Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, mario1971 napisał:

Oddają bez problemu emoji3.png Nie usłyszysz przy okazju słowa dziękuję.

Na razie nie wycofuję ale jak grey market zacznie ociekać obfitością a ja dalej będę miał nie wiadomo ile oczekiwania i nie wiadomo które miejsce w kolejce to uznam że to jednak poniżej mojej godności :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - efektem ubocznym likwidacji kolejek bedzie koniecznosc likwidacji tego watku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wycofałeś zaliczki na suba?
Nie, żadnej nie wycofałem.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy więc obecny rynek Rolexa z biznesowego punktu widzenia:

1. GMT,Daytona, Sub to konkretny zarobek po wyjściu z salonu. Jaki interes w tym ma AD aby obdarować tym zarobkiem przypadkowego turystę czy miłośnika forumowicza?

2. Dla turystów do wzięcia są OP i DJ.

3. Dla miłośników są expy, Milgaussy czy YM. Ale że miłośnicy nigdy nie przepadali za tymi modelami to są one reglamentowane i kokoszą się w sejfach. Zadziałało : jak tylko pojawi się któryś w stali w gablocie to fora aż kipią z sensacyjnym news.

3. Niższa podaż sportowych Rolków wpłynęła na wzrost cen i zawęziła możliwości rabatowania. Wycięło to z rynku drobnych handlarzy/ entuzjastów którzy mieli świadomość ile można wynegocjować i proponowali mrówcze usługi pośrednictwa.

4. Handlarze profesjonalni wyczuli niską podaż i starają się wykupić rynek i windować ceny, bazując głównie na niewiedzy klientów bo większość Rolexow jest do dostania w AD w ciągu kilku miesięcy (nie dotyczy GMT,Sub,Daytona).

5. Zasadniczo obecna sytuacja ma krótką historie, od około roku, póki co może jeszcze potrwać , Azja się obudziła.

 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami sprzedawca wybiera komu sprzeda a komu nie ,tak było w moim przypadku. Od lista zamknięta - proszę dać numer ale nic nie obiecuje -dwa dni później (telefon)- zegarek do odbioru za trzy tygodnie.Była bardzo miła Pani więc porozmawialiśmy sobie trochę, można powiedzieć że po 10 minutach wiedziała o mnie wszystko i to chyba zadecydowało sam nie wiem


Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki model na ten urok osobisty wyrwałeś?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki model na ten urok osobisty wyrwałeś?
Nigdy bajery nie miałem, uroku też chyba nie a zegarek to żadne pepsi czy batman tylko Sub ND.


Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, syneq napisał:

Nigdy bajery nie miałem, uroku też chyba nie emoji6.pnga zegarek to żadne pepsi czy batman tylko Sub ND.


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

No to „Panie cud nad Wisłą”  normalnie a może po prostu  podobnie jak wielu innych kolegöw nie czerpałeś swojej wiedzy z pseudeksperckiego bełkotu na temat „rzekomych zasad” obowiązujących na  rynku   Rolexowym tylko po prostu kupiłeś a nie „ badałeś rynek” 🙂 Good for You.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasami sprzedawca wybiera komu sprzeda a komu nie ,tak było w moim przypadku. Od lista zamknięta - proszę dać numer ale nic nie obiecuje -dwa dni później (telefon)- zegarek do odbioru za trzy tygodnie.Była bardzo miła Pani więc porozmawialiśmy sobie trochę, można powiedzieć że po 10 minutach wiedziała o mnie wszystko i to chyba zadecydowało sam nie wiem


Sent from my SM-G973F using Tapatalk



Lubię takie tajemnicze historie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tematu wątku pasuje mi tylko jedna, krótka odpowiedź „ch*jowa, ale stabilna”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, syneq napisał:

Czasami sprzedawca wybiera komu sprzeda a komu nie ,tak było w moim przypadku. Od lista zamknięta - proszę dać numer ale nic nie obiecuje -dwa dni później (telefon)- zegarek do odbioru za trzy tygodnie.Była bardzo miła Pani więc porozmawialiśmy sobie trochę, można powiedzieć że po 10 minutach wiedziała o mnie wszystko i to chyba zadecydowało sam nie wiememoji846.png
 

 

W tej historii nie pasują mi dwie rzeczy:

1. Listy na 114060 nie są zamknięte. 

2. AD nie dostają informacji od Rolexa o tym czy będzie dostawa za 3-4 tygodnie czy za 2 miesiące. Jak ją dostają to tuż przed dostawą z packlistą co będzie. Jeśli AD mówi o dostawie za miesiąc to jest to tylko ich przypuszczenie i dlatego nie wiedzą co w niej będzie. Inaczej  na forach w Polsce i zagranicą byłoby sporo informacji o najbliższych dostawach i ich zawartości a takich nigdzie nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Szyszkops napisał:


Lubię takie tajemnicze historie emoji57.png


Trudno zweryfikować takie historie , jak to się mówi raz do roku to i kura pierdnie.

Zazwyczaj to jednak posłannicy oraz naganiacze tworzą legendy.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszę wam dokładnie jak było nie musicie wierzyć .

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę - jestem tylko przeraźliwie ciekawy coś jej o sobie w 10 minut opowiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, syneq napisał:

Panowie piszę wam dokładnie jak było nie musicie wierzyć .

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Chłopie , ciesz się Rolexem, nie jesteś nic winien samozwańczym „ekspertom od podsumowań” 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy będziemy to samo opowiadać to nikt nie dostanie zegarka :) może kolega wysłał nudesa (tak to się nazyw?) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wierzę - jestem tylko przeraźliwie ciekawy coś jej o sobie w 10 minut opowiedział
Wszystko nic nie kłamałem przy okazji dostało się też dla handlarzy i flipperow ,że przez takich to nawet zegarka na urodziny nie mogę sobie kupic

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety - tak "piekne" opowiesci zdarzaja sie TYLKO ludziom z forum z niskim stazem na forum... a szkoda 😒 Przypadek? Nie sadze 😊

Nie mam jakis znajomosci, jednak normalnie chodzac, rozmawiajac i zamawiajac pojedyncze sztuki dla siebie kojarze sprzedawcow i zawsze czas oczekiwania byl taki mniej wiecej jak podawali (czasem o miesiac czy dwa krotszy). Jednak, albo mnie nie polubili, albo mam pecha, bo nigdy nie bylem zdziwiony czy zawiedziony czasem oczekiwania - tak jak mowili przy zapisach, to tak praktycznie bylo i mam nadzieje, ze to sie nie zmieni 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

*, a ja to nawet nie interesuję się tym który jestem teraz w kolejce. Atrakcyjny nie jestem, kasą nie szastam, trudno się ze mną rozmawia, bo tematów brakuje (prosty ze mnie człowiek). Coś czuję że przepiszą na następny model, albo wywalą z kolejki jak pojawi się następca😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, desmo napisał:

No to „Panie cud nad Wisłą”  normalnie a może po prostu  podobnie jak wielu innych kolegöw nie czerpałeś swojej wiedzy z pseudeksperckiego bełkotu na temat „rzekomych zasad” obowiązujących na  rynku   Rolexowym tylko po prostu kupiłeś a nie „ badałeś rynek” 🙂 Good for You.


Ja sobie grzecznie czekam około półtora roku w „kolejce” i przy kolejnych rozmowach co raz bardziej uspokajające info - nie ma co się spodziewać szybkiego telefonu, lepiej spokojnie czekać (i to sygnały, że okres czekania się wydłuża). Dobrze, że mnie to nie spina, ale to nie do końca jest tak można „po prostu kupić” Rolexa, a historie o sposobach dystrybucji są wyssane z palca.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopie , ciesz się Rolexem, nie jesteś nic winien samozwańczym „ekspertom od podsumowań” 
Finał historii jest taki ze zegarek leży w pudełku a ja 14 rok z moją 2254 chyba jestem jednozegarkowcem chociaż coraz częściej grzebie w internetach o zegarkach .

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, syneq napisał:

Czasami sprzedawca wybiera komu sprzeda a komu nie ,tak było w moim przypadku. Od lista zamknięta - proszę dać numer ale nic nie obiecuje -dwa dni później (telefon)- zegarek do odbioru za trzy tygodnie.Była bardzo miła Pani więc porozmawialiśmy sobie trochę, można powiedzieć że po 10 minutach wiedziała o mnie wszystko i to chyba zadecydowało sam nie wiememoji846.png


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Ale fajna historia :)

 

Na szczęście nie jestem zazdrosny, wstrząśnięty, ani nawet zmieszany ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak odczekam swoje 3 lata to pewnie zapomnę że się zapisałem i potem zadzwonią z Kruka że jest zegarek. I szczęśliwy napiszę potem historie że sami do mnie zadzwonili ze jest zegarek do kupienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niektorzy maja cisnienie. Z zazdrosci az para uszami leci.
@syneq - gratulacje innowacyjnosci. Sprzedawcy to tez ludzie. Wola ludzi nieszablonowych, niz po raz tysieczny sluchac pytan i narzekan na kolejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.