Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, gruby2000 napisał:

No nie piszemy tu o Patek Philippe tylko o Rolex 😄

 

Różnie bywa. Życzę Koledze Rollsa w przyszłości.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy piszący pili, więc się włączę. Kupiłem ex¹ i rozważałem zamianę na coś lepszego. Podniosłem budżet dwukrotnie, ale oprócz at nie było nic, co by mnie przekonało. Więc - zważywszy, że DLA MNIE at nie jest lepszy - ex1 ma na razie dożywocie: wygodny na ręku + mechanizm, który niezależnie od odkładania na noc trzyma taką samą odchyłkę. I jest za***iście uniwersalny - od kąpielówek po business casual. Fantastyczny zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, szuwi napisał:

Chyba wszyscy piszący pili, więc się włączę. Kupiłem ex¹ i rozważałem zamianę na coś lepszego. Podniosłem budżet dwukrotnie, ale oprócz at nie było nic, co by mnie przekonało. Więc - zważywszy, że DLA MNIE at nie jest lepszy - ex1 ma na razie dożywocie: wygodny na ręku + mechanizm, który niezależnie od odkładania na noc trzyma taką samą odchyłkę. I jest za***iście uniwersalny - od kąpielówek po business casual. Fantastyczny zegarek. 

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971 uroniłem łzę wzruszenia, bo od kilku lat łatwo się wzruszam (starzeję się), ale znasz moje rozterki w poszukiwaniach i wiesz, że to co napisalem o exie, to moja prawda. Flaszka mi się kończy 😞 Byle do jutra, bo następna czeka :)

edit - kasa na zmianę jest, świadomość alternatyw też, ale jak przychodzi co do czego, to nie ma na co zmienić. 

Edit2 - chyba robię się ganem marki.

 Teraz tylko zamiana garniturowca i kwstem "done".

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szuwi napisał:

@mario1971 uroniłem łzę wzruszenia, bo od kilku lat łatwo się wzruszam (starzeję się), ale znasz moje rozterki w poszukiwaniach i wiesz, że to co napisalem o exie, to moja prawda. Flaszka mi się kończy 😞 Byle do jutra, bo następna czeka :)

 

Tomku, już jest jutro - możesz spokojnie ją otwierać :) Rołli górą!

Uwielbiam tak pozytywnie emocjonalne wpisy.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę - w kolejce po nowego Rolka nie stoję, a jak otworzę następną, do nie wsiądę za kierownicę przed 18:00, a do 14:00 muszę pojechać i zrobić zakupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, nicon napisał:

Ale alko sprzedają do 19, także wyjeżdżając o 18 jeszcze zdążysz ;).

Za stary jestem na takie klimaty. Jazda po alko to zło. Bez uśmiechu, mrugania i innych emotikonek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Bugs napisał:

Moim zdaniem wykonanie Omegi SMP w niczym nie ustępuje Subowi, i to już od poprzednich generacji ( bo obecna go chyba nawet przewyższa ) - pewne rzeczy są inne tu czy tam ale żeby mówić o jakiejś różnicy poziomów czy przepaści to naprawdę trzeba być zaślepionym znaczkiem i do tego zapomnieć że przepaść owszem jest, ale w cenie. 

Polityka niedostępności sprawiła jednak że Rolex zaczął być postrzegany jako towar bardziej luksusowy więc automatycznie lepszy, bo przecież skoro Omega leży na półce a na Rolexa kilka lat czekania to nie może być równie dobra.

Bardzo cwanie to zrobili i tłumy walące do salonów w dniu premiery dowodzą że mieli rację.

No dokładnie, bo to nie chodzi o to, który zegarek jest lepszy. Chodzi o logo. Chodzi o marketing, chodzi o proste konsumpcyjne ja mam a Ty nie więc jestem lepszy.

 

Skoro Lego dało im kopa z pierwszego miejsca rankingu marek, to teraz pewnie następne ruchy to powiększanie loga na tarczy tak żeby z daleka biło w oczy leszczy, że to ROLEX.

CUXtj9E.png

drddi0G.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=105984]mario1971[/mention] uroniłem łzę wzruszenia, bo od kilku lat łatwo się wzruszam (starzeję się), ale znasz moje rozterki w poszukiwaniach i wiesz, że to co napisalem o exie, to moja prawda. Flaszka mi się kończy Byle do jutra, bo następna czeka
edit - kasa na zmianę jest, świadomość alternatyw też, ale jak przychodzi co do czego, to nie ma na co zmienić. 
Edit2 - chyba robię się ganem marki.
 Teraz tylko zamiana garniturowca i kwstem "done".

Na zmianę Twojego garniturowca czekam i ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Szyszkops napisał:


Na zmianę Twojego garniturowca czekam i ja emoji6.png

Zbieram kasę - jak widzę w zasadzie za rok będzie zebrana, więc już wiem, że ciężko mi będzie wytrzymać kolejne 3 lata... 🙂 Już znalazłem sklep w Niemczech, gdzie mają wszystkie trzy rozważane przeze mnie modele ALS, więc planuję się do nich wybrać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbieram kasę - jak widzę w zasadzie za rok będzie zebrana, więc już wiem, że ciężko mi będzie wytrzymać kolejne 3 lata... Już znalazłem sklep w Niemczech, gdzie mają wszystkie trzy rozważane przeze mnie modele ALS, więc planuję się do nich wybrać

Ale nie za szybko, nie za szybko rok brzmi rozsądnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Soda66 napisał:

 

Już myślałem że w Rolls Royce 

Ja też byłem przekonany że to Rolls🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Admof napisał:

następne ruchy to powiększanie loga na tarczy tak żeby z daleka biło w oczy leszczy, że to ROLEX.

Na razie rozszerzyli gamę kolorów chyba po to aby wejść szerzej w młodych dla których dotąd wzorem były jakieś zegarki modowe zwane majtkowcami 😄 będzie dla każdego co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzeniu OP41 towarzyszą ambiwalentne uczucia:

1. Świetnie leży na dłoni, perfekcyjny zabieg z indeksami zniwelował efekt dużej patelni.Generalnie zegarek jest idealny i rekomendowany.

2. To już nie jest w odbiorze klasyczny OP39/36. To jest sportowy klimat.

3. Kolory; Rolex wyszedł ze skansenu dla dinozaurów. Zaczyna inwestować w przyszłość. Wie że musi przewietrzyć garderobę , w przeciwnym razie będzie miał problemy już za dwie dekady.

4. Z punktu widzenia wizerunku firmy, wielu wyznawców odbierze kierunek fashion jako początek końca. 


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LotusRozszerzenie oferty o kolejny rozmiar i kolory zrealizowałoby ten cel, a nie wq...o potencjalnych klientów mniej kontrowersyjnych barw. Te nowe (sraczka) aż gryzą po oczach. Stawiam na to, że za 2 - 3 lata wróci biel, a może i 39mm. Sam określałeś ten model jako kultowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycofanie modelu OP39 (zwłaszcza czarny i biały) bardzo mnie zaskoczył ponieważ biały  szybko stał się kultowym. 
Wydaje mi się że był konkurencją dla exp i DJ i zapłacił wysoką cenę.

A że moce produkcyjne są ograniczane a przyszłość fashion kolorowa ...OP41...

Moja pierwsza reakcja na OP41 była lekko krytyczna . Po przymiarce na ręku ,uważam że Rolex jak mało kto wie jak bawiąc się rozmiarami robić perfekcyjnie leżące na dłoni zegarki.

Edytowane przez Maserati

  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dość młody (tak mi się wydaje oczywiście) i jednak zdecydowanie nie podobają mi się te wszystkie pstrokate tarcze. Srebrny oraz niebieski, tylko znów szkoda „zużywać” niebieskiego na OP, mając w planie DJ41 z karbowaniem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli to czarna, niebieska i srebrna maja sunbrust efekt a reszta jest flat. Wg mnie te 3 są skazane na sukces, piękne klasyki. 
Natomiast inne to już kwestia gustu i oceny na żywo.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Szyszkops napisał:


Ale nie za szybko, nie za szybko emoji846.png rok brzmi rozsądnie emoji6.png

Kupię za kilka lat. Na okrągłe urodziny 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma trochę czasu i taką cierpliwość, będzie można znaleźć coś super odpowiedniego na rękę, będzie to przemyślany zakup 👍


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.