Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nie patrzeć to nowy numer referencyjny, więc dla mnie akurat to całkiem normalne, że ktoś kto zapisał się na tą konkretnie referencję otrzymał ją szybko (inna sprawa to sprzedaż zegarków nie według kolejności zapisów, a „widzi mi się” KRUKa). Ci co oczekują „od lat” mieli wpłatę na stary model i w sumie jak otrzymają nowy ze starej zaliczki to powinni być zadowoleni, że ich zaliczka została przeniesiona, a nie zwrócona.
Dla mnie sprawa jest prosta. Wycofanie danej referencji = zwrot zaliczki, a nie przepisywanie na inne numery referencyjne.

Dla mnie byłoby naturalne że zapisani na starą referencję która przestaje być oferowana dostają propozycję przepisania na nową i otrzymania jej w pierwszej kolejności. To że ktoś czeka 2 lata i nagle odchodzi z niczym a inni dostaną nowe po kilku tygodniach to skandal i kpina z klienta.
Czy ktoś dostał już konkretne info z Kruka co ze starymi zaliczkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Krystian napisał:


Ja zaraz jak ujrzałem Cermita w chwili premiery to wiedziałem (oj naiwny), że chcę go na 40 urodziny, czyli w przyszłym roku, ale jak to w wierszyku zostałem poinformowany, że jednak sroczka „frrr.... poleciała” i nie został mi przydzielony :)

 

Zadzwonili do Ciebie czy sam pytałeś w salonie ostatnio? Bo w sumie do mnie zero kontaktu, a do salonu specjalnie też mi się nie chce podjeżdżać, tym bardziej, że przy zapisie mówili, że będą dzwonić co dalej z zamówieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Zadzwonili do Ciebie czy sam pytałeś w salonie ostatnio? Bo w sumie do mnie zero kontaktu, a do salonu specjalnie też mi się nie chce podjeżdżać, tym bardziej, że przy zapisie mówili, że będą dzwonić co dalej z zamówieniem.

Dzwonili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mroova napisał:

@Soda66  Nie przypuszczam, bym zapewne dorosłego kol. Tomaszka uraził nawiązaniem do lokalnych animozji. Emotka jasno wskazuje że to jedynie żarcik. Cała sytuacja kontrowersji wywołanych niejasną polityką dystrybucyjną Kruka nie jest śmieszna nawet w najmniejszym stopniu.

 

 

Bo ja też ze śledziowni... i też czekam... :) 

Zapisywałem sie 03-go wrzesnia i wstępna informacja była, że około roku czekania.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soda66 pozdrawiam i życzę możliwie szybkiej realizacji.

Edytowane przez mroova
Ja 18 lat w Słupsku, 17 w Gdańsku i mija 18 w W-wie, jak ten Góral z przyśpiewki "poszedł z grabkami i kosą" ale "na morze spoziera I łzy rękawem ociera ... morze porzucić trzeba, dla chleba, panie dla chleba".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

 

Byłem dziś w Galerii Bałtyckiej po zwrot zaliczki na Submarinera poprzedniej referencji.
 

Z ciekawości zapytałem ile nowych Sub już sprzedali. A wiec sprzedali tylko 1 sztukę. Nie była to 1 osoba z kolejki. Nie wiedzą na jakiej podstawie ten szczęśliwiec został wybrany. Zegarek przyszedł z centrali i „odgórnie zostało wyznaczone do kogo ma trafić” ;)

 

Nie wiedzą też kiedy będą kolejne sztuki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ładnie zaśpiewał i wyrecytował wierszyk swojego autorstwa "o wyższości rolka nad omesią" 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w pon dostaniecie telefon to raczej nie będzie z dobrą wiadomością. Listy są właśnie tworzone...


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Po rozmowie w Kruku przy okazji odbioru zegarka moje wrażenia są jak wspominano powyżej. Przydział jest kompletnie uznaniowy, nie ma kolejności. To jest chyba jedyny fakt.  I o ile dobrze zrozumiałem to kierownik danego salonu decyduje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w pon dostaniecie telefon to raczej nie będzie z dobrą wiadomością. Listy są właśnie tworzone...


Sent from my iPhone using Tapatalk

I co - rozdzwonily sie telefony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, bibbi napisał:


I co - rozdzwonily sie telefony?

Dzwonio od rana, od szóstej :( Nie odbieram. Udaje, że mnie ni ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bibbi napisał:


I co - rozdzwonily sie telefony?

Tak, dzwonili z kablówki, banku i paru telemarketerów 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaląc dnia przed zachodem słońca, u mnie cisza.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chwaląc dnia przed zachodem słońca, u mnie cisza.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jakby coś, to też lepiej nie odbieraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Yenjay napisał:

Nie chwaląc dnia przed zachodem słońca, u mnie cisza.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Do mnie też nikt nie zadzwonił. A to mieli dzwonić do tych, co się nie zakwalifikowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też nikt nie zadzwonił. A to mieli dzwonić do tych, co się nie zakwalifikowali?

Tak, jak nie dzwonią to dobrze.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Yenjay napisał:


Tak, jak nie dzwonią to dobrze.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 
 

Myślałem, że zadzwonią zapraszając po odbiór zegarka 😉

Edytowane przez Mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że zadzwonią zapeszając po odbiór zegarka

Kurde, to jednak odbierać telefon, bo już sam nie wiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.