Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Hogg napisał:

Tak czasem zaglądam do tego wątku i zastanawiam się, czemu po prostu się nie wylejecie na Rolexa, tylko wałkujecie temat śmiesznych "zapisów" na zegarek? Jak za komuny po karpia na Wigilię


Hogg
 

I jakie masz wnioski po tych przemyśleniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, RysiekOchodzki napisał:

I jakie masz wnioski po tych przemyśleniach?

Kupić wino, najlepiej takie do 10zł, i po wszystkim wydalić wszystkie te kwasy z siebie? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, zdaża mi się kupować takie w Lidlu, a czasem kupuje Golden Loche w Biedronce za 3 dychy. I co z tego wynika?

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, zupełnie nic. No bo jak nie ma różnicy, to po co przepłacać. Grunt, to zdrowie i dobre samopoczucie. Reszta się nie liczy :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie piję tanie alko i bardzo Ci współczuję default_wink.png
Pozdrawiam
Hogg







Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Hogg napisał:

Właśnie piję tanie alko i bardzo Ci współczuję ;)
Pozdrawiam :)

Hogg
 

Właśnie piję tanie alko i bardzo Ci współczuję ;)
Pozdrawiam :)

Hogg
 

 

Musi być dobre, bo Ci się czka :lol: 

 

Na zdrowie! :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hogg napisał:

Dzięki :) Masz mnie, pozdrawiam :)

Hogg
 

Spoko, u mnie też po taniości. Zbieram na kolejnego Rolka, którego powinienem odebrać - tak sobie myślę... gdzieś około 2024 roku. Chyba zdążę odłożyć? :lol: Pozdrawiam, Mariusz

20200913_182442-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrówko :)
PS
Jutro w Kauflandzie ma być promo na kajzerki: z 29 na 27 groszy... Wbijamy? :D

Hogg



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lukasz23212 napisał:

w grudniu minie 3 lata oczekiwania na białą daytone ...powoli zapominam że jestem na liście...

U mnie w czerwcu minęło 3 lata oczekiwania na czarną. Jestem podobno 12 na liście. Potwierdzenie wpłaty zaliczki muszę dołączyć do testamentu, jakby co 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam , czytam..... prawdziwi z was twardziele koledzy 😂😂😂😂

try lata, dwa lata , a może mnie nie wywalą z kolejki😂😂😂

ja bym tak nie mógł - pełen szacun👍💪💪💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pawel007 napisał:

Czytam, czytam , czytam..... prawdziwi z was twardziele koledzy 😂😂😂😂

try lata, dwa lata , a może mnie nie wywalą z kolejki😂😂😂

ja bym tak nie mógł - pełen szacun👍💪💪💪

 

Wszystko można tylko trzeba iść jednym kluczem...wpłacasz i olewasz temat. Sa jeszcze inne zegarki na świecie niż Rolex.

To nie więzienie gdzie odliczasz dni do końca odsiadki ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, pisar napisał:

 

Wszystko można tylko trzeba iść jednym kluczem...wpłacasz i olewasz temat. Sa jeszcze inne zegarki na świecie niż Rolex.

To nie więzienie gdzie odliczasz dni do końca odsiadki ;) 

Dokładnie tak zrobiłem. Kilka innych zegarków przybyło w tym czasie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają inne/lepsze zegarki niż Rolex...Ja na codzień noszę swój ulubiony zegarek i to się nie zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Lukasz23212 napisał:

Niektórzy mają [...]lepsze zegarki niż Rolex...[...]

 

 

spacer.png

 

😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy mają inne/lepsze zegarki niż Rolex...Ja na codzień noszę swój ulubiony zegarek i to się nie zmieni...
c0155fd77281d83295d7eaf35e6eea2f.gif

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj, podczas porannej kawy, zauważyłem taką reklamę w centrum - dożyliśmy czasów gdzie reklamuje się coś czego nie można (normalnie) kupić. Ja jednak wielu rzeczy pojąć nie jestem w stanie.

90C9A0C7-1F21-4AF0-A915-A97426AA7D95.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejdź do tego w ten sposób: można się śmiać z tych, którzy w kolejce się ustawiają,  do salonów biegną z rana, wydzwaniają do AD itp. Ja np. wypisałem się z tego szaleństwa, swoje Rolki kupiłem, a kiedyś, jak będę już emerytem, kupię sobie złotego Day-Date - wtedy już mi będzie pasować  (no chyba że wtedy też będzie dostępny tylko w systemie zapisów 😁). Ja jednak myślę, że większość z tych, którzy tu piszą i polują na Rolki, jednak kołacze się gdzieś po głowie myśl: wpłacę zaliczkę, swoje odczekam, kupię a potem się sprzeda jakby co (i to z zyskiem). Czy to jest głupie podejście? Może wcale nie aż tak; jest wiele osób, które stać na zaliczkę, a potem poczekać kilka lat i odebrać zegarek, który (teoretycznie) w dobie zerowych stóp procentowych, stanowi lepszą lokatę kapitału niż trzymanie pieniędzy w banku. Pomijam przy tym politykę firmy która pozwala zmienić model w trakcie czekania i zaoferować klientowi coś innego niż na co się pisał.
Można się śmiać z tych którzy polują na Suba i chcą go dostać natychmiast, a firma im na to nie pozwala. Ale tacy, których stać na kolejny zegarek i którzy sobie po prostu zaparkują środki i spokojnie poczekają? Dlaczego nie?  Pamiętacie kilka miesięcy temu jak na forum pojawił się bodajże Hulk czy Deepsea droższy prawie 100% od ceny sklepowej? I poszedł w tydzień. Ktoś go odebrał i spieniężył. Ot, wolny rynek.
 

Niezależnie od tego ile będziemy wałkować tu nasze przemyślenia i psioczyć  na firmę, naprawdę oprócz forumowiczów niewielu to obchodzi, skoro wciąż jest taki popyt. 

 

 

 

 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj, podczas porannej kawy, zauważyłem taką reklamę w centrum - dożyliśmy czasów gdzie reklamuje się coś czego nie można (normalnie) kupić. Ja jednak wielu rzeczy pojąć nie jestem w stanie.


Łooooo, bracie, zazdro - gdzie mieszkasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, beniowski napisał:

Ja jednak myślę, że większość z tych, którzy tu piszą i polują na Rolki, jednak kołacze się gdzieś po głowie myśl: wpłacę zaliczkę, swoje odczekam, kupię a potem się sprzeda jakby co (i to z zyskiem). Czy to jest głupie podejście? Może wcale nie aż tak; jest wiele osób, które stać na zaliczkę, a potem poczekać kilka lat i odebrać zegarek, który (teoretycznie) w dobie zerowych stóp procentowych, stanowi lepszą lokatę kapitału niż trzymanie pieniędzy w banku. Pomijam przy tym politykę firmy która pozwala zmienić model w trakcie czekania i zaoferować klientowi coś innego niż na co się pisał.

 

 

 

 


 

 

Jak rozumiem cisza trwa długo bo  intencją Kruka jest w pierwszej kolejności usatysfakcjonowanie tych którzy nie kupują Rolexa bo przeczytali na „ jakimś blogu o finansach” że to  „rodzaj lokaty” tylko tych którzy kupują i noszą. Pewnie ktoś napisze a co z tymi którzy co pół roku zgłaszają się po kolejnego SUBa...

A co do drugiego punktu  - pewnie byłoby idealnie gdyby Rolex planował produkcję na podstawie zapotrzebowanego towaru i usatysfakcjonował wszystkich czekających na Hulka czy stare SUBy ale skoro tego nie robi to AD nie może zaproponować czegoś w zamian tylko oddać zaliczkę i przyjąć zapis na nową referencję.  Zresztą wielu czekających na stare SUBy zdaje się to przewidziało, deklarując się od razu na nową referencję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Szyszkops napisał:

 


Łooooo, bracie, zazdro - gdzie mieszkasz emoji846.png?

 

W miejscu gdzie kawa kosztuje 50% tego co w Polsce  🤪.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał:

W miejscu gdzie kawa kosztuje 50% tego co w Polsce  🤪.

Jest też pewnie fajniejszy klimat i sympatyczni ludzi ;)  mówiłem, że zazdro :) a północ, czy południe :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szyszkops napisał:

Jest też pewnie fajniejszy klimat i sympatyczni ludzi ;)  mówiłem, że zazdro :) a północ, czy południe :)?

Ludzie są sympatyczniejsi, bo głównie dyskutują o jedzeniu, nie o polityce😄. I nikogo nie interesuje, skąd masz na zegarek na nadgarstku - częściej pochwalą, prawie nigdy nie zapytają ile kosztuje. No i spotykasz (w pewnych kręgach) tak dużo ludzi z Daytonami, że to aż nudne się staje 😁.

 

Mediolan (a pochodzę spod Twojego miasta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, beniowski napisał:

Ludzie są sympatyczniejsi, bo głównie dyskutują o jedzeniu, nie o polityce😄. I nikogo nie interesuje, skąd masz na zegarek na nadgarstku - częściej pochwalą, prawie nigdy nie zapytają ile kosztuje. No i spotykasz (w pewnych kręgach) tak dużo ludzi z Daytonami, że to aż nudne się staje 😁.

 

Mediolan (a pochodzę spod Twojego miasta).

Rozmarzyłem się ;) Pisz, jak będziesz - postawię Ci drogą kawę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.