Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Chief napisał:

 

Jestem świadomy ograniczeń WR tak jak przy każdym chrono. Tylko ze moonwatch nie jest zwyczajnym modelem ale jedynym modelem .Choć wielu może się nie zgodzić , to uważam że nawet wersja w plastikowym szkiełkiem może pełni rolę "jedynego". Przynajmniej dla większości użytkowników którzy pływają czy biorą prysznic bez zegarka

Nie każde chrono ma takie ograniczenia... ale może lepiej tego nie pisać bo na horyzoncie znów majaczy wujek samo zuo... :) Kwestię deszczu zajawił już Kolega @mario1971 powyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, RysiekOchodzki napisał:

Nie każde chrono ma takie ograniczenia... ale może lepiej tego nie pisać bo na horyzoncie znów majaczy wujek samo zuo... :) Kwestię deszczu zajawił już Kolega @mario1971 powyżej :)

 

Offtop, ale o dwóch świetnych zegarkach. Prosiłeś o przykład , dostałeś najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, Explorera da się kupić...
Pewnie się nie znam  ale na szybko wrzuciłem na Chrono24 zaproponowane przez Ciebie modele i wychodzi mi, że na każdym jestem w plecy przy odsprzedaży.

Na Explorer też. Co nie zmienia faktu, że obecny model jest genialnie dopracowany, bardzo sensownie wyceniony, łatwo dostępny (krótki czas oczekiwania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z Krukiem z Pl. 3 Krzyży i dalej nie wiedzą czy zaliczki na starego SUBa będą przepisane na nowego. Nawet nie wiedzą kiedy będą wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Jak przepiszą, to im się kolejka na nowe zrobi baaardzo długa. Ale oddać kasę też nie bardzo im się pewnie uśmiecha. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mario1971 napisał:

Czyli, że nawet pod prysznicem zmoknie? :(

 

Ktoś próbował?

 

image.thumb.png.1c616ea27b56ab113b708fb392a93267.png

 

 

przestańcie powielać internetowe mity o tym jako to 50m w Omedze oznacza brak wodoszczelności. Z moonwatchem można normalnie pływać, pod warunkiem oczywiście że sprawdzacie co roku jego wodoszczelność, stan uszczelek. Ale to tyczy się każdego zegarka nie tylko moonwatcha (Planet Ocean czy Submariner też mogą się "zamoczyć" mimo wyższej wodoszczelności jeśli uszczelki ulegną zniszczeniu). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierownik jednego z najwiekszych salonow w W-wie powiedział, że od 1 do 4 Września nic nie robili, tylko przyjmowali zaliczki, kolejka była non stop. Stwierdził też, że dobrze im idzie sprzedaż, dostają więcej zegarków professional niż jakiś czas temu, oraz zaczęli sprzedawać platynowe Daytony czy DD po 300kpln+.

 

Jeszcze taka ciekawostka dookoła kolejkowa - niektórzy w USA płacą handlarską cene np za Pepsi 180% metki przy czym od razu zapisują się w kolejkę po Pepsi z założeniem, że jak przyjdzie ich kolej na zakup, to od razu sprzedadzą zegarek na grey market, czyli wyjdą na zero na całej zabawie, a cieszyć zegarkiem mogą się już teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższy wpis skłania mnie do złożenia wniosku o zmianę tematu wątku na Baśnie z 1001 nocy😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, orlis napisał:

 

image.thumb.png.1c616ea27b56ab113b708fb392a93267.png

 

 

przestańcie powielać internetowe mity o tym jako to 50m w Omedze oznacza brak wodoszczelności. Z moonwatchem można normalnie pływać, pod warunkiem oczywiście że sprawdzacie co roku jego wodoszczelność, stan uszczelek. Ale to tyczy się każdego zegarka nie tylko moonwatcha (Planet Ocean czy Submariner też mogą się "zamoczyć" mimo wyższej wodoszczelności jeśli uszczelki ulegną zniszczeniu). 

 

Przestań pisać co kto ma napisać, a czego nie. Nie wierzysz mi - Twoje prawo. Ja natomiast mam prawo podzielić się na forum historią, którą usłyszałem od właściciela. Nie wkleiłem jej sobie z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, orlis napisał:

 

przestańcie powielać internetowe mity o tym jako to 50m w Omedze oznacza brak wodoszczelności. Z moonwatchem można normalnie pływać, pod warunkiem oczywiście że sprawdzacie co roku jego wodoszczelność, stan uszczelek. Ale to tyczy się każdego zegarka nie tylko moonwatcha (Planet Ocean czy Submariner też mogą się "zamoczyć" mimo wyższej wodoszczelności jeśli uszczelki ulegną zniszczeniu). 

Zapytam raz jeszcze, czy ktoś z posiadaczy Moonwatcha pływał z nim w basenie?

 

Ps.

Czy Ty @orlis pływasz ze swoimi Omegami posiadającymi WR50?

 

Na stronie Dolińskiego odradzają pływanie z WR50.

https://dolinski.pl/zegarki-i-ich-wodoszczelnosc/

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mój kolega z forum regularnie pływał w basenie że swoim hesalitem. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, eye_lip napisał:

Tak, mój kolega z forum regularnie pływał w basenie że swoim hesalitem. 

Piszesz w czasie przeszłym, pływał...? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Boogie napisał:

Jeszcze taka ciekawostka dookoła kolejkowa - niektórzy w USA płacą handlarską cene np za Pepsi 180% metki przy czym od razu zapisują się w kolejkę po Pepsi z założeniem, że jak przyjdzie ich kolej na zakup, to od razu sprzedadzą zegarek na grey market, czyli wyjdą na zero na całej zabawie, a cieszyć zegarkiem mogą się już teraz.

 

W sumie calkiem logiczne i sprytne by ominąć kolejkę i kilka lat czekania :) 

Rolex sam sobie zgotował taki los 👐


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Boogie napisał:

 

Jeszcze taka ciekawostka dookoła kolejkowa - niektórzy w USA płacą handlarską cene np za Pepsi 180% metki przy czym od razu zapisują się w kolejkę po Pepsi z założeniem, że jak przyjdzie ich kolej na zakup, to od razu sprzedadzą zegarek na grey market, czyli wyjdą na zero na całej zabawie, a cieszyć zegarkiem mogą się już teraz.

Raczej fake news lub przekaz dla myślących paranormalnie :lol:

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, RysiekOchodzki napisał:

 

Przestań pisać co kto ma napisać, a czego nie. Nie wierzysz mi - Twoje prawo. Ja natomiast mam prawo podzielić się na forum historią, którą usłyszałem od właściciela. Nie wkleiłem jej sobie z internetu.

Ja jedynie napisałem żeby nie powielać internetowych mitów. To ze usłyszałeś od właściciela ze mu zegarek się zamoczyl, to jak najbardziej wierzę. Tylko nie chcesz chyba powiedzieć że z jednego egzemplarza chcesz wyciągać wnioski? Po pierwsze fakup się może zdarzyć w każdym egzemplarzu, po drugie ile lat miał zegarek który Twój kolega moczył? Czy sprawdzał regularnie jego wodoszczelność? I mi również wierzyć nie musisz. Informacja która wkleiłem jest z oficjalnie strony Omegi. Jeśli nie wierzysz, to może zapytaj u źródła (Swatch Group ja Marynarskiej albo customer sercowe w Szwajcarii). 

3 godziny temu, mario1971 napisał:

Zapytam raz jeszcze, czy ktoś z posiadaczy Moonwatcha pływał z nim w basenie?

 

Ps.

Czy Ty @orlis pływasz ze swoimi Omegami posiadającymi WR50?

 

Na stronie Dolińskiego odradzają pływanie z WR50.

https://dolinski.pl/zegarki-i-ich-wodoszczelnosc/


Nie nie pływam z moonwatchem w basenie. Z 300m tez nie. Pływam z garminem. 
 

to co wkleiłem jest ze strony Omegi i dotyczy Omegi a nie każdego zegarka z wr50m.

 

Jesli chcecie kontynuować wątek wodoszczelności, to proponuję przenieść do innego tematu bo tutaj jest o sytuacji kolejkowej Rolexa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@orlis, dziękuję za odpowiedź!

 

Z mojej strony to już wszystko, nie mam więcej uwag/pytań :)

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, nicon napisał:

Przemoknąć może nawet PloProf, ale pytanie gdzie jest większa szansa na fakap, w Subie WR300 z zakręcaną koronką i trip-lockiem, PO WR600 z zakręcaną koronką, czy w Moonwatchu WR50 bez zakręcanej koronki i bez zakręcanych pusherów? Nie wiem, ale się domyślam xD.


Nicon, oczywiście ze szansa na przeniknięcie jest większa w zegarku w którym nawet przez przypadek można wcisnąć przycisk od chronografu i wtedy po wodoszczelności. Ale to nie zmienia faktu że Omega oferując 50m wodoszczelności w moonwatchu zapewnia ją na takim poziomie ze nie ma obaw przed wyjściem na deszcz (jak niektórzy sugerowali) ani pływaniem. Czy ktoś będzie z nim pływał to już jego indywidualna sprawa. Znam osoby bojące się wejść do słonej wody z nurkiem w obawie o „zasolenie” wiec Każdy ma swój próg tego co akceptuje a co nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję aby wszyscy robili co chcą i aby brać wszystko z większym luzem. Poniżej film pokazuje że można wszystko wbrew producentowi. Zwykłe WR i jeszcze ignorant przyciski naciska pod wodą :) fakt że jak przestanie działać to wyrzuci ale może właściciel moona też wyrzuci bo ma próg dbania o przedmioty jak właściciel Casio

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, mario1971 napisał:

Zapytam raz jeszcze, czy ktoś z posiadaczy Moonwatcha pływał z nim w basenie?

 

Ps.

Czy Ty @orlis pływasz ze swoimi Omegami posiadającymi WR50?

 

Na stronie Dolińskiego odradzają pływanie z WR50.

https://dolinski.pl/zegarki-i-ich-wodoszczelnosc/

Ja

Speedmastera nie kupuje sie nowego to pierwsze primo bo to zegar do codziennego użytku. Używany jest tańszy i nadal trzyma swoja wartość *ma byc Moonwatch, a nie jakieś popierdółki typu reduced). To zegar nie do nurkowania ale taplania się w basenie lub lot w kosmos, drugie primo. Trzecie primo to Speedmaster musi być w każdej kolekcji :)

Edytowane przez Yenjay

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Yenjay napisał:

Ja

Gratuluję odwagi. Przeżył?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał:

Gratuluję odwagi. Przeżył?

Edytowałem post

 

 

Ps.Tak i nadal żyje :)

 

Edytowane przez Yenjay

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy chciał sobie zamówić w Kruku dwa dni temu GMT Mastera ( bi-color ), bo listy na suby zamknięte. I uwaga na tzw. "gorące modele" chcą teraz ... 20% zaliczki. Kruk Galeria Bałtycka Gdańsk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.