Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Na który model się zapisałeś jeśli można wiedzieć ?

Pytasz, a wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli w salonie tak nazwales Cermita, to sam sie zdradziles jako flipper (starBAKS). Wyszedl Szyszkops z worka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli w salonie tak nazwales Cermita, to sam sie zdradziles jako flipper (starBAKS). Wyszedl Szyszkops z worka.

Doktorze, poproszę coś na zachłanność, tylko dużo, dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka, tylu zacnych Kolegow wypisano z kolejki. Z obserwacji wpisow na forum, to handlarzami raczej nie jestescie (pisze “raczej”, bo pewne sa tylko smierc i podatki haha).

Jakis super algorytm zastosowano. IMO istotne skrzypce grali kierownicy butikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Szyszkops napisał:

No przeca, że na starbaksa emoji6.png
(Najlepsza stopa zwrotu emoji57.pngemoji57.pngemoji57.png)

A ja myślałem żeś Ty swój chłop jest. 😉 śmiechu warte to jest ,co się tu dzieje.

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałem żeś Ty swój chłop jest.  śmiechu warte to jest ,co się tu dzieje.

A kaj tam! Jestem flipper, jak nie wierzysz, zapytaj AD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn
1 godzinę temu, Szyszkops napisał:


Pytasz, a wiesz emoji6.png

Nie zakładam z góry. Sam zapisane się tylko na klasycznego, bo mnie ten zielony nie kręci i ogólnie data w subie mi nie pasuje. Ale jak czytam to chyba jestem wyjątkiem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Tommaso napisał:

 

Mogłeś tak nie owijać w bawełnę i powiedzieć prosto koledze, że nie zamierzasz się z nim spotykać przez najbliższe lata... 😉😀

Czy będzie miał czy nie to tak czy siak z Michałem się zobaczymy najpóźniej do końca roku.  :P

A chciałbym, żeby się cieszył nowym nabytkiem. A przy okazji sam bym pomacał nowego Suba. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zakładam z góry. Sam zapisane się tylko na klasycznego, bo mnie ten zielony nie kręci i ogólnie data w subie mi nie pasuje. Ale jak czytam to chyba jestem wyjątkiem. :)

Mi poza Cermitem też Sub bardziej pasuje od Suba date jeżeli chodzi o czarny bezel. Zdecydowanie bardziej wolę w nim symetrię od daty. Tak czy inaczej Cermit ma swój urok i dla mnie najciekawszy z tej trójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu trafiłeś w czuły punkt😀 (taka nieporuszana kwestia wśród forumowiczów). Ostatnio na forum pojawił się Sky-Dweller z niebieską tarczą za, bodajże, 91k zł (i chyba już zniknął). Ja miałem swojego takiego odbierać wiosną tego roku, ale wcześniej zrezygnowałem z kolejki. Jak popatrzyłem  na różnicę w cenie to aż się za głowę złapałem i oczywiście gdzieś przemknęła myśl, że trzeba było kupić i zaraz wystawić na sprzedaż. No ale ze mnie d*pa, nie inwestor🤪.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Szyszkops napisał:


A kaj tam! Jestem flipper, jak nie wierzysz, zapytaj AD emoji57.png

Pofatygowałeś się do salonu, czy sami zadzwonili?


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn
49 minut temu, beniowski napisał:

Tu trafiłeś w czuły punkt😀 (taka nieporuszana kwestia wśród forumowiczów). Ostatnio na forum pojawił się Sky-Dweller z niebieską tarczą za, bodajże, 91k zł (i chyba już zniknął). Ja miałem swojego takiego odbierać wiosną tego roku, ale wcześniej zrezygnowałem z kolejki. Jak popatrzyłem  na różnicę w cenie to aż się za głowę złapałem i oczywiście gdzieś przemknęła myśl, że trzeba było kupić i zaraz wystawić na sprzedaż. No ale ze mnie d*pa, nie inwestor🤪.

 Cały ten wątek to przecież marudzenie, ze jakaś firma nie chce sprzedać zegarka za kilkadziesiąt tysięcy. To nie są problemy pierwszego świata nawet. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pofatygowałeś się do salonu, czy sami zadzwonili?

Sam polazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co by nie mówić to flipperowanie bardzo ożywia wątki Rolka , co odbieram pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Bardzo dobry wątek. Przynajmniej zainteresowani wiedzą co się dzieje. A nutka frustracji też nie zaszkodzi, jesteśmy przecież ludźmi i (czasami) targają nami emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2020 o 15:55, byniek napisał:

Aby utrzymać komfort tego wątku, wyłączam się, bez odbioru na parę miesięcy, aż sytuacja się unormuje. 

 

1

W dniu 23.09.2020 o 10:34, byniek napisał:

Kończę, bez odzewu. 

 

2

W dniu 26.09.2020 o 20:17, byniek napisał:

Miałem już nie komentować.

 

3

W dniu 27.09.2020 o 14:40, byniek napisał:

To nie ja zacząłem AD personam . Sam napisałem, że obiecałem już nie pisać.

 

4

4 godziny temu, byniek napisał:

I TY KOLEGO rechotałeś ze mnie, bo odważyłem się napisać, że zarobiłem m.in.  na złocie i walutach ????

 

 

I wszystko już wiem :)

 

Sorry, nie zniżę się do Twojego poziomu, bo z pewnością bym przegrał.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
2 godziny temu, DEMEL napisał:

Ale co by nie mówić to flipperowanie bardzo ożywia wątki Rolka , co odbieram pozytywnie.

Jak tylko zobaczyłem kiedyś to sformułowanie, wydało mi się że dotyczy osoby, która po prostu zmienia zegarki, bez względu na zyski, wręcz traci, bo napędza je zmiana, powiew nowości. Czy definicja flipperowania to naprawdę oznacza handel zegarkami w celach zarobkowych??? Jeśli tak jest dosłownie, to rzeczywiście jestem naiwny.

Dajcie już spokój z tymi przepychankami, Panowie. Jeden wraca, drugi się tłumaczy i ripostuje. Po prostu bądźcie i piszcie neutralnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
9 minut temu, byniek napisał:

To nie róbmy na forum kurtyzany z logiki.

Jak robię FLIPY, to nie płaczę w mankiet, że mi zaliczkę,  trzymają i JA TEŻ  nic nie mogę kupić. Bo na sprzedaży mam takie bicie, że mi starcza na kolejne 5 zaliczek. 
ZARABIASZ na flipach to OK, GRATULUJĘ.

Tylko po cholerę przyłazisz na forum kolejowe rolexa i jęczysz jak JANUSZ BIZNESU, że jesteś biedny i poszkodowany, bo NIC nie dostałeś.

Przecież ja tylko zawarłem w tym wątku takie informacje:

1. Za zaliczkę na Rolexa można mieć przyzwoity obrazek.

2. Sfrustrowałem się brakiem informacji n/t zaległej zaliczki na Hulka.

3. Poprzeklinałem.

4. Udzieliłem informacji jak u mnie na froncie w odniesieniu do kolejki na obecny model suba i co trzeba robić żeby dowiedzieć się czegoś w salonie w GM (zadzwonić).

5. Poprosiłem żebyś się uspokoił.

Nie zarabiam na flipach, bo NIE flipuję i nie zmieniam często swoich zegarków. Chyba zbyt daleko podążasz myślami😉

Edytowane przez hubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, hubex napisał:

Jak tylko zobaczyłem kiedyś to sformułowanie, wydało mi się że dotyczy osoby, która po prostu zmienia zegarki, bez względu na zyski, wręcz traci, bo napędza je zmiana, powiew nowości. Czy definicja flipperowania to naprawdę oznacza handel zegarkami w celach zarobkowych??? Jeśli tak jest dosłownie, to rzeczywiście jestem naiwny.

Dajcie już spokój z tymi przepychankami, Panowie. Jeden wraca, drugi się tłumaczy i ripostuje. Po prostu bądźcie i piszcie neutralnie.

 

Usystematyzujmy segmentację:

 

1. Kasa vs zegarki:
a) Flipper ma jednoznaczne konotacje czyli zakup z myślą o sprzedaży i zarobku (zaczerpnięte ze Stanów i nie dotyczy tylko zegarków). Wśród nich jest skalpel który kupi na wtórnym za pół darmo.

b) Jeśli kupujesz sporo zegarków i one są ważniejsze dla Ciebie niż kasa a potem zwyczajnie się nimi nudzisz i sprzedajesz to są zwykle transakcje sprzedaży.ADHD.


2. Charakterystyka postaci :

Inne ujęcie segmentacji to miłośnicy, eksperci, klepacze, giermkowie , Ludwiki XIV oraz Królowie Słońca 😁 . Te grupy oprócz wspólnej pasji nierzadko dają sobie razy jak to bywa na każdym forum. 

Flipperem może być każdy z powyższych.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Luz, Chłopaku. Jest OK👍

13 minut temu, byniek napisał:

Ale ja nie pisałem do CIEBIE :) :) :) 
jak tak to odebrałeś to PRZEPRASZAM :) 

Usunąłem wątek, aby już nie mieszać 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Proszę o spokój. Uwagi ad persona proszę załatwiać na prywatnych wiadomościach. 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, po złożeniu zamówienia na EXPa postanowilem sie dowiedziec pary rzeczy nt. Innych modeli.

w tej chwili wszelkie suby, gmt pepsi, daytona na stali nie sa zamawiane przez kruka...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.