej pieniądza nie można zapominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O inflacji i spadku siły nabywczej pieniądza nie można zapominać.

 

Nawet 10%, 20% spadek wartości nabywczej nie jest straszny bo sprzedający mocno potrzebuja gotówki i schodzą niżej z ceną. W Grecji ceny nieruchomości  spadły ponad 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to różnie może być- zależy od prawdziwego oblicza tego kryzysu- we Włoszech już stoją kolejki pod bankomatami- a pamiętaj, że gwarantowane depozyty masz tylko na 100 tys EUR. Jak to wszystko jeb*ie, to wolałbym mieć rolka na nadgarstku niż trochę bezwartościowych zapisów na nieistniejących kontach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantowane w 1 banku. Możesz rozbić na kilka banków -życzę każdemu tego problemu jak zabezpieczyć płynność. 

Ale fakt, że za zegarki ludzie wykupowali się z różnych sytuacji. Nawet bimber mozna kupić za Rolka. Napijesz się, najesz i zdezynfekujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Fejkiem?  ^_^

Poczytaj książki m.in. o kryzysie Weimarskim. W wielu książkach były opisane tragedie zwykłych ludzi, m.ni. Erich Maria Remarque opisał to w Czarnym Obelisku. Dziś od dobrobytu i życiu na kredyt ludziom się w głowach 

 

W zależności jak kryzys będzie się rozwijał i jak długo będzie trwał to kto wie czy nie dojdzie do odwrócenia sytuacji i będzie kolejka do handlarza aby sprzedać Rolexa. Oby sytuacja się szybko ustabilizowała dla dobra ogółu.

Edytowane przez bazant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Powściągnijcie deko język!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd oni tak dokładnie wiedzą? smile.png

Tak Mu powiedzieli. Jak był w grudniu 2019 r. i wówczas by się zapisał to czekałby "tylko" dwa lata.

...

BTW - w Kruku na Okęciu jest biały DJ na jubilee (przynajmniej wczoraj był).

Wczoraj był DJ szary w full wersji w Kruku w Galerii Krakowskiej.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim miescie (mieszkam w Niemczech) na mailowe pytanie o dostepnosc OP 34 / 36 sprzedawca kultralnie mnie poinformowal, ze ilosc egzemplarzy na stanie, ktore mozna oberjrzec / kupic rowna sie zero.

Zaprasza do sklepu na rozmowe o modelu i co moga zrobic - pachnie mi to zapisem i podzieleniem sie informacja, jak dlugo to moze potrwac. Z ciekawosci chyba podejde bo zastanawiam sie, co prezetnuja na wystawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie apokalipsy.

Małpa, najpyszniejsza konserwa świata

post-24954-0-23369800-1583841212_thumb.jpg

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy inaczej, "Czarny Łabędź "zagościł na na dobre. Ciekawe jak mocno wydrenuje kieszenie, oczywiście nie wszystkim, nielicznym napełni. Niezwykle ciekawy czas przed nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko konserwy i tajemnice różańcowe zostały :D. A moim zdaniem to że wszechobecne włoskie dziadostwo w zarządzaniu doprowadziło do paniki ludzi którzy biją się w marketach w mieście objętym kwarantanną nie ma raczej dużo wspólnego z ogólnoświatowym kryzysem gospodarczym.

No właśnie ma. Kryzys musiał przyjsc. Wszyscy (kumaci) wypatrywali czrnego łabędzia i nagle jak za dotknięciem magicznej różdżki nie szaleńczy dodruk, kredyt i banksterka położy gospodarkę tylko koronawirus. Przecież teraz indsajderzy łoją nie miliony tylko miliardy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko konserwy i tajemnice różańcowe zostały :D. A moim zdaniem to że wszechobecne włoskie dziadostwo w zarządzaniu doprowadziło do paniki ludzi którzy biją się w marketach w mieście objętym kwarantanną nie ma raczej dużo wspólnego z ogólnoświatowym kryzysem gospodarczym.

 

Przedluzony postoj Chin po ich nowym roku plus powoly restart na bank ma.

 

Europa juz ma braki w srodkach ochronnych i antybiotykach bo sa 'made in China'.

 

Ciekawy to nei do konca ten przymiotnik, ktorego bym uzyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.