Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Wybierz to co Ci się podoba. Zdjęć w sieci jest całkiem sporo, więc nie sądzę że moje pomogą Ci podjąć decyzje.

Kup to co podoba się Tobie a nie co będzie podobać się komuś innemu ;)

1 minutę temu, Szyszkops napisał:

Kupiłeś kilka opuf?

Powiedzmy, że były rodzinne zakupy 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybierz to co Ci się podoba. Zdjęć w sieci jest całkiem sporo, więc nie sądzę że moje pomogą Ci podjąć decyzje.
Kup to co podoba się Tobie a nie co będzie podobać się komuś innemu
Powiedzmy, że były rodzinne zakupy

Adoptuj mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te dwa, a może nawet i trzy, dodając zielony.

Właśnie w necie nie ma za dużo takich zdjęć, każdy wrzuca tylko te żółte, turkusowe i czerwone. A ładnej foty granatu czy srebra nie udało mi się namierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wysyłają maile o takiej treści. 

IMG-20200922-WA0007.jpg 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno wysyłają maile o takiej treści. 


Ale podobno o takiej treści, czy podobno wysyłają maile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno o takiej treści, czy podobno wysyłają maile ?
c0da3a83ec490be91e3dbe888e810cd6.gif

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to Rolex taki poj... ny czy Kruk ... 

-tej sytuacji nie da sie inaczej opisać 😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kruk, ja dzisiaj byłem w salonie i jak już wcześniej napisałem, obecnie jest już tylko kolejka. Nie ma kolejki do kolejki. Ale na jakiej podstawie dobieraja ludzi, nie wiem. Można się tylko domyślać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli treść wcześniejszego maila jest prawdziwa, to trzeba przyznać, że zwrot "Drogi Kliencie" w takim przypadku brzmi jak arogancki plaskacz w ryj.😃  Że też się ludziom chce uczestniczyć w tak poniżającym procederze do tego płacąc nie małe przecież pieniądze. 

Kiedyś nakręcą o tym serial... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dorian06 napisał:

Podobno wysyłają maile o takiej treści. 

IMG-20200922-WA0007.jpg 

A przy zapisach podawało się adres email? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Mateo napisał:

A przy zapisach podawało się adres email? 

 

Można nr telefonu lub adres e-mail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem telegraf
3b3832dda929bb2e07d7213788ac6178.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że lwia część z Was, pomimo tego, że nie ma zamiaru kupna jakiegokolwiek Roleksa (ani z kolejki, ani Professionala z wtórnego, ani 30 letniego Datejusta), wpada tu pobić trochę piany o poniżeniu, bezczelnym traktowaniu etc. na zasadzie "jeżdzę 8 letnim Oplem lub nowym Renault" to wpadnę na forum Forda "ponarzekać" jak dają się oszukiwać ASO i jak złego wyboru dokonali właściciele nowego Focusa. Zazdroszczę, że macie aż tyle wolnego czasu 😜  Poniżające to jest stanie w kolejce po chleb i papier toaletowy. Stanie w kolejce po kompletnie niepotrzebny do życia zegarek za 40k PLN z własnej nieprzymuszonej woli to jedynie... własna nieprzymuszona wola stojącego. Mnie bardzo bawi, że najbardziej poniżeni czują się jak zwykle Ci z boku kolejki. Ja nie wiem jak Ci potomkowie husarii znoszą inne "znoje" życia 😜

 

Absolutnie nie bronię ani Roleksa ani Kruka, ponieważ od kilku lat zakup hitu DLA MIŁOŚNIKA to nie jest prosta sprawa i jest to niesprawiedliwe, ale popatrzcie szerzej na aspekt kolejek w Kruku.🙂

 

Kruk zebrał w kilka dni tyle zaliczek, że przy ich obecnych dostawach, będzie to wydawał pewnie z 3 lata. Wiedzą ile dostają rocznie zegarków, więc zamknęli listy szybko nie dlatego żeby zrobić miłośnikom na złość tylko dlatego, że nie chcieli brać zaliczki na zegarek, który mieliby wydać za 8 lat. Widocznie i tak mają "górkę" w zaliczkach, więc z ich własnej inicjatywy (lub na polecenie z Roleksa) centrala zaczęła się przyglądać kto zaliczkował. Jak się okazało, że historia zakupowa jest szemrana i wskazuje na handlowanie to zaczęli je zwracać. Do tego dochodzą osoby (a jest ich sporo), które z kolei mają bardzo "dobrą" historię zakupów (sporo DJ, OP, DD, zegarków w złocie etc) i tym nie odmawiają. Mają więc prawdopodobnie wewnętrzną listę, której nie udostępnią, na której są osoby z dobrą historią zakupową jak i osoby bez żadnej historii zakupowej, ale które załapały się na bycie na liście na zasadzie loterii lub osoby z pierwszego/drugiego dnia zaliczek.

 

Pytanie czy ktoś z Was zaliczkował teraz nowego Submarinera w Kruku bez ŻADNEJ historii zakupowej i otrzymał informację, że nie załapał się do kolejki?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie zrobiłem błąd i zapisałem się na dwa zegarki - czarnego Suba i Cermita. Okazało się, że Cermita nie jestem godny, tylko czarnego Suba dostanę. Historię jakąś tam przez lata mam, i datejusty i professionale, dodatkowo zamówionego mam też w tej chwili DJ36, ale to nie pomogło.

Obrażać się na nikogo nie obrażam, czarnego Suba mam w starej wersji, więc też mi się jakoś nie pali do zamiany na nowego. Ale rozmowa z kierowniczką, która mnie dobrze zna i musiała mi odmówić Cermita była i dla mnie i dla niej trochę żenująca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, memento mori napisał:

Pytanie czy ktoś z Was zaliczkował teraz nowego Submarinera w Kruku bez ŻADNEJ historii zakupowej i otrzymał informację, że nie załapał się do kolejki?

 

Tak, mój przyjaciel, którego zaraziłem pasją do zegarków. Zapis na Suba został odrzucony.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, byniek napisał:

 

Życzę wszystkim POWODZENIA, to jest mój ostatni wpis w tym temacie. 

To miło z twojej strony 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Yenjay napisał:

 

Tak, mój przyjaciel, którego zaraziłem pasją do zegarków. Zapis na Suba został odrzucony.

 

A kiedy konkretnie się zapisywał? 1-2 września czy później?

 

5 minut temu, byniek napisał:

[...]

to jest mój ostatni wpis w tym temacie. 

[...]

 

To miłe z Twojej strony, dzięki! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, memento mori napisał:

 

A kiedy konkretnie się zapisywał? 1-2 września czy później?

 

 

To miłe z Twojej strony, dzięki! 🙂

 04.09


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, byniek napisał:

Realna inflacja w Polsce, to w tej chwili około 10%. Za ostatnie 3 lata straciłeś około 20%-30% z wartości zaliczki. 

 

To Twoje autorskie wyliczenia?

 

Jeśli nie, to wskaż źródło, z którego wyciągnąłeś te dane.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Twoje autorskie wyliczenia?
 
Jeśli nie, to wskaż źródło, z którego wyciągnąłeś te dane.

GUS? Czy raczej gusła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.