Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze trochę i wszystkie modele będą gorące a zaliczka i to bezzwrotna będzie wynosiła 110% - a WKruk nie będzie umiał odpowiedzieć na pytanie czy i kiedy będzie wiadomo coś na temat realizacji zamówienia - dramat.
No ale nie narzekam bo sam napędzam ta spirale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem powinien być wysyp nowych Subów na forum. Pierwsze egzemplarze są dziś wydawane klientom.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał:

Wieczorem powinien być wysyp nowych Subów na forum. Pierwsze egzemplarze są dziś wydawane klientom.

Albo będzie wysyp na Alledrogo, Oxl, itp ;)


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem powinien być wysyp nowych Subów na forum. Pierwsze egzemplarze są dziś wydawane klientom.

Znaczy, że na forum sami handlarze i znajomi królika? ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że na forum sami handlarze i znajomi królika? ;-)

Absolutnie nie..
ab5799125f7bd16c7f60c2998925e256.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajniusi, gratulacje!


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszek

 

bardzo ładny, ale jak zobaczyłem Twój nadgarstek, to pomyślałem, że strasznie cierpi... lubisz go tak podduszać :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=42741]Tomaszek[/mention]
 
bardzo ładny, ale jak zobaczyłem Twój nadgarstek, to pomyślałem, że strasznie cierpi... lubisz go tak podduszać  

Złudzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Krystian napisał:

Gratulacje

Można? Można! :lol:

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy kiedy pojawią się następne :) jest nadzieja, skoro zapisywałem się 2 tygodnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy kiedy pojawią się następne default_smile.png jest nadzieja, skoro zapisywałem się 2 tygodnie temu.

To świetne info, Tomku!
Niech się dobrze nosi!

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tomaszek napisał:

Zobaczymy kiedy pojawią się następne :) jest nadzieja, skoro zapisywałem się 2 tygodnie temu.

Zaraz, to na nowe odbiór po dwóch tygodniach po zapisaniu się a na stare 36 miesięcy kolejki i nie wiadomo czy w ogóle będą?

Super, naprawdę fajnie być klientem Kruka i Rolexa :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.09.2020 o 15:06, szuwi napisał:

Na Ex1 teoretycznie trzeba czekać ok miesiąca, ale w realu dzwonią szybciej. 

 

Zapisałem się w czerwcu i do dziś nikt nie dzwonił 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, nixon111 napisał:

 

Zapisałem się w czerwcu i do dziś nikt nie dzwonił 😉

 

Ciekawe, inny kolega z forum zapisał się niedawno i zadzwonili po niespełna miesiącu... 🙂 

 

Może podjedź i sprawdź, czy numer dobrze zapisali 😉 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.09.2020 o 09:00, mario1971 napisał:

Raczej fake news lub przekaz dla myślących paranormalnie :lol:

Mario, tak na grupie Rolexowej wytłumaczył się nabywca Pepsi za grupo ponad cenę AD, kiedy padły zarzuty w jego stronę, że ma coś z głową płacąc taką cene...

Potem byli kolejni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Tomaszek napisał:

Zobaczymy kiedy pojawią się następne :) jest nadzieja, skoro zapisywałem się 2 tygodnie temu.

 

Dobrze dla Ciebie ale jeżli "nowa" osoba dostaje po 2 tygodniach a stare czekają pod 3 lata to to jest jakiś żart ze strony Kruka.

W którym salonie udało Ci się kupić?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, to wiele tłumaczy, Kolega ze śledziowni, to dali żeby więcej w sklepie się nie pojawiał. Innego racjonalnego wytłumaczenia nie znajduję.  🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.09.2020 o 22:44, pisar napisał(-a):
 
Dobrze dla Ciebie ale jeżli "nowa" osoba dostaje po 2 tygodniach a stare czekają pod 3 lata to to jest jakiś żart ze strony Kruka.
W którym salonie udało Ci się kupić?

.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soda66  Nie przypuszczam, bym zapewne dorosłego kol. Tomaszka uraził nawiązaniem do lokalnych animozji. Emotka jasno wskazuje że to jedynie żarcik. Cała sytuacja kontrowersji wywołanych niejasną polityką dystrybucyjną Kruka nie jest śmieszna nawet w najmniejszym stopniu.

@Krystian Nie wiem, czy dla forumowiczów od lat czekających "w normalnym trybie" na przydział Suba otrzymanie go przez kogoś po dwóch tygodniach od zapisu jest taka fajna. Na pewno wielu podniosło to ciśnienie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to nowy numer referencyjny, więc dla mnie akurat to całkiem normalne, że ktoś kto zapisał się na tą konkretnie referencję otrzymał ją szybko (inna sprawa to sprzedaż zegarków nie według kolejności zapisów, a „widzi mi się” KRUKa). Ci co oczekują „od lat” mieli wpłatę na stary model i w sumie jak otrzymają nowy ze starej zaliczki to powinni być zadowoleni, że ich zaliczka została przeniesiona, a nie zwrócona.
Dla mnie sprawa jest prosta. Wycofanie danej referencji = zwrot zaliczki, a nie przepisywanie na inne numery referencyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.