Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Coś w tym jest , że jak chcesz mieć w pierwszej kolejności , to sobie musisz zasłużyć zakupami. Właśnie siedzę w AD i dowiedziałem się , ze jak zamówię Suba to dostanę w pierwszej kolejności. Przede wszystkim za zakup YM ll bo o reszcie nie wspomnę. Sub bez daty do 3 miesięcy , z datą do pół roku


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jakbyś mieszkał w Polsce to po 2 tygodniach byś miał i wcześniej nic byś nie musiał kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, piotrek39 napisał:

Coś w tym jest , że jak chcesz mieć w pierwszej kolejności , to sobie musisz zasłużyć zakupami. Właśnie siedzę w AD i dowiedziałem się , ze jak zamówię Suba to dostanę w pierwszej kolejności. Przede wszystkim za zakup YM ll emoji57.png bo o reszcie nie wspomnę. Sub bez daty do 3 miesięcy , z datą do pół roku emoji2369.png


Sent from my iPhone using Tapatalk


Lojalność popłaca ale też chyba kupowałeś konkretne modele (kasa) i nie handlujesz(?) nimi...


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lojalność popłaca ale też chyba kupowałeś konkretne modele (kasa) i nie handlujesz(?) nimi...

Ni nie handluje , a właśnie takie coś odebrałem f78f46a4c50aa1183c4669d1e3ed5473.jpg&key=b7520fb31f1f78ef0b68c07fa90faf5eb05516c3491750f4ab45a49640c58d8d
585b587d7308372f9f79e44e0062235b.jpg&key=347086dbe59cd4d284dff4b769cba4ea13bc4b316b8d65d84682a3ec36f2b1e3

Już na ręce , jest za***isty


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jakbyś mieszkał w Polsce to po 2 tygodniach byś miał i wcześniej nic byś nie musiał kupić default_wink.png

Tylko się cieszyć. Sub to w ogóle nie mój target. Ale zamówiłem , będzie trzeba czekać troszkę dłużej jak w PL


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, piotrek39 napisał:


Ni nie handluje , a właśnie takie coś odebrałem emoji41.pngf78f46a4c50aa1183c4669d1e3ed5473.jpg
585b587d7308372f9f79e44e0062235b.jpg

Już na ręce , jest za***isty emoji7.png


Sent from my iPhone using Tapatalk


Dream watch. Mega kultowy. Pan Zegarek. Gratulacje !!!

Choć sporo uderza w ceramikę to moim zdaniem TT ma to coś czego nigdy ceramika nie będzie miała.

Nie wiem czy YM2 czy skromny dark rhodium dostaną swoje minuty na boisku😁...😏

Edytowane przez Maserati

  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dream watch. Mega kultowy. Pan Zegarek. Gratulacje !!!
Choć sporo uderza w ceramikę to moim zdaniem TT ma to coś czego nigdy ceramika nie będzie miała.
Nie wiem czy YM2 czy skromny dark rhodium dostaną swoje minuty na boisku...

Jak dla mnie , każdy z tych co posiadam fajny. Zegarki na każdą okazje.
Pewnie wolał bym ceramikę w daytona , ale 3 lata czekania ? Coś w tym czasie musi być na zamianę. Jestem mega zadowolony , daytona jest naprawdę świetnym zegarkiem.
Dzięki


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daytonka jak lalka. Gratulacje, fajny zegar, miodzio.Pick Up Money GIF by DaBaby


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, vitriol napisał:

 

A co dokładnie miałoby być przyczyną tego wstydu?

 

Szkoda gadać. Faktem jest że to pierwsza sztuka z nowych na wolnym rynku w najwyższej cenie 105k. To ja jestem z tych, któremu byłoby "wstyd" przed innymi znajomymi czy znajomymi sprzedawcami wystawiać w takiej cenie (szczególnie w przypadku gdybym zdobył egzemplarz z salonu). No cóż, mamy kapitalizm, a jego prawa są twarde. A kto jest "miętki" ten wysiada. Chyba jednak przestanę się dziwić i wystawię swojego Rolka jutro za 150 tys. (nie Cermit ani Sub)... I wtedy o mnie będzie ze 2 strony.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, byniek napisał:

Niestety nie podzielam zachwytu. 
TT jest dla mnie nie do przyjęcia. Jakoś tak zbyt krzykliwe i nie przepadam za złotem w zegarkach. 
Ale co kto lubi. O gustach się nie dyskutuje.

wolę coś mniej rzucającego się po oczach :) 

Ważne, że koledze się podoba.  Tylko AD nie gra fair. Tuż przed lockdownem zegarek z marszu do kupienia w dwóch europejskich stolicach, bez dodatkowych warunków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Soda66 napisał:

 

Chyba jednak przestanę się dziwić i wystawię swojego Rolka jutro za 150 tys. (nie Cermit ani Sub)... I wtedy o mnie będzie ze 2 strony.

Kto normalny, pokręci co najwyżej głową przed klawiaturą swojego laptopa. Ci z bólem d*py oraz sygnaliści, będą o tym pisać do utraty tchu, i jeden dzień dłużej ;)   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie podzielam zachwytu. 
TT jest dla mnie nie do przyjęcia. Jakoś tak zbyt krzykliwe i nie przepadam za złotem w zegarkach. 
Ale co kto lubi. O gustach się nie dyskutuje.
wolę coś mniej rzucającego się po oczach  

Nie musisz podzielać. Ja nie pałam zachwytem , że na stalowy trzeba czekać 3-4 lata. A czekam , a Rolex kupiłem dla siebie. Mniej rzucającego się w oczy ? Znaczy co , sub z błyskiem ceramiki i lupką ?
Mam GMT czarnego na co dzień , a i tak rzuca się w oczy


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Soda66 napisał:

 

Szkoda gadać. Faktem jest że to pierwsza sztuka z nowych na wolnym rynku w najwyższej cenie 105k. To ja jestem z tych, któremu byłoby "wstyd" przed innymi znajomymi czy znajomymi sprzedawcami wystawiać w takiej cenie (szczególnie w przypadku gdybym zdobył egzemplarz z salonu). No cóż, mamy kapitalizm, a jego prawa są twarde. A kto jest "miętki" ten wysiada. Chyba jednak przestanę się dziwić i wystawię swojego Rolka jutro za 150 tys. (nie Cermit ani Sub)... I wtedy o mnie będzie ze 2 strony.


Hmmm... gorące modele to teraz łatwy pieniądz i konkretny pieniądz.
W nowym rozdaniu nie będzie przypadków , w nowym rozdaniu każdy w łańcuszku zna zasady gry. Raczej nie ma wtedy miejsca na sentymentalne gesty dla miłośników...Lamenty forumowiczów to błąd statystyczny w sprzedaży AD...Biznes first 😑


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Maserati napisał:


Hmmm... gorące modele to teraz łatwy pieniądz i konkretny pieniądz.
W nowym rozdaniu nie będzie przypadków , w nowym rozdaniu każdy w łańcuszku zna zasady gry. Raczej nie ma wtedy miejsca na sentymentalne gesty dla miłośników...Lamenty forumowiczów to błąd statystyczny w sprzedaży AD...Biznes first 😑

 

Genau, exactly, dokładnie...  

Coś do pooglądania z Wybrzeża.

Coś jest.

Sztuka jest sztuka.

 

 

 

IMG_4750.JPG

IMG_4751.JPG

IMG_4755.JPG

IMG_4756.JPG

IMG_4757.JPG

IMG_4758.JPG


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan na dziś , męskie tylko , damskie mnie nie interesują już z OP jest słabo , jak do tej pory mieli tylko jeden z nowego wypustu , zielonego. 80d5c34b5fe8da37a6bf0617a4e92d25.jpg
62aab058249190cb605094336beb4299.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol
10 hours ago, Soda66 said:

 

 To ja jestem z tych, któremu byłoby "wstyd" przed innymi znajomymi czy znajomymi sprzedawcami wystawiać w takiej cenie

 

Zatem gdzie jest granica "wstydo-ceny"? za ile Ty byś wystawił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, vitriol napisał:

 

Zatem gdzie jest granica "wstydo-ceny"? za ile Ty byś wystawił?


Pewnie tak jak za starych dobrych czasów  - 10% plus 10% na kartę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Soda66 napisał:

Genau, exactly, dokładnie...  

Coś do pooglądania z Wybrzeża.

Coś jest.

Sztuka jest sztuka.

Jak bardzo lubię Rolka, tak żadnego z tych bym nie nosił.  :( Zapewne dla tego leżą w gablocie.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G

W dniu 4.10.2020 o 09:13, vitriol napisał:

 

Zatem gdzie jest granica "wstydo-ceny"? za ile Ty byś wystawił?

 

Trudno powiedziec. Granica ta jest płynna i zależy od człowieka. A słowa wstyd użyłem może nie do końca trafnie.

Ponieważ nie mam nic wspólnego z handlem czymkolwiek, dlatego mnie to razi, tak jak innych, że jeszcze nie ma czegoś na rynku pierwotnym a już się pojawia na wtórnym. Jak za "komuny'. Tylko wtedy milicja spekulantów ganiała. Oczywiście w tamtych czasach chodziło o towary pierwszej potrzeby. Albo o bilety do kina, też się kupowało u konika.

Nie wiem za ile bym wystawił, jakaś średnia cena - ale dopiero po jakimś czasie, nie od razu. Tak jak wspomniałem wcześniej teraz to oferta dla naprawdę dla nieliczących się z kasą i pod hasłem "Płacisz - masz, towar czeka na Ciebie".

Myślę, że Ci sprzedawcy i tak mają to gdzieś, może i rodzinę sprzedaliby za pieniądze. Spotykają się pewnie czasem w swoim gronie i śmieją się z naszych wypocin.

Takie czasy... dziwne, luksusowy towar niedostępny w salonie producenta.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie
W dniu 3.10.2020 o 20:28, Yenjay napisał:

Moje zdanie jest takie; spoko, że ktoś zarabia na zegarkach, ja też staram się nie tracić. Problem w tym, że jeden z pierwszych nowych modeli znalazł się u profesjonalnego sprzedawcy.(...)

Hm, od dawna zastanawiam się, czy część Trusted Sellers na chrono, którzy jako pierwsi mieli Pepsi lub Suby  to nie są po prostu zwykłe słupy nieuczciwych AD Rolexa? Wariantów nieetycznego działania może być wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, byniek napisał:

Tylko nie rozmawiamy o spekulacji na artykułach pierwszej potrzeby, typu chleb, wędliny  czy papier toaletowy :) 

Mówimy o towarach skrajnie luksusowych, jak na polskie warunki. 
Jak jest klient chętny zapłacić, to czemu nie? Równie dobrze może spalić w kominku 200 tys i nic mi do tego.

 

Ale to właśnie zaznaczyłem.

 

Dlatego pozostają takie opcje (chyba się zaraziłem od Kolegi Masera.../Lotu....):

1. Śmiać się z tej ceny przez 15 minut, bo nikt szybko tego nie kupi raczej.

2. Kupić i nie chwalić się tutaj, bo po co zostać wyśmianym albo pomówionym o wspieranie takich cen.

3. Spalić w kominku pieniądze przeznaczone na Rolka (patrz propozycja Kolegi "byniek"


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Soda66 napisał:

 

Ale to właśnie zaznaczyłem.

 

Dlatego pozostają takie opcje (chyba się zaraziłem od Kolegi Masera.../Lotu....):

1. Śmiać się z tej ceny przez 15 minut, bo nikt szybko tego nie kupi raczej.

2. Kupić i nie chwalić się tutaj, bo po co zostać wyśmianym albo pomówionym o wspieranie takich cen.

3. Spalić w kominku pieniądze przeznaczone na Rolka (patrz propozycja Kolegi "byniek"


🙂

Primo: jeśli Rolex wycenia te zegarki dwa lub 3 razy taniej od Chrono 24 tzn że nie warto płacić mega premium za maxi case. Nazywanie tego paleniem kasy w kominku to bardzo łagodne porównanie.

Secondo: przynęta ustawiona jest na grube ryby którym kasa wysypuje się z kieszeni oraz na jeleni. 
 

Finalnie Chrono24 jest załadowane subami pod sufit.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając ogłoszenia widać że to nie tylko nowe roczniki, a też np 2017. Czyli trochę poleżały, co oznacza że handlarze też mogą sobie dać na wstrzymanie. Po co im kolejny jak starsze leżą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoboda zawierania umów. Ktoś wpłaci zaliczkę i czeka, inny   zrezygnuje z zakupu w ogóle, a  kolejny świadomy, że płaci więcej  kupi  towar od handlarza. Tyle i aż tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.