Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Odbierz. Jak powiedzą, że niestety, ale zapraszają po odbiór zaliczki to powiedz, że pomyłka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie odbierał i wziąłbym ich na przetrzymanie - a niech sobie dzwonią co mi tam przeca stać mnie na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwonia w sprawie odbioru (zegarka, nie zaliczki), to po pierwszym sygnale sie rozlaczaja. Tak strategia. Kumali nad nia do 4 wrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie odbierał i wziąłbym ich na przetrzymanie - a niech sobie dzwonią co mi tam przeca stać mnie na to.

Najtwardsi ponoć potrafią tak przeczekać Kruka i trzy lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwonią i zapraszają na casting to TOP ROLEX , warunkiem dostania zegarka, jest prezencja, przejście na wybiegu w stringach, wcześniejszy udział w programie TANIEC Z ROLEXEM   I znajomość 6 języków obcych.
Jak kandydat nie przejdzie castingu, zaliczka przepada na koszty firmy (koszty trzeba pokryć ) 

Co do języków, to ponoć wymagana znajomość szwajcarskiego, brazylijskiego, argentyńskiego i belgijskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dzwoniącym telefonem to mi się taki film „Ring” przypomniał, wiec wniosek taki, ze lepiej nie odbierać chyba ...default_smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy muszą się pokazać na forum z gorącym modelem drogi są dwie:

1. Całować tyłki w AD, może coś skapnie lub 

2. Dać handlarzowi zarobić krocie na ludzkiej naiwności 
 

Pozostałym którzy nie muszą, polecam za ten budżet używanego Patka w szlachetnym kruszcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„ mądrości w punktach” ....O, Lotus wróciłeś z kolejnym multikontem....

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, desmo napisał:

„ mądrości w punktach” ....O, Lotus wróciłeś z kolejnym multikontem....


Lotus to legenda tego forum , nie pretenduje do tego stanowiska, może kiedyś . Chyba Cię Lotus wyjaśnił już.

Ty to ten od miękkich DJs i ofert wsparcia na priv😊? Krypto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już trochę nie rozumiem, ale nowy tu jestem, to może dlatego. Jakie żebranie, jakie poniżanie? Się można zapisać i czekać albo można się nie zapisywać i kupić gdzie indziej lub wcale. Po co te wszystkie filozoficzne wywody? Patka każdego tak łatwo z ulicy kupić niby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pioti napisał:


Lotus to legenda tego forum , nie pretenduje do tego stanowiska, może kiedyś . Chyba Cię Lotus wyjaśnił już.

Ty to ten od miękkich DJs i ofert wsparcia na priv😊? Krypto?

Grypsera i megalomania cię zdradza...Lotus „ ić stont” jak mawiał klasyk...

16 minut temu, byniek napisał:

Mając 5 krzyżyk na karku i trudności z jego zginaniem, nie wyobrażam sobie, aby mając 40 koła w kieszeni, żebrać u jakiegoś 25 letniego menadżera o kawałek stali z kółeczkami w środku. 
kurcze to wygląda, jak casting do ostatniego schronu, przed uderzeniem asteroidy :)

nie wiem, ale w całym swoim życiu, nie miałem sytuacji, kiedy zmusił bym się do równie upokarzających czynności. 
z całym szacunkiem ale GRZESIUK u mnie ciągle żywy, czyli „BOSO ALE W OSTROGACH” 

Zasadniczo masz rację , chcieli dobrze ale wyszło jak zawsze. Pierwsze kupione w PL SUBy już się pojawiają w sprzedaży. Tak się kończy kreatywne podejście do dystrybucji. A mieli promować miłośników zegarków i lojalnych klientów...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, desmo napisał:

Grypsera i megalomania cię zdradza...Lotus „ ić stont” jak mawiał klasyk...

Zasadniczo masz rację , chcieli dobrze ale wyszło jak zawsze. Pierwsze kupione w PL SUBy już się pojawiają w sprzedaży. Tak się kończy kreatywne podejście do dystrybucji. A mieli promować miłośników zegarków i lojalnych klientów...


jaka klasyka DESMO . To zwykły beton.

Nie trafiłeś tym razem 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy. Czekamy na wypowiedzi kolejnych klonów lub ich wiernych naśladowców. Kto następny? Chief?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szyszkops napisał:

Po czym Wy go zawsze poznajecie emoji18.png?

Po bezrefleksyjnej naturze 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szyszkops napisał:

Po czym Wy go zawsze poznajecie emoji18.png?

Po bliżnie na nadgarstku😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu byliśmy w każdym kraju w innym miejscu tego procesu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pioti mega cierpliwy - czekal na swoje pierwsze 5 wypowiedzi az od 29 kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Omegę, przy ich obecnej polityce za 5 lat cena minimum razy 1.5

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym problem zatem, skoro nie masz ciśnienia na Rolexa ( nie wierz Sarkozemu 😉 bierz co Cię ucieszy . 
A jak musi być Rolex - DJ to 100% Rolexa wciąż za normalną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem raczej o „jego” ( choć przypisywanej przez PR jego przyjacielowi) sentencji - kto nie ma Rolexa przed 50 - przegrał życie 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn
1 godzinę temu, desmo napisał:

Grypsera i megalomania cię zdradza...Lotus „ ić stont” jak mawiał klasyk...

Zasadniczo masz rację , chcieli dobrze ale wyszło jak zawsze. Pierwsze kupione w PL SUBy już się pojawiają w sprzedaży. Tak się kończy kreatywne podejście do dystrybucji. A mieli promować miłośników zegarków i lojalnych klientów...


Ale jak niby by mieli ocenić czy potencjalny klient kupuje żeby od razu sprzedać czy nie. Oni nawet historii nie sprawdzają, bo mnie pytali przy odbiorze dopiero czy mam kartę żeby nabić punkty. 
 

Poza tym czy rolą AD jest walczyć z szara strefa i analizować klientów ? Chyba nie. Powinny być normalne kolejki fifo z jawnym numerem, a tak jest jeszcze gorzej. Tak samo klient zapisany na starą referencję powinien być zapytany czy chce się przenieść na nową, zanim zapiszą  innych. Rozumiem wkurzenie i ze sporo osób realnie miłośników zegarków już w tym cyrku nie chce uczestniczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, byniek napisał:

A jak wygląda sytuacja np. Na Teneryfie? 

2 lata temu byłemu salonie Rolexa i z tego co wiem, większość modeli, była od ręki.


 

W styczniu tylko złote DJ-e, żadnego sportowego modelu. Na Hulka lista była zamknięta. 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto jak nie AD wie czy ma do czynienia z handlarzem, miłośnikiem czy pierwszorazowym klientem.Niestety wielu z tej ostatniej grupy to przysłowiowi  „taksówkarze na polowaniu na akcje”. Jakiś mądrala w centrali wymyślił że jak damy parę sztuk  nowym klientom bez historii to się od nas odczepią ... niestety sito „nie przewidziało” że motywacje tych ostatnich dziś są mocno handlowe.

Klasyka korpo - biuro myśli że wie lepiej niż teren...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ale w jaki sposób ma to określić ? Przecież nie prowadzi wywiadu, tylko przyjmuje zaliczkę i na tym zazwyczaj interakcja się kończy. Ba, jak napisałem nawet nie sprawdzają historii zakupów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.