Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Yenjay napisał:

 04.09

 

No to może jak więcej osób po odmowie (bez historii zakupowej) napisze kiedy zaliczkowali to sprawdzimy, czy prawdziwa jest teoria, że Ci nowi z 1-2 września się załapali, a Ci z ostatnich dni 3-4 września już nie. 🙂

 

5 minut temu, mario1971 napisał:

To Twoje autorskie wyliczenia?

 

Niestety to był ostatni jego wpis w tym temacie (kolega jest na pewno słowny) i proszę Cię Mariusz nie ciągnij tego pytaniami retorycznymi 😛

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Pomimo, że sam uważam, że najlepsza opcja to były stare kolejki, to ciężko mieć pretensje do Kruka nie mówiąc o Roleksie, który z ta sytuacja nie ma zbyt wiele wspólnego. W czasach gdy pieniądze na koncie parują mnóstwo ludzi ucieka w dobra luksusowe jako zwykła lokatę. Kruk ma politykę jaka ma, próbują coś robić ze spekulacją ale wyszło, że lekarstwo jest gorsze od choroby. W poniedziałek rano były kolejki pod salonami, gdzie pewnie mnóstwo ludzi nastawionych było na szybki zysk. Tym utarli nosa, ale przy okazji oberwali ludzie realnie zainteresowani. Proponuje podejść do tego wszystkiego z dystansem, jak ktoś ma ochotę to czemu ma nie postać w sumie w kolejce po zegarek. Jak nie to jest mnóstwo innych marek do wyboru. Ja pomimo, ze sam się z tego śmiałem stanąłem w kolejce. Ale dla mnie koniec tej zabawy i w sumie dyskusji o tym samym. Na zagranicznych forach jest to samo. Życzę wszystkich szybkich realizacji zamówień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, memento mori napisał:

 

Niestety to był ostatni jego wpis w tym temacie (kolega jest na pewno słowny) i proszę Cię Mariusz nie ciągnij tego pytaniami retorycznymi 😛

Ja chciałbym tylko wiedzieć, gdzie/jak można ulokować środki rzędu 4 000 pln i bezpiecznie zarobić na tym 20-30% w ciągu trzech lat ;)

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mario1971 napisał:

Ja chciałbym tylko wiedzieć, gdzie/jak można ulokować środki rzędu 4 000 pln i bezpiecznie zarobić na tym 20-30% w ciągu trzech lat ;)

 

 

A to Amber Gold już nieczynne? 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bezpiecznie" i "ryzyko kursowe" nie idą moim skromnym zdaniem w parze, ale ja tam nie zarabiam tak od 20 lat a jedynie czytać ze zrozumieniem potrafię (np. to o co pytał Mariusz). 😛

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, byniek napisał:

Kupując 1 uncjową monetę złota w 2017 zarobił PAN do tej chwili około 60 %.

Skoro to za trudne, to może łatwiej. Na zwykłym franku szwajcarskim miał PAN 20 % od 2017. 

To że ma PAN 7090 postów, nie oznacza, że ma się monopol na wiedzę. 

Zarabiam w ten sposób o 20 lat, dlatego mam tylko 72 posty na forum. 

 

Kończę, bez odzewu. 

 

Ma Kolega smykałkę do interesów niczym Warren Buffett .

 

Gratuluję, ale nie zazdroszczę!

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma Kolega smykałkę do interesów niczym Warren Buffett .
 
Gratuluję, ale nie zazdroszczę!
 
 

Strasznie PAN jedziesz po Koledze, a po cóż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, byniek napisał:

Kupując 1 uncjową monetę złota w 2017 zarobił PAN do tej chwili około 60 %.

Skoro to za trudne, to może łatwiej. Na zwykłym franku szwajcarskim miał PAN 20 % od 2017. 

To że ma PAN 7090 postów, nie oznacza, że ma się monopol na wiedzę. 

Zarabiam w ten sposób o 20 lat, dlatego mam tylko 72 posty na forum. 

W życiu, trzeba patrzyć dalej, niż tylko na długość bransolety w ROLEX-ie

 

Kończę, bez odzewu. 

 

Oczywiście, wszyscy wiedzieli że jak frank był w 2008 po 2 zł, to trzeba było sprzedać wszystko co się miało, kupić CHF-y i potem sprzedać jak był po prawie 5 zł. Oczywiście, kiedy był prawie po 5 zł, to wszyscy wiedzieli że to jest max i trzeba sprzedawać, nie czekać na dalsze wzrosty. 

 

Poproszę o rady co TERAZ kupować, chcę zarabiać 20-30% (bo do danych historycznych dostęp ma każdy). Mark Twain powiedział kiedyś że przewidywanie jest bardzo trudne, zwłaszcza jeśli chodzi o przyszłość🤣

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szyszkops napisał:


Strasznie PAN jedziesz po Koledze, a po cóż emoji18.png?

Bo post factum każdy może być taki mądry :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mario1971 napisał:

Bo post factum każdy może być taki mądry :)

 

Mario, nie oglądałeś "Wielkiej majówki"?

Tam "biznesmen" podał przepis jak zarobić z przebitką 100%:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał:

Ja chciałbym tylko wiedzieć, gdzie/jak można ulokować środki rzędu 4 000 pln i bezpiecznie zarobić na tym 20-30% w ciągu trzech lat ;)

 

Można kupić coś z działu motoryzacji. Z własnego doświadczenia wiem że kupno dobrego modelu daje zysk trzykrotny w okresie 5 lat. Bezpieczny zarobek na zegarku? Wystarczy mała wtopa firmy produkującej albo zmiana trendów na okres kilku lat (bo moda nie ginie tylko zatacza koło) i znajdziemy się akurat w dołku i zarobku nie ma.

Zresztą przywołujesz kwotę zaliczki a chyba w tym przypadku zaliczka nie ma jak zarabiać spokojnie bo przecież możesz dostać telefon z magicznej Centralii że proszą o odbiór zaliczki 4000zł. 

Edytowane przez sbsqad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Teraz wiem co mieli na myśli w tej piosence ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoto wystrzeliło przez koronawirusa. Tak więc rok temu nie można było spodziewać się takiego bumu.

Poza tym, większość z nas nie traktuje rolexów inwestycyjnie, zostawienie w formie zaliczki 4 k plnow tez nie jest uciazliwościa.

Zazwyczaj też mamy co nosić i możemy poczekać na kolejny zegar.

Mnie tylko zniesmacza nieprzejrzysta forma doboru "szczesliwcow"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obiecana fotka


Nie tak się Kolego umawialiśmy poka poka resztę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, sbsqad napisał:

Można kupić coś z działu motoryzacji. Z własnego doświadczenia wiem że kupno dobrego modelu daje zysk trzykrotny w okresie 5 lat. Bezpieczny zarobek na zegarku? Wystarczy mała wtopa firmy produkującej albo zmiana trendów na okres kilku lat (bo moda nie ginie tylko zatacza koło) i znajdziemy się akurat w dołku i zarobku nie ma.

Zresztą przywołujesz kwotę zaliczki a chyba w tym przypadku zaliczka nie ma jak zarabiać spokojnie bo przecież możesz dostać telefon z magicznej Centralii że proszą o odbiór zaliczki 4000zł. 

A czy ja pisałem o zegarkowych zakupach w celach zarobkowych? Przeczytaj proszę cały dzisiejszy dzień w tym temacie :)

 

To kolega z postu poniżej napisał, że Ci, którzy trzymali zaliczkę wartą circa 4k mogliby zarobić w tym czasie do 30% extra inwestując w złoto lub spekulując Frankiem.

3 godziny temu, byniek napisał:

Pod względem biznesowym, jest to ordynarny PRZEWAŁ. Realna inflacja w Polsce, to w tej chwili około 10%. Za ostatnie 3 lata straciłeś około 20%-30% z wartości zaliczki. Takich osób są setki, jak nie tysiące.

Jeżeli spojrzymy na chłodno, to w swoim długim życiu, nigdy nie zaliczkowałem produktu, na który musiałbym czekać 3 lata i jeszcze na końcu AD pokazał mi środkowy palec, bo nie zrealizował zamówienia.

Życzę wszystkim POWODZENIA, to jest mój ostatni wpis w tym temacie. 

KOLEDZY NIE DAJCIE SIĘ BEZKARNIE DYMAĆ (za przeproszeniem moderacji )

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat śledzę cały czas odkąd został założony. Wiem że nie napisałeś o zakupach zegarkowych i inwestowaniu w nie kwoty zaliczki wynoszącej 4000zł ale skoro mówisz abym coś zrobił to ja tobie też powiem abyś nie myślał że czytające forum osoby nie dorównują tobie w interpretacji wypowiedzi. Sugerujesz że nie na innej opcji jak inwestycja 4000zł zaliczki na zegarek. Zresztą co miałeś na myśli jest twoją słodką tajemnicą a ja nie mam zamiaru udowadniać Tobie co ja myśle. Dałem Tobie przykład lepszej inwestycji niż 4000zł na zegarkową zaliczkę. 
Drugim przykładem są ceny sneakerów. To też jest opcja inwestycji, która jest w stanie przynieść korzystniejszy zarobek po okresie 3 lat. 
Odpisałeś mi chyba tylko po to aby odpisać :) bo jakoś nie widzę aby wniosło to coś do dyskusji o inwestycji 4000zł.

Edytowane przez sbsqad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, sbsqad napisał:

Temat śledzę cały czas odkąd został założony. Wiem że nie napisałeś o zakupach zegarkowych i inwestowaniu w nie kwoty zaliczki wynoszącej 4000zł ale skoro mówisz abym coś zrobił to ja tobie też powiem abyś nie myślał że czytające forum osoby nie dorównują tobie w interpretacji wypowiedzi. Sugerujesz że nie na innej opcji jak inwestycja 4000zł zaliczki na zegarek. Zresztą co miałeś na myśli jest twoją słodką tajemnicą a ja nie mam zamiaru udowadniać Tobie co ja myśle. Dałem Tobie przykład lepszej inwestycji niż 4000zł na zegarkową zaliczkę. 
Drugim przykładem są ceny sneakerów. To też jest opcja inwestycji, która jest w stanie przynieść korzystniejszy zarobek po okresie 3 lat. 
Odpisałeś mi chyba tylko po to aby odpisać :) bo jakoś nie widzę aby wniosło to coś do dyskusji o inwestycji 4000zł.

Ja nic nie sugeruję...nie wkładaj mi do ust słów, których nie powiedziałem :lol:

 

Dla mnie zakup zegarka to żadna inwestycja. To moje hobby - jedno z wielu, któremu z lubością się oddaję :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spoko, przecież mówiłem że ja nie chce Tobie nic udowadniać ani sobie :D 

Nie powiedziałeś ale mogłeś pomyśleć. 

Poruszałeś z kolegą, który deklarował odejście od tematu, temat inwestowania pieniędzy a ja ci dałem na to dwie odpowiedzi, w odpowiedzi nie ma nic jak klasyczna dla wielu tutaj tematów przepychanka co kto komu powiedział albo włożył w usta. I ciągła przepychanka: ja powiedziałem to a ty tamto. A sedno jest gdzieś obok.

Nie kwestionuje i nie oceniam nikogo na forum, dla mnie każdy może wydawać, oszczędzać, handlować, używać, nie używać, oklejać, tyrać w błocie, w robocie, patrzeć się, mierzyć odchyłki. No stress.

Zapytałeś o inwestycję 4000zł na 3 lata. Moja odpowiedź po raz kolejny brzmi:

- można kupić buty sportowe (przykład Air Magów i kolekcji K. West'a)

- można zainwestować w youngtimera.

Jest szansa że nie przyniesie to oczekiwanego zarobku. Dlatego uważam JA że inwestowanie zaliczki 4000zł aby okazało się po 3 latach że nie dostanę zegarka na którego czekam albo że jego cena spadnie po tym okresie nie ma sensu i jest obarczona ryzykiem jak każda inna inwestycja. 

Już gdzieś pisałem że zakupy z myślą o odsprzedaży nie mają dla mnie najmniejszego sensu więc doskonale Ciebie rozumiem. Ja też nie kupuje niczego z myślą o zarobkach :D

Edytowane przez sbsqad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, to o buty chodziło, bo już myślałem, że trzeba nakupić za cztery koła batoników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.09.2020 o 19:20, desmo napisał:

Grypsera i megalomania cię zdradza...Lotus „ ić stont” jak mawiał klasyk...

Zasadniczo masz rację , chcieli dobrze ale wyszło jak zawsze. Pierwsze kupione w PL SUBy już się pojawiają w sprzedaży. Tak się kończy kreatywne podejście do dystrybucji. A mieli promować miłośników zegarków i lojalnych klientów...


Desmo,

Nie ma mowy o ukrywaniu więc i przekaz ten sam.

Ukrywać to się musi ktoś kto na priva wali oferty bez zgody AD i odbiorców😏.

Chcesz aby duch cię wyjaśniał to pisz farmazony o legendzie. Albo i nie😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kolos1970 napisał:


Desmo,

Nie ma mowy o ukrywaniu więc i przekaz ten sam.

Ukrywać to się musi ktoś kto na priva wali oferty bez zgody AD i odbiorców😏.

Chcesz aby duch cię wyjaśniał to pisz farmazony o legendzie. Albo i nie😊

Jeśli szukasz akceptacji to źle trafiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu to ja tez nie jestem godny nowego Kermita, 🤐 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu to ja tez nie jestem godny nowego Kermita,  

Moze oni nas w tym Kruku tak hurtowo potraktowali? Milosnicy marki, w szczegolnosci uczestnicy Forum - out!

Z sasiedniej beczki - czy ktos otrzymal info w sprawie przepisania starych zaliczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.