Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedać! Znaleść piękną młodą kobietę, pojechać gdzieś, przepuścić te pieniądze i użyć życia zanim człowiek pójdzie w piach.

w dzisiejszych czasach to te mlode kobiety drozsze niz pepsi. Zostane przy mojej starej


Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.07.2020 o 11:27, Yenjay napisał:


emoji23.png w dzisiejszych czasach to te mlode kobiety drozsze niz pepsi. Zostane przy mojej starej emoji23.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

To ponos, sprzedaj i wyjedź ze swoja obecna kobieta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdka u mnie kilka miesiecy wczesniej zawitala

9e278dcba1aec60fc7883a76e122af96.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleilo sie za duzo


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje topowego modelu!!!


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Yenjay napisał:

Gwiazdka u mnie kilka miesiecy wczesniej zawitala emoji16.pngemoji16.pngemoji16.png

9e278dcba1aec60fc7883a76e122af96.jpg
Tak trzymać. Mmmm

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak trzymaj. Gratulacje👍

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
8 godzin temu, Yenjay napisał:

Gwiazdka u mnie kilka miesiecy wczesniej zawitala emoji16.pngemoji16.pngemoji16.png

Nie chciałbyś wymienić na czarnego, używanego suba? Dopłacę😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałbyś wymienić na czarnego, używanego suba? Dopłacę

Nie, dzieki. Pepsi jest chyba, powtarzam chyba tym czego szukalem. Mega wygodny zegarek i nowoczesna forma. Nadal czekam na Batmana

59796aab0704e3bd7ea341881f521488.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Nie to nie😉, o Batmana nawet nie będę pytał, bo już wolę od niego swojego suba🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub jest super ale ja mam chydy nadgarstek i Sub “leży” troche grubo. Pepsi siadlo na maxa wygodnie

 

 Edit

 

No to hop!

 

10586912f2bb126a0cd2c6678cf2cdfc.jpg&key=446565ffecc0633db861b05b466a7d06acad37f12b7c58400e40994c3808a90f

 793e61ad528100683a0c510752876a5b.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką realnie trzeba mieć historię zakupową, żeby liczyć u AD na ,,przydział" modelu GMT Master II w jakimś rozsądnym czasie (1-2 lata)? Na zagranicznych forach krążą historie o ,,dziesiątkach tysięcy" USD.

Edytowane przez wjtk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, wjtk123 napisał:

Jaką realnie trzeba mieć historię zakupową, żeby liczyć u AD na ,,przydział" modelu GMT Master II w jakimś rozsądnym czasie (1-2 lata)? Na zagranicznych forach krążą historie o ,,dziesiątkach tysięcy" USD.

Pytasz o AD Kruka?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. To chyba jedyne autoryzowane źródło w kraju?

Edytowane przez wjtk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, wjtk123 napisał:

Tak. To chyba jedyne autoryzowane źródło w kraju?

Na GMT raczej zerowe szanse...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, wjtk123 napisał:

Tak. To chyba jedyne autoryzowane źródło w kraju?

W Kraju tak. A w ogóle można się na ten model obecnie zapisać w Kruk-u? Bo jeszcze niedawno listu były zamknięte, zresztą też zostałem tutaj o tym uświadomiony😉 ja na pepsi zapisałem się w Berlinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknięte są na pewno dla ludzi z ulicy, ale jestem ciekawy od jakiego poziomu klient zaczyna być ,,interesujący" i trafia na jakieś fajne miejsce na liście kolejkowej. Bardzo wątpię aby odmówiono wpisania się na listę np. Robertowi Lewandowskiemu ;). Schodząc jednak trochę na ziemię, mam na myśli głownie to jaką trzeba mieć historię zakupową. Powiedzmy, że kupiłem wcześniej jakąś Omegę ze średniej półki, stalowego Tudora i jakąś złotą biżuterię dla żony.  Jestem już interesującym klientem, który może liczyć, że dostanie Pepsi w ciągu 1-2 lat (zakładając, że zapisałem się rok temu i licząc od tego czasu), czy nadal jestem leszczem z ulicy? ;)

Edytowane przez wjtk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo: AD nie zajmuje się sprzedażą gorących modeli dla klientów z ulicy. AD zajmuje się sprzedażą mniej pożądanych modeli (OP,DJ, exp1i 2,Milgaus, YM etc.)

Gorące modele (GMT,SUB,Daytona) możesz kupić na grey który jest zaopatrywany przez AD.

 

Jest prawdopodobne że klient VIP może coś ugrać jeśli chodzi o gorące modele , ale tu mówimy o konkretnych zakupach. Klienci na Tudory czy Omegi dostają raczej lepsze rabaty na swoje zakupy ale nie ma to przełożenia na Rolexa.

Generalnie Rolex to rynek sprzedawców, nie podskoczysz😏. Możesz oczywiście narobić zakupów z nadzieją że uśmiechnie się do Ciebie los ale dlaczego miałbyś z siebie robić pajacyka dla kupna zegarka😁
 

 

 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Omege Po jakies 10 lat temu, bez punktow, karty,itp. Jako leszcz z ulicy czekalem 2,5 roku na pepsi.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Yenjay napisał:

Ja kupilem Omege Po jakies 10 lat temu, bez punktow, karty,itp. Jako leszcz z ulicy czekalem 2,5 roku na pepsi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Może dlatego, że żaden „ekspert” nie powiedział Ci że to „niewykonalne” 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszne to i zarazem straszne.W czasach powszechnej konsumpcji takie chocki klocki aby kupic durny zegarek.Dramat trzeciego świata.I pomyślec że codziennie ludzie na świecie umierają z głodu a tu lament nad durnym modelem Rolexa.

Swoją drogą,chciałbym tez takiego pepsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, robol1 napisał:

smieszne to i zarazem straszne.W czasach powszechnej konsumpcji takie chocki klocki aby kupic durny zegarek.Dramat trzeciego świata.I pomyślec że codziennie ludzie na świecie umierają z głodu a tu lament nad durnym modelem Rolexa.

Swoją drogą,chciałbym tez takiego pepsi


Nie demonizowałbym. Gorzkie żale o braku dostępności gorących modeli wymieniają głównie forumowicze/entuzjaści a ta grupa stanowi niewielki odsetek rynku.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do umierających dzieci z głodu; jak miałem 6 lat to w telewizji pokazywali biedne dzieci w Afryce co nie mają co jeść. Cały czas były zbiórki na te dzieci i ogólnie ludzi na tych sawannach. Oczekiwali oni na samolot, który na spadochronie zrzuci paczke z prowiantem. Miałem nawet takiego kolege co 5 dolarów mu wysyłałem co miesiąc an życie, słuch o nim zaginął. Może dostał się do Europy, może nie.

Mineły dwie dekady i Afryka nadal w d*pie jest, nadal mamy głodne dzieci i nadal ludzie czekaja na manne z nieba. Teraz już nie samoloty i spadochrony, teraz kasa.

EOT

 

Ps. 

Zakup Rolka to raczej problem pierwszego świata ;)


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, robol1 napisał:

Dramat trzeciego świata.I pomyślec że codziennie ludzie na świecie umierają z głodu a tu lament nad durnym modelem Rolexa.

Nie martw się o cały świat, bo ten świat ma cię w d... 😜

12 minut temu, Yenjay napisał:

Co do umierających dzieci z głodu; jak miałem 6 lat to w telewizji pokazywali biedne dzieci w Afryce co nie mają co jeść. Cały czas były zbiórki na te dzieci i ogólnie ludzi na tych sawannach. Oczekiwali oni na samolot, który na spadochronie zrzuci paczke z prowiantem. Miałem nawet takiego kolege co 5 dolarów mu wysyłałem co miesiąc an życie, słuch o nim zaginął. Może dostał się do Europy, może nie.

Mineły dwie dekady i Afryka nadal w d*pie jest, nadal mamy głodne dzieci i nadal ludzie czekaja na manne z nieba. Teraz już nie samoloty i spadochrony, teraz kasa.

EOT

 

Ps. 

Zakup Rolka to raczej problem pierwszego świata ;)

Dobrze napisane 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sanik napisał:

Nie martw się o cały świat, bo ten świat ma cię w d... 😜

Stara maksyma mówi: umiesz liczyć - licz na siebie.

 

Dotyczy praktycznie każdej sfery naszego życia.;)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.