Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowa zasada budowania kolekcji to jednak zacząć od zegarka który w pełni zaspokaja wiele aspektów użytkownika. Następnie można dobierać bez presji zarówno czasu, marki jak i pieniędzy.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią bym zaczął od Daytony

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak nadejdzie kolejka to trzeba będzie położyć kasę na stół a z tym może być czasem cienko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od punktu siedzenia...będzie dobrze. Handlarze się juz napchali. Może w końcu normalni kolekcjonerzy beda mieć szanse na zakup upragnionego zegarka

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na zakup "kolejkowego" Rolexa, powinieneś mieć alokowane 100% środków na jego zakup już w dniu zaliczkowania. I wtedy nie ma mowy o "cienko"  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią bym zaczął od Daytony

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

I wtedy wszystko możesz a nic nie musisz, jeśli chodzi o kolejne zakupy zegarkowe:-)


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się zapisał na coś, ale ostatnio częściej myślę żeby rolki sprzedac niz kupic kolejnego xD


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na zakup "kolejkowego" Rolexa, powinieneś mieć alokowane 100% środków na jego zakup już w dniu zaliczkowania. I wtedy nie ma mowy o "cienko"  ;)

A nie zauważasz, że sytuacja finansowa znacznej części społeczeństwa ulega nagłemu pogorszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zauważasz, że sytuacja finansowa znacznej części społeczeństwa ulega nagłemu pogorszeniu.

Zegarki to na szczęście zbytki, ozdoby, biżuteria, na które ludzie wydają zazwyczaj swoje nadwyżki finansowe.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne są sytuacje.

Primo, na hity czeka się tyle czasu, liczone w latach,że może się zwyczajnie zmienić gust czy sytuacja finansowa.

Secondo, potrafię sobie wyobrazić że ktoś kupuje Rolexa nie z nadwyżek ale zwyczajnie, spełnia swoje marzenie.

Pomijam fakt że AD podwyższa ceny czy to pod wpływem producenta czy kursów walutowych, likwiduje rabaty, zmienia systemy punktowe i zakup po kilku latach może zwyczajnie nie być już aż tak atrakcyjny jak pierwotnie.

A jeśli do tego dodać fakt że czeka się na podstawowe i nie oszukujmy się nieco już przestarzałe divery to siłą rzeczy każdy zastanawia się kilka razy


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed II WŚ popularne było w Warszawie nabijanie przybyszów z prowincji na kupno Kolumny Zygmunta albo mostu Kierbedzia. :o

Dzisiaj świat poszedł naprzód :P

„Młodzi, wykształceni z dużych miast” kupują miejsca w kolejce :wacko:

Na to by nawet nie wpadł Kwinto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki to na szczęście zbytki, ozdoby, biżuteria, na które ludzie wydają zazwyczaj swoje nadwyżki finansowe.

No, ale idzie o to, że może być mniej osób z nadwyżkami finansowymi lub nadwyżki finansowe będą trzymane w związku z niepewnością, a nie wydawane na zbytki, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale idzie o to, że może być mniej osób z nadwyżkami finansowymi lub nadwyżki finansowe będą trzymane w związku z niepewnością, a nie wydawane na zbytki, co nie?

Jeżeli ktoś stwierdzi, że nie chce w tej chwili wydawać kasy na zbytki (zegarki), to jej po prostu nie wyda.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ile z tych osób co ma "nadwyżki" finansowe będzie kupowało w czasach kryzysu R, AP, PP itp. a jednocześnie będzie skamlało jak to im źle i jak im Państwo nie pomoże to splajtują  :wacko:

Prawda jest taka, że ci co mają faktycznie pieniądze to dla nich kwestia kupna bądź nie zegarka jest całkowicie niezależna czy jest kryzys czy go nie ma. 

Osoby które faktycznie stać na Rolexa nie rozmawiają o kolejkach, zaliczkach, podwyżkach oni po prostu je kupują  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najlepsze jest to ile z tych osób co ma "nadwyżki" finansowe będzie kupowało w czasach kryzysu R, AP, PP itp. a jednocześnie będzie skamlało jak to im źle i jak im Państwo nie pomoże to splajtują :wacko:

 

Zawsze znajdą się też tacy, którzy będą przy byle okazji wyjeżdżać na naszym Forum z politycznymi popierdółkami.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na co wymienic? :rolleyes:

To pytanie retoryczne?:P

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli PP - rozumiem :D

 

Ale te Panerai, to takie wszystkie identyczne... :P;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj temat kolejek dawno nie odświeżany -oczywiście jak na ten temat ,

chyba nikt o zdrowych zmysłach nie sądzi ze ta sytuacja nie odciśnie piętna na dobrach luksusowych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest w kolejce to nie na modele, które zalegają na półkach - na stalowe submarinery a szczególnie na stalowe daytony popyt nie spadnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest w kolejce to nie na modele, które zalegają na półkach - na stalowe submarinery a szczególnie na stalowe daytony popyt nie spadnie...

No to ja Wam powiem, że na sprzedaż swojego Hulka czekałem cały tydzień- w cenie jakiej oczekiwałem... i to mimo, że wylano tu na mnie wiadro pomyj za tę ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Zawsze znajdą się też tacy, którzy będą przy byle okazji wyjeżdżać na naszym Forum z politycznymi popierdółkami.

To nie polityka tylko stwierdzenie faktów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja Wam powiem, że na sprzedaż swojego Hulka czekałem cały tydzień- w cenie jakiej oczekiwałem... i to mimo, że wylano tu na mnie wiadro pomyj za tę ofertę.

No to gratulacje. Nawet dołączając 19% podatku to zysk jest spory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje. Nawet dołączając 19% podatku to zysk jest spory

Kupujący płaci ;)

 

Edit. Racja, sprzedający też, chyba pit-38 jak od krypto, w ogóle zysku z inwestycji

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.