Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak.Ja otrzymałem info czy chce się przepisać na nowy model czy odebrać zaliczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dawid82 napisał:

Wracając do tematu to ja tez nie jestem godny nowego Kermita, 🤐 

Pisali czy dzwonili 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, desmo napisał:

Jeśli szukasz akceptacji to źle trafiłeś


Wniosek masz z D. 
Ale pucuj się teraz przed wszystkimi.

Wyjaśniony jesteś😊

2 godziny temu, bibbi napisał:


Moze oni nas w tym Kruku tak hurtowo potraktowali? Milosnicy marki, w szczegolnosci uczestnicy Forum - out!

Z sasiedniej beczki - czy ktos otrzymal info w sprawie przepisania starych zaliczek?


Usystematyzujmy pare kwestii:

1. Lokalny AD wykorzystał okazje do skasowania starej listy, zapisani na stare suby to byli albo flipperzy handlarze albo miłośnicy ze skromną historią.

2. Lokalny AD wprowadził nowy system ale każdy będzie patologiczny tam gdzie jest kasa do wyciągnięcia. Miłośnik bez budżetu musi zrozumieć że dla niego Kruk sprowadza miękkie DJs a nie suby czy GMT.

3. Poza wyjątkami , hot modele dostają nie użytkownicy forum tylko biznes który nie ma czasu na takie pierdoły jak lamenty na forum.

4. To nie jest zle info dla miłośników . To oznacza że trzeba poznać inne brandy i oferte czasomierzy w złocie a nie stali , za te pieniążki 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, PiotrX napisał:

 

Mario, nie oglądałeś "Wielkiej majówki"?

Tam "biznesmen" podał przepis jak zarobić z przebitką 100%:lol:

 

Ale posadzili go za coś innego 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kurła desno napisał:


Wniosek masz z D. 
Ale pucuj się teraz przed wszystkimi.

Wyjaśniony jesteś😊


Usystematyzujmy pare kwestii:

1. Lokalny AD wykorzystał okazje do skasowania starej listy, zapisani na stare suby to byli albo flipperzy handlarze albo miłośnicy ze skromną historią.

2. Lokalny AD wprowadził nowy system ale każdy będzie patologiczny tam gdzie jest kasa do wyciągnięcia. Miłośnik bez budżetu musi zrozumieć że dla niego Kruk sprowadza miękkie DJs a nie suby czy GMT.

3. Poza wyjątkami , hot modele dostają nie użytkownicy forum tylko biznes który nie ma czasu na takie pierdoły jak lamenty na forum.

4. To nie jest zle info dla miłośników . To oznacza że trzeba poznać inne brandy i oferte czasomierzy w złocie a nie stali , za te pieniążki 😊

Lotus , tak sobie czytam od kilku miesięcy forum i zauważyłem ,że często stawiasz nie trafione tezy, często też masz trafniejsze wpisy.Ostatnio nawet czyszcząc priv znalazłem naszą konwersację.Napisałeś wtedy do mnie z konta LotusX gdzie pytałeś mnie o kilka kwestii związanych z milgaussem.W każdym razie zmierzam do tego ,że po cholerę robisz z siebie eksperta jak niecałe 1,5 roku temu miałeś mniejszą wiedzę ode mnie?.Gdzie ja akurat zaliczam się do totalnych laików w kwestii wiedzy o zegarkach.Zmierzam do tego ,że czy nie lepiej już skończyć z tym " ekspertem Lotusem" tylko być sobą ?.Przecież nikt nikogo tu nie poniża ale strzelając z tezami typu ,że Ty wiesz ,że np. Hulk będzie za pół roku kosztował XX k pln. wystawiasz Lotusa na śmieszność i kompromitację.Nie wnikam w inne kwestie bo nieraz cieżko mi stwierdzić kto ma rację bo się nie znam ale  serio Lotus już umarł na tym forum i tak musi zostać oczywiście jeżeli Lotus ma honor.

 

PS Wiesz ja osobiście preferuję zasadę ,że jak się na czymś nie znam to się nie wypowiadam i serio w życiu dobrze mi to robi.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marak napisał:

 

Ale posadzili go za coś innego 🙂 

  smiech-ruchomy-obrazek-0010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, wieloryb napisał:

Jeśli treść wcześniejszego maila jest prawdziwa, to trzeba przyznać, że zwrot "Drogi Kliencie" w takim przypadku brzmi jak arogancki plaskacz w ryj.😃  Że też się ludziom chce uczestniczyć w tak poniżającym procederze do tego płacąc nie małe przecież pieniądze. 

Kiedyś nakręcą o tym serial... 😉

Dla pieniędzy ludzie robią gorsze rzeczy. Jak by pracownik kruka pluł w twarz przy odbiorze kolejki wcale nie były by mniejsze. 90% tych wspaniałych zegarków trafi na handel. Ludzie potrafili stać kilka dni za polskimi monetami kolekcjonerskimi dla kilkuset zł a tutaj 30 tysi drogą nie chodzi. Jeżeli Rolex to tylko cos starszego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile klonów dziennie może się pojawić? W ciągu ostatniej doby dwa.

Co za żałosny typ...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarant: jesteś jednym z powodów sytuacji.Banujesz? Ok masz przycisk, ale żadnego uzasadnienia.I to mogę Tobie odpuścić, taki tutaj klimat że Ty prawo ustalasz.Użytkownik może jechać po drugim i zero reakcji.Tylko po co potem robisz wpisy o banowanym użytkowniku? Nie będziesz wywoływał ducha to się duch nie pojawi a jeśli taki jesteś mądrala to się nie dziw i NIE OBRAŹAJ NIKOGO. To jest właśnie powszechny brak umiejętności dyskusji i polemiki o zegarkach czy biznesie i przeskakiwanie at persona. 
Były uzgodnienia, złamałeś je, teraz się pucuj tutaj.
GENOVESE: Milgauss mnie interesował , nigdy nie miałem ,dlatego pytałem. Jest sporo zegarków których nie miałem.

Co do sytuacji z Hulkiem w przyszłości , moja hipoteza nie jest odosobniona choć byłem pierwszy który to zaprognozował. Potem widziałem wpisy czy filmiki (dealerów) w podobnym kierunku. Jak będzie w realu : czas pokaże , nikt nie ma kryształowej .

 

 

 

27 minut temu, Krzysiek14 napisał:

 

 

 

Edytowane przez Krzysiek14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
7 godzin temu, tarant napisał:

Co za żałosny typ...

Myślę, że ten przypadek nawet już do leczenia się nie nadaje...

I wcale nikogo nie obrażam stwierdzam tylko fakty.

Dziś już pierwszy ban na dzień dobry, i od razu dzień staje się piękniejszy! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tarant napisał:

Ile klonów dziennie może się pojawić? W ciągu ostatniej doby dwa.

Co za żałosny typ...

 

No i jak zwykle nie miałem racji. Trzy w ciągu doby...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tarant napisał:

Ile klonów dziennie może się pojawić? W ciągu ostatniej doby dwa.

Co za żałosny typ...

 

To już przypadek kliniczny. W sumie to lepiej, że jego wynaturzenia miały teraz gwałtowny przebieg, bo szybciej go zbanowaliście, a tak to się ciągnęło miesiącami.

Wierzę, że ktoś z nas jest psychiatrą, ktoś z nas pracuje w branży farmakologicznej na linii leków psychotropowych, a ktoś właśnie potrzebuje tematu na pracę dyplomową - macie ciekawy przypadek do badań/prac 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbanowaliście najlepszego eksperta, teraz zostanie już tylko lajkowanie Rolków :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo charakterystyczne są te trzy ostatnie wypowiedzi. Liczba "lajków" wskazuje zaś, że należy zdjąć blokady z wszystkich kont i dalej toczyć wieloosobowościową zabawę. Chyba jesteście warci Lotusa :)

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
20 minut temu, Bugs napisał:

ale nie pamiętam żeby tu kogoś personalnie jechał czy obrażał, czego nie można powiedzieć o innych.

A ten nick nie jest obraźliwy?!

10 godzin temu, Kurła desno napisał:


Wniosek masz z D. 
Ale pucuj się teraz przed wszystkimi.

Wyjaśniony jesteś😊


Usystematyzujmy pare kwestii:

1. Lokalny AD wykorzystał okazje do skasowania starej listy, zapisani na stare suby to byli albo flipperzy handlarze albo miłośnicy ze skromną historią.

2. Lokalny AD wprowadził nowy system ale każdy będzie patologiczny tam gdzie jest kasa do wyciągnięcia. Miłośnik bez budżetu musi zrozumieć że dla niego Kruk sprowadza miękkie DJs a nie suby czy GMT.

3. Poza wyjątkami , hot modele dostają nie użytkownicy forum tylko biznes który nie ma czasu na takie pierdoły jak lamenty na forum.

4. To nie jest zle info dla miłośników . To oznacza że trzeba poznać inne brandy i oferte czasomierzy w złocie a nie stali , za te pieniążki 😊

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tarant napisał:

Bardzo charakterystyczne są te trzy ostatnie wypowiedzi. Liczba "lajków" wskazuje zaś, że należy zdjąć blokady z wszystkich kont i dalej toczyć wieloosobowościową zabawę. Chyba jesteście warci Lotusa :)

 

Może wystarczy nie banować za samo istnienie, zaakceptować jedną jawną patologiczną osobowość i tolerować w wątku R coś więcej niż lizanie się po tyłkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hubex napisał:

Bo ja wiem? A co to znaczy?

 

Stara internetowa zabawa. Zmieniasz ł na w, n na m...

Teraz, Bugs napisał:

Może wystarczy nie banować za samo istnienie, zaakceptować jedną jawną patologiczną osobowość i tolerować w wątku R coś więcej niż lizanie się po tyłkach.

 

Ale nie wiesz ile wpływa zgłoszeń moderacyjnych w takich sprawach, skarg na brak reakcji na te zgłoszenia itd...

Lizanie to już inna sprawa. Można nie czytać.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
2 minuty temu, tarant napisał:

 

Stara internetowa zabawa. Zmieniasz ł na w, n na m...

Jak ja mało wiem o życiu...😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tarant napisał:

 

 

 

Ale nie wiesz ile wpływa zgłoszeń moderacyjnych w takich sprawach, skarg na brak reakcji na te zgłoszenia itd...

 

Nie wiem, racja, ale na co te zgłoszenia - że pisze bzdury? Że się bawi w proroka? Że się nie zachwyca Batmanem? 

To że ktoś komuś działa na nerwy to chyba nie powód do działań moderacyjnych? Tak myślę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Bugs napisał:

Przy całym dziwactwie i megalomanii Lotusa czy jak tam zwał to te wpisy dają mi więcej zabawy niże kolejne "gratki" czy "świetny pach", i to też czasem przeciwwaga dla bezkrytycznych zachwytów. Za dużo lukru to też niedobrze bo w końcu mdli.

Banowania Lotusa za sam fakt bycia Lotusem nie rozumiem, czasem pisze pierdoły ale nie pamiętam żeby tu kogoś personalnie jechał czy obrażał, czego nie można powiedzieć o innych.

 

 

Lajki, gratki itp. to nieodłączna część forum czy komuś to się podoba czy nie. Przy czym zauważmy, że co innego gratulować komuś 7 Roleksa w ciągu roku, a co innego np. Suba, na którego ktoś się czaił latami. Gratki gratkom nierówne. 😉 Natomiast przypomnijmy sobie, co jest jednym z kluczowych celów forum: szerzenie świadomości zegarkowej wśród ludzi. Nie chcę przywoływać nikogo więcej do tablicy, ale Lotus i kilku innych użytkowników piszą z wyimaginowanego poziomu eksperckiego, a Ci którzy są zegarkowymi laikami to czytają (zarówno niezarejestrowane osoby jak i zarejestrowane z mała liczbą postów) i w to wierzą. Nie raz pojawiały się opinie świeżych użytkowników forum typu "myślałem, że tak jest bo X tak napisał, ale teraz będę bardziej ostrożny", gdzie ten X to właśnie m.in. Lotus. Jeśli ja napiszę coś co mija się z prawdą, to mam odwagę napisać "pomyliłem się, zwracam honor". Oni niestety nie. Brną do upadłego (i to nie tylko na KMZiZ, ale i w innych miejscach w sieci). Ja już się poddałem i od jakiegoś czasu nie prostuje ich błędów, bo trudno dyskutować z megalomanią. I właśnie dlatego użytkownicy tego typu powinni być banowani, za notoryczne "pomyłki", kłamstwa i wprowadzanie mniej świadomych osób w błąd.

 

 

A nawiązując do tematu właściwego: kto z Was dostał oficjalną informację z Kruka o starych zaliczkach? Czy zostały przepisane z automatu, czy w tej sprawie dzwoni salon, czy trzeba samemu się do nich zgłosić. Czy trzeba od nowa wypełniać formularz, do którego zostanie przypisany/przeniesiony stary paragon za zaliczkę, czy wystarczy dyspozycja słowna/telefoniczna i oni sami zmienią w starym formularzu referencję na nową?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, memento mori napisał:

 

 

Lajki, gratki itp. to nieodłączna część forum czy komuś to się podoba czy nie. Natomiast przypomnijmy sobie, co jest jednym z kluczowych celów forum: szerzenie świadomości zegarkowej wśród ludzi. Nie chcę przywoływać nikogo więcej do tablicy, ale Lotus i kilku innych użytkowników piszą z wyimaginowanego poziomu eksperckiego, Ci którzy są zegarkowymi laikami to czytają (zarówno niezarejestrowane osoby jak i zarejestrowane z mała liczbą postów) i w to wierzą. Nie raz pojawiały się opinie świeżych użytkowników forum typu "myślałem, że tak jest bo X tak napisał", gdzie ten X to właśnie m.in. Lotus. Jeśli ja coś napiszę coś co mija się z prawdą, to mam odwagę napisać "pomyliłem się, zwracam honor". Oni niestety nie. Brną do upadłego (i to nie tylko na KMZiZ ale i w innych miejscach w sieci). Ja już się poddałem i od jakiegoś czasu nie prostuje ich błędów, bo trudno dyskutować z megalomanią. I właśnie dlatego użytkownicy tego typu powinni być banowani, za notoryczne "pomyłki", kłamstwa i wprowadzanie mniej świadomych osób w błąd.

 

Jak dla mnie to świadomości zegarkowej w dziale Rolex jest tyle co nic. Głównie klepanie tych samych tematów i lajkowanie non stop tych samych zegarków. A przecież skoro tutaj tylu "miłośników" to aż się prosi by któryś z nich napisał coś o nowym 3230, skonfrontował np. jakość, dokładność R z GS może jakieś smaczki z dotyczące R itp.

 

Dla mnie najlepszym krzewicielem świadomości zegarkowej na forum jest kolega @McIntosh jednak on nad czym bardzo ubolewam udziela się gównie w działach AP, PP, L&S czy VC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@memento mori, to ja się niestety z Tobą nie zgadzam ;) - forum to nie jest źródło eksperckiej wiedzy, może tam pisać każdy, i ten który się zna i ten wyznający zasadę "nie znam się to się wypowiem". Nie bardzo sobie wyobrażam jak miałoby funkcjonować inaczej, jakaś policja merytoryczna czy co? W dzisiejszych czasach umiejętność odsiania fałszywych informacji i wyszukiwania prawdziwych jest podstawowa i jak ktoś podejmuje ważne decyzje i wtapia dlatego że przeczytał i uwierzył w to co napisała jakaś influencerka czy inny onetowy ekspert to mi go wcale nie szkoda. Towarzystwo Płaskiej Ziemi ma się dobrze :) 

Są tacy co piszą super fachowo, są też tacy jak wspomniany czy pewna pani którzy jakby mniej ale wszyscy powinni mieć możliwość wypowiedzi jeśli jest ona w granicach dobrego smaku, kultury itd.

Poza tym ja się akurat czasem zgadzam z Lotusem że Rx to nie jest jakiś szczyt cudowności i obiekt kultu tylko po prostu towar który można oceniać również krytycznie i w zestawieniu z innymi, a wygląda że taki pogląd jest mocno niemile widziany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.