Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Nastala cisza w tema ie. Jakies nowosci, ktos mial telefon z Kruka?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yenjay

 

Kiedy się zapisywałeś na Batmana (domyślam się, że to było jeszcze na starą referencję)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Moretti napisał:

@Yenjay

 

Kiedy się zapisywałeś na Batmana (domyślam się, że to było jeszcze na starą referencję)?

 Sierpień 2018


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to super, jeśli tempo dostaw by się utrzymało i lista szła w miarę chronologicznie, to może za jakieś pół roku też dostanę telefon 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac do kwestii zapisow na nowe modele we wlasciwym watku - czy ktorys z Kolegow otrzymal info zwrotne z Kruka?

10.09 minal wczoraj. U mnie zero info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bibbi napisał:

Nawiazujac do kwestii zapisow na nowe modele we wlasciwym watku - czy ktorys z Kolegow otrzymal info zwrotne z Kruka?

10.09 minal wczoraj. U mnie zero info.

Ja nie. Zapisany na dwa Suby... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nadal jest zamieszanie przez "niespodziewanie" wysokie zainteresowanie i nie ma pewnych informacji, pomimo, że minął 10 września.

2. Nie wiadomo czy stare zaliczki przejdą na nowe.

3. Na nowe referencje zapisy przerwano już w czwartek (lub "czwartego" nie wiem czy dobrze zapamiętałem) a nie w sobotę.

4. Kolejność ma ustalać "góra" m.in. na podstawie dotychczasowej historii zakupów (czyli w praktyce na plus wartość zakupionych zegarków i mało Professionali, a na minus kupowanie tylko kilku Subów, Hulków, Pepsi, co może oznaczać zakupy handlarzy). MA być informacja zwrotna, czy ktoś otrzyma miejsce w kolejce, czy nie przeszedł weryfikacji.

5. Pierwsze dostawy mają już być we wrześniu i dopiero na ich podstawie ich zawartości będą mogli podać jakieś mocno orientacyjne terminy oczekiwania.

 

Są to nieoficjalne informacje jednego z największych salonów w Polsce, które jednak wydają się być w miarę sensowne i prawdziwe. Czyli po staremu "nie widzą ile będą dostawali zegarków", po nowemu "będą chcieli nagrodzić klientów indywidualnych, kosztem handlarzy" (pytanie na ile to polecenie od Rolexa, a na ile inwencja Kruka).

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dzieki. Przynajmniej cos wiemy. Choc to oczywiscie niewiele w kontekscie indywidualnych rozstrzygniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym salonie zawsze mówili że chcieliby zadowolić zwykłego klienta a nie handlarzy i flipperów. Teraz jeśli rozumiem mówią to samo a czas pokaże co zrobią.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie nic się nie zmieni. My małe robaczki będziemy mamieni, że warto zapisać się i czekać, a jak długo - tego nikt nam nie powie.

Powinniśmy być szczęśliwi, bo złapaliśmy pana Boga za nogi mogąc wpłacić zaliczkę. Pier***enie w koło Macieju.

 

Psy szczekają, karawana idzie dalej ^_^


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nijak - gadanie dla gadania. Dla salonu liczy sie sprzedaz i przy takim ograniczeniu zegarkow przez Rolexa w stosunku do chetnych, to najpierw znajomi kroliczka a pozniej bez roznicy - wedle uznania. Oczywiscie moge sie mylic, ale jak nie pojawi sie oficjalne stanowisko a nie tylko plotki czy pogloski, to pewnie tak to bedzie wygladac... - podobnie jak miejsce na liscie, ktore mozna bylo kiedys sprawdzac i nagle juz nie - smutne i tyle. 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, poiuyt napisał:

 

Czym się różni handlarz od flippera?

Flipper to chyba oszołom, który ciągle zmienia, więc sporo z nas 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

och moj Boże.. nasz wizjoner przemówił .. nazwał nowy rodzaj ludzi ... flipper ... padłem na kolana .. geniusz, słońce europy oraz wyznaczyciel kierunków wszelakich ... że też moderacja jest ślepa jak nie przymierzając temida .. toleruje trolli i to mocno niemądrych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niemniej to nie jest powód do publicznego obrażania innych użytkowników forum i moderatorów. Zero tolerancji.

Nie chciałbym być zbanowany ale zaryzykuję... pytanie mam - w którym miejscu użytkownik Dariusz Chlastawa obraził kogokolwiek ? Moim zdaniem wyraził w bardzo opanowanym i grzecznym tonie swoją dezaprobatę względem opinii innego użytkownika... gdzie to jest zabronione ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraził pewnie, chociaż wyraźnie potrzebował. Może zły dzień?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko: w Niemczech można zapisać się w kilku miejscach i to bez zaliczki. W dużych sieciach jakiś czas temu zapisywali. Ale zawsze były pytania czy już coś kupowałem w danym sklepie/sieci>>> sugestia, że jeśli kupowałem to szanse są większe. Dziś pytałem o Pepsi np. w Wempe w Monachium - Pani się zaśmiała i powiedziała, że lista jest długa na kilkadziesiąt lat a ponoć dostają w tym sklepie ok 5 Pepsi rocznie. Więc zapisy są bez sensu. Zaraz padło pytania czy coś u nich kupowałem.... bo wtedy zapis ma sens.

Można mieć szczęście do nieco mniej chodliwych modeli ale tak czy inaczej chyba bardziej się liczą układy u szefa sklepu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wempe to AD Rolexa na Niemcy? Odpowiednik naszego Kruka?

Tak, to AD Rolexa.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracownicy moga sobie gadac co chca... kazdy gada co innego i niestety nie dojdziesz, jesli cos jawnie nie zostanie przez Rolexa czy AD ustalone - pozostaje nam wierzyc i czekac jak ktos nie ma cisznienia i udalo sie zapisac... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.09.2020 o 08:32, DEMEL napisał:

Nie obraził pewnie, chociaż wyraźnie potrzebował. Może zły dzień?

 


Dobrze czasami trafić na taki styl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.09.2020 o 21:16, nomysz4 napisał:


Nie chciałbym być zbanowany ale zaryzykuję... pytanie mam - w którym miejscu użytkownik Dariusz Chlastawa obraził kogokolwiek ? Moim zdaniem wyraził w bardzo opanowanym i grzecznym tonie swoją dezaprobatę względem opinii innego użytkownika... gdzie to jest zabronione ?


Jeśli nie zuważyłeś nagannych wpisów użytkownika Chlastawa to już kwestia indywidualna ale napewno zauważyłeś że użytkownik Chlastawa pisze nie na temat.

Popieram reakcje moderacji.

Edytowane przez pioti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czasem zaglądam do tego wątku i zastanawiam się, czemu po prostu się nie wylejecie na Rolexa, tylko wałkujecie temat śmiesznych "zapisów" na zegarek? Jak za komuny po karpia na Wigilię


Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.