Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Suby zawsze trzymaja ;) i jesli sub czy Daytona zaczna spadac, to znaczyc bedzie, ze robi sie niefajnie :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zielonych jest mniej w obiegu niż Batmanów czy Pepsi i gorzej też od nich schodzą.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ceramiczna Daytona nie jest żadnym wyznacznikiem długoterminowych trendów. Ze względu na *uj wie czemu małą podaż, cenę na greyu ma wyśrubowaną praktycznie od dnia premiery. A średnia z ostatniego roku w okolicach 90~100k za nową to już całkowity odlot  :wacko:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba można polować na ceramiczną Daytone za ok 20kusd więc jakaś lekka korekta jest.

Osobiście wszedłbym w używkę ale two tones, jeśli miałbym ten model na oku i cena się zgadzała.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Daytona ze względu na zwariowaną cenę w ogóle przestała interesować. A listy u AD są od dawna zamknięte... 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja może być o tyle zamazana, że nominalnie może to być dalej 36k za suba, ale realnie te 36k jest o wiele mnie warte. Ja jednak nie zakładam hiperinflacji (w przeciwienstwie do wielu moich znajomych)

Tak czy owak u AD nie zobaczymy promocji, bo Rolex to mistrz, niczym LV spali nie sprzedany towar predzej niż da promocje ;)

Może się mylę.

Ja gram na trzęsienie ziemi na rynku wtórnym, ale nikogo nie namawiam, bo akutat Rolex może być traktowany jak złoto w czasie kryzysu

Chyba jeszcze nie czytałem, żebyś pisał coś pozytywnego o gospodarce czy ekonomii. Raczej na stałe jakiś kryzys, załamanie czy spadek. No i ten podział na graczy, znaczy się zawodowców i resztę frajerów.

Można się nabawić strachów i lęków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę wierzycie, że najpóźniej w sierpniu będzie jak przed tym gównem? To się jeszcze na dobre nie rozkręciło a gdzie tam mówić o końcu. Pamiętacie takie powiedzonko, że kiedy Ameryka kichnie, to cały świat łapie katar?  No więc USA złapało własnie ostrą grypę ale co tam, najważniejsze żeby Rolexy nie staniały za bardzo.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pamiętacie takie powiedzonko, że kiedy Ameryka kichnie, to cały świat łapie katar?

Na zdrowie!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zrobi sobie,zrzut z ekranu, wydrukuje obrazeczek a w przyszłym roku mniej więcej o tej samej porze zobaczymy czy nadal będzie tak wesoło.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zrobi sobie,zrzut z ekranu, wydrukuje obrazeczek a w przyszłym roku mniej więcej o tej samej porze zobaczymy czy nadal będzie tak wesoło.

 

Ło ma matko ja wam mówię co to bedzie!!!

Co to za ogólnikowe bajania ? Bo jak wiesz albo przypuszczasz co będzie to napisz albo zamilknij i nie strasz nie wiadomo czym. Napis, że Rolexy bedą za darmo albo że cholernie drogie.

A tak to takie tam bajanie starych o słusznie minionych czasach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujący też PCC 1%

Coś się zmieniło bo było 2%?

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście 2% kolega już poprawił ;) 1% jest od innych praw majątkowych 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za ogólnikowe bajania ? Bo jak wiesz albo przypuszczasz co będzie to napisz albo zamilknij i nie strasz nie wiadomo czym. Napis, że Rolexy bedą za darmo albo że cholernie drogie.

A tak to takie tam bajanie starych o słusznie minionych czasach.

 

W dziale po godzinach mamy subforum "teorie spiskowe" (tak, wiem hahaha wierzy w duchy i żyjącego Elvisa oraz kosmitów). Wrzucono tam ostatnio film z grubsza analizujący obecną sytuację. Nie jest istotne, czy w to co na nim możemy zobaczyć ktoś wierzy czy nie. Istotne są natomiast linki zamieszczone do różnych ciekawych stron (wiele w jęz. angielskim trzeba go niestety znać) w opisie pod  nim. Teraz najtrudniejsze. Trzeba przełączyć w głowie przełącznik "myślenie" na ON (może zaboleć) i zacząć zastanawiać się i przynajmniej próbować samodzielnie zrozumieć oco kaman. Drugie trudne zadanie to trzeba poświęcić "parę godzin" żeby przez podane linki się przekopać.

Dla podpowiedzi kilka ważnych pytań, które należy sobie zadać.

Na czym opiera się polska gospodarka.

Jakie mamy ważne gałęzie przemysłu w 100% oparte o polski biznes.

Co jest naszym produktem strategicznym i czy Świat lub przynajmniej Europa go potrzebuje.

Jakie mamy rezerwy złota (jakoś dziwnym trafem faktycznie wszystkie znaczące kraje "ostatnio" zaczęły go skupować).

Jakie jest faktycznie zadłużenie kraju.

Jaka jest faktycznie świadomość ekonomiczna i społeczna naszego społeczeństwa.

O bezpieczeństwie militarnym nawet nie wspominam.

koniec offtopu.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale po godzinach mamy subforum "teorie spiskowe" (tak, wiem hahaha wierzy w duchy i żyjącego Elvisa oraz kosmitów). Wrzucono tam ostatnio film z grubsza analizujący obecną sytuację. Nie jest istotne, czy w to co na nim możemy zobaczyć ktoś wierzy czy nie. Istotne są natomiast linki zamieszczone do różnych ciekawych stron (wiele w jęz. angielskim trzeba go niestety znać) w opisie pod nim. Teraz najtrudniejsze. Trzeba przełączyć w głowie przełącznik "myślenie" na ON (może zaboleć) i zacząć zastanawiać się i przynajmniej próbować samodzielnie zrozumieć oco kaman. Drugie trudne zadanie to trzeba poświęcić "parę godzin" żeby przez podane linki się przekopać.

Dla podpowiedzi kilka ważnych pytań, które należy sobie zadać.

Na czym opiera się polska gospodarka.

Jakie mamy ważne gałęzie przemysłu w 100% oparte o polski biznes.

Co jest naszym produktem strategicznym i czy Świat lub przynajmniej Europa go potrzebuje.

Jakie mamy rezerwy złota (jakoś dziwnym trafem faktycznie wszystkie znaczące kraje "ostatnio" zaczęły go skupować).

Jakie jest faktycznie zadłużenie kraju.

Jaka jest faktycznie świadomość ekonomiczna i społeczna naszego społeczeństwa.

O bezpieczeństwie militarnym nawet nie wspominam.

koniec offtopu.

A masz jakieś odpowiedzi ?

Z angielskim sie nie przejmuj , kiedyś sie nauczysz. Gorzej bedzie z czytaniem ze zrozumieniem.

Koniec offtop.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale po godzinach mamy subforum "teorie spiskowe" (tak, wiem hahaha wierzy w duchy i żyjącego Elvisa oraz kosmitów). Wrzucono tam ostatnio film z grubsza analizujący obecną sytuację. Nie jest istotne, czy w to co na nim możemy zobaczyć ktoś wierzy czy nie. Istotne są natomiast linki zamieszczone do różnych ciekawych stron (wiele w jęz. angielskim trzeba go niestety znać) w opisie pod nim. Teraz najtrudniejsze. Trzeba przełączyć w głowie przełącznik "myślenie" na ON (może zaboleć) i zacząć zastanawiać się i przynajmniej próbować samodzielnie zrozumieć oco kaman. Drugie trudne zadanie to trzeba poświęcić "parę godzin" żeby przez podane linki się przekopać.

Dla podpowiedzi kilka ważnych pytań, które należy sobie zadać.

Na czym opiera się polska gospodarka.

Jakie mamy ważne gałęzie przemysłu w 100% oparte o polski biznes.

Co jest naszym produktem strategicznym i czy Świat lub przynajmniej Europa go potrzebuje.

Jakie mamy rezerwy złota (jakoś dziwnym trafem faktycznie wszystkie znaczące kraje "ostatnio" zaczęły go skupować).

Jakie jest faktycznie zadłużenie kraju.

Jaka jest faktycznie świadomość ekonomiczna i społeczna naszego społeczeństwa.

O bezpieczeństwie militarnym nawet nie wspominam.

koniec offtopu.

Słowotok nie na temat i bez żadnych konkretów. Może podsumowanie znajdziemy

w następnej części... Może być po angielsku ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu: może ktoś sie pochwali kiedy mu został wydany Deep Sea i jak długo czekał ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Słowotok nie na temat i bez żadnych konkretów. Może podsumuwanie znajdziemy

w następnej części... Może być po angielsku ;)

 

Ja jak gdzieś czytam "myslenie ON" to zawsze autor wykazuje dokładnie przeciwne cechy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie takie powiedzonko, że kiedy Ameryka kichnie, to cały świat łapie katar?

Tego nie znałem, znam za to, że gdy Francja kicha, to Europa dostaje kataru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No nic - pora się nastawić na apokalipsę i koniec świata jaki znamy. A najbardziej na świecie epidemia zniszczy własnie Polskę.

Który to już raz ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam że co ma nie być dam sobie radę i tyle:)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu: może ktoś sie pochwali kiedy mu został wydany Deep Sea i jak długo czekał ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli akurat szukasz, to jest na bazarku prawie nówka w dobrej cenie.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli akurat szukasz, to jest na bazarku prawie nówka w dobrej cenie.

Ale nie Cameron. Zamówiłem w grudniu 2018 i jakoś nic.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Ja tam uważam że co ma nie być dam sobie radę i tyle:)

Dobre, a mnie na zielonego po cenie krukowej też będzie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, a mnie na zielonego po cenie krukowej też będzie stać.

Spokojnie, nawet po zawyżonym kursie ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.