Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Meeeh a dla wycofanych cyfrowo, to co tam stoi?

Przylaczam sie do powyzszej analogowej prosby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do powyzszej analogowej prosby.

Pewnie było info, gdzie się można zapisać na daytone - przegraliśmy życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wałki robią AD Rolexa - tak z grubsza. W tym wypadku klient miał obiecany zegarek, który mimo wszystkich ustaleń trafił do handlarza i za chwilę pojawił się na sprzedaż za podwójną cenę. Rolex i AD nic sobie z tego nie zrobili - warto samemu poczytać o szczegółach.

Chyba nie trzeba mieć konta na IG, żeby obejrzeć relację (tak mi się wydaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na daytone TT to nie ma żadnych kolejek ?przechodziłem i takie coś w oknie .0bf445763ec80e983deb1ea0d71e79fe.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w miescinie na wystawie masz piekny napis 'sztuki wystawowe, nie do sprzedazy' - moze to analogiczny przypadek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena była i żadnych dodatkowych napisów,mają też mojego ulubieńca niebieski YM.1af4406021fccb3462e8ce699648a08a.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te cuda to w salonie w Grudziadzu?
Trochę dalej Irlandia

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę dalej Irlandia

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


To nie znam. Ale uczucie dla YM Blue podzielam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem rozczarowany. Nie bylo nic nt. Kruka i tego co Kruk moze zrobic dla nas. A specjalnie poprosilem o tlumaczenie sasiada lingwiste.

Podsumuje to tak - „yes I doesn’t”

Mierzylem dzis 126610LN. Warto czekac w kolejce, Panowie.

W porownaniu z poprzednikiem (oczywiscie subiektywnie):
- swietnie lezy
- lepsze proporcje tarcza vs. bezel (tarcza wieksza, bezel wezszy = mniej „zagracony” dial)
- korzystniej wypada przejscie koperty w bransolete (nie ma tak duzego uskoku)
- miedzy bajki mozna wlozyc opowiesci o masywnym zapieciu vs. poprzedni model.

General feeling: absolutny upgrade in plus.

Milego wieczoru (rowniez w Grudziadzu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na daytone TT to nie ma żadnych kolejek ?przechodziłem i takie coś w oknie .0bf445763ec80e983deb1ea0d71e79fe.jpg&key=6dda5ab3868afc8e291143fc91fd64d8ba77d9c2c13a86f7d91bc282bbcd3f69

Sent from my SM-G973F using Tapatalk



Daytona TT w stanach na pułkach nie leży , trzeba się zapisać. Czas oczekiwania mówią do pół roku. Niby krótko , ale okazuje się , że salony mają ograniczoną ilość na rok jednakowych modeli. Złoto żółte , czarna tarcza 2 sztuki. Taki przykład.


Sent from my iPhone using Tapatal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2020 o 21:07, pablo122 napisał:

https://www.chrono24.pl/rolex/rolex-submariner--kermit--id16656971.htm

 

105kpln ofertowo za Cermita w Krk, ale nie wiem czy on z Kruka czy nie?

Zastanawiam się nad profilem psychologicznym potencjalnego kupującego za tę kwotę 🤔

Zawsze myślałem, że bogaci ludzie sa mądrzy, bo jednak te pieniądze mają  ale ostatnia covidova sytuacja sporo mnie nauczyła, pokory. Okazuje się, że w Polsce jest masa osób, które potrafią zarobić kilkadziesiąt baniek, a nie mają pojęcia o inwestowaniu, nie wiedzą co z $ zrobić. Pewnie ktoś to kupuje.

Ja jako wielki zwolennik złota i krypto jednak zalecam wstrzemięźliwości i w 90% "inwestorów" naprawdę lepiej żeby realna inflaja zżarła 10, a nawet 20% niż stracic cały kapitał na szalonych inwestycjach. Jak 700-800mld z lokat wyleje się na rynek to możemy faktycznie zielonego Suba zoaczyc i za 200kpln. 

Niedoceniłem wielu rzeczy, chyba czas spalić stare książki do ekonomii 

 

Zdjęcia już wyretuszowane, numery seryjne zakryte 😀 Profeska 😎 


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwisz się jeśli ci powiem że w spokojnym Mediolanie przed niektórymi salonami Rolexa stoi uzbrojony strażnik? Nie gość w garniturze w drzwiach, ale uzbrojony, w mundurze przed drzwiami, na zewnątrz. 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mundurze, ale czy naprawdę umie się posługiwać bronią, tego nie wiem 🤫 (niemniej broń w kaburze miał). To nie jest tak, że są wszędzie, ale na 100% widziałem takowych przed 2 salonami Rolka. We Florencji czy Sienie też ostatnio nie zauważyłem. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=auwnvLqM1l8

 

Oni w kolejce nie czekali.

 

Ręce ucinać przy samej d*pie! Sprzedawca leży na podłodze, a debile filmują...szkoda słów.

 

 

Edytowane przez Yenjay

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Yenjay napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=auwnvLqM1l8

 

Oni w kolejce nie czekali.

 

Ręce ucinać przy samej d*pie! Sprzedawca leży na podłodze, a debile filmują...szkoda słów.

 

 

Jak najbardziej ucinać. Ale w polskich salonach nic by nie ukradli, no może poza pojedynczymi datejustami i tt ;) Nic chwytliwego w salonie nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wpisali by ich na listę do rabunku kolejność musi być

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to jest ta ukryta strategia Rolexa, którą tu wszyscy starają się rozgryźć? Nasze salony są „nieokradalne”, bo ... nic w nich nie ma🤪.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.