Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Undziak napisał:

 

Przy takim nadgarstku to i EXP2 mały choć jeszcze można nosić.

Ja mam nadgarstek 18,5 a na zimę (czyli obecnie) nawet 19cm, i EXII wcale nie jest za mały ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mario1971 napisał:

Ja mam nadgarstek 18,5 a na zimę (czyli obecnie) nawet 19cm, i EXII wcale nie jest za mały ;) 

 

No popatrz a u mnie jak zimno to się wtedy zmniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Undziak napisał:

 

No popatrz a u mnie jak zimno to się wtedy zmniejsza :)

Ja w sezonie jesień-zima niczym niedźwiedziowate, trzymam górny limit wagi :lol: 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, I_love_britney napisał:

EXP1 stan wrzesien 2020 - 28,5k pln

EXP2 Polar stan wczoraj - 37,5k pln
wrzuce jak dojda expa1 powinienem miec w 1 kwartale 2021, a expa2 w 2-3 kwartale:)

boje sie jedynie rozmiaru expa1 bo mam nadgarstek 19cm i moze byc przymaly...

 

Dzięki za info. Ja mam 16,8xm, więc mi ex1 pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory a offtop, ale z ciekawosci przymierzylem omege constellation na branzie 39mm i wygladala komicznie na mojej lapie.

Jestem ciekaw co bedzie z tym expikiem I:)

Edytowane przez I_love_britney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sory a offtop, ale z ciekawosci przymierzylem omege constellation na branzie 39mm i wygladala komicznie na mojej lapie.
Jestem ciekaw co bedzie z tym expikiem I:)

Bo to w ogóle dość komiczny zegarek jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, I_love_britney napisał:

boje sie jedynie rozmiaru expa1 bo mam nadgarstek 19cm i moze byc przymaly...

 

Nie ma czegoś takiego jak za mały zegarek 👿


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, pisar napisał:

 

Nie ma czegoś takiego jak za mały zegarek 👿

A żona powiedziałaby coś odwrotnego..;)

Każdy nosi co mu się podoba ale w mojej opinii mały, sportowy zegarek średnio pasuje. Co innego jakiś klasyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Undziak napisał:

A żona powiedziałaby coś odwrotnego..;)

Każdy nosi co mu się podoba ale w mojej opinii mały, sportowy zegarek średnio pasuje. Co innego jakiś klasyk.

Zegarek sportowy musi się przede wszystkim wygodnie nosić. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, machlo napisał:

Z takim kursem to Kruk może mnie pocałować np. w trąbkę. :D

Ustawiłem się w kolejce w UK i na dzień dzisiejszy różnica w cenie vs Kruk to koło 6k plnów.
No i czas oczekiwania 2 miesiące vs 6 miesięcy.

Zdecydowałeś się na Explorera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, SzefSzefow napisał:

Co myslicie...? Hot or not?

...

Not.  

 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, I_love_britney napisał:

EXP1 stan wrzesien 2020 - 28,5k pln

EXP2 Polar stan wczoraj - 37,5k pln
wrzuce jak dojda expa1 powinienem miec w 1 kwartale 2021, a expa2 w 2-3 kwartale:)

boje sie jedynie rozmiaru expa1 bo mam nadgarstek 19cm i moze byc przymaly...

 

U mnie 18cm i wszystkie zegarki do 43 mm wyglądają normalnie, czyli super. Nie bój nic.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam inny plan. default_smile.png
Skoro aż 6k przebitki, to będzie coś droższego. Pewnie YM40 ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie okazało się, że król jest nagi. Jeżeli ktoś nie zna angielskiego to można chociaż przetłumaczyć sobie komentarze na youtubie - warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, deviles napisał:

No wreszcie okazało się, że król jest nagi. Jeżeli ktoś nie zna angielskiego to można chociaż przetłumaczyć sobie komentarze na youtubie - warto.

 

Kolego od bardzo dawna takie zgłoszenia są wiadome, nic nowego.

Edytowane przez pisar

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam kolejka rolexowa szemrze z niezadowolenia ale chyba po raz pierwszy ktoś tak wyłożył kawę na ławę. Podziwiam mistrzostwo Rolexa w wykreowaniu żądzy posiadania czegoś co się stało synonimem "świętego Grala". No ale co kto lubi. Generalnie uważam Rolexy za brzydkie zegarki (fatalny ten cyklop) z wyjątkiem OP (i takiego nabyłem bez kolejek) i Daytony w platynie (a na taką mnie nie stać) a teraz śledzę wątki Rolexowe podziwiając mistrzostwo w marketingu i bezmyślność klientów którymi się tak łatwo steruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, deviles napisał:

No wreszcie okazało się, że król jest nagi. Jeżeli ktoś nie zna angielskiego to można chociaż przetłumaczyć sobie komentarze na youtubie - warto.

strasznie się dziwie ze potencjalni klienci dają się tak traktować - i jeszcze się cieszą że zdobyli coś nieosiągalnego dlatego mam wy......ane na rolexy  

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, deviles napisał:

Coś tam kolejka rolexowa szemrze z niezadowolenia ale chyba po raz pierwszy ktoś tak wyłożył kawę na ławę. Podziwiam mistrzostwo Rolexa w wykreowaniu żądzy posiadania czegoś co się stało synonimem "świętego Grala". No ale co kto lubi. Generalnie uważam Rolexy za brzydkie zegarki (fatalny ten cyklop) z wyjątkiem OP (i takiego nabyłem bez kolejek) i Daytony w platynie (a na taką mnie nie stać) a teraz śledzę wątki Rolexowe podziwiając mistrzostwo w marketingu i bezmyślność klientów którymi się tak łatwo steruje.

 

Looknij jeszcze na Ex1 oprócz OP i Daytony (która zresztą - i na szczęście - mi się nie podoba)😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, rafio77 napisał:

strasznie się dziwie ze potencjalni klienci dają się tak traktować - i jeszcze się cieszą że zdobyli coś nieosiągalnego dlatego mam wy......ane na rolexy  

od razu możesz mieć również wy..coś tam na np część modeli Ferrari , kolekcji Hermesa, Patka Nautilusa blue, sporo modeli Aquanauta , AP RO Jumbo Blue itd itd 

do Patka nawet nie wchodź do salonu 

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, dariusz chlastawa napisał:

od razu możesz mieć również wy..coś tam na np część modeli Ferrari , kolekcji Hermesa, Patka Nautilusa blue, sporo modeli Aquanauta , AP RO Jumbo Blue itd itd 

do Patka nawet nie wchodź do salonu 

 

wiem że inni dostawcy dóbr luksusowych też tak robią co nie znaczy ze to właściwe postępowanie i nadal twierdzę ze to s......stwo , gdyby to był wątek patka czy AP tam napisałbym to samo   \

Mam takie przeświadczenie ze całej branży zegarkowej przydałby się kolejny kryzys jak w erze kwarcu 

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, dariusz chlastawa napisał:

od razu możesz mieć również wy..coś tam na np część modeli Ferrari , kolekcji Hermesa, Patka Nautilusa blue, sporo modeli Aquanauta , AP RO Jumbo Blue itd itd 

do Patka nawet nie wchodź do salonu 

 

Nie no blagam, z calym szacunkiem do Rolexa, ktory robi swietne zegarki to chyba jednak nie ta polka co PP czy AP... 60.000 Patkow rocznie vs. ponad 800.000 Rolkow.

Jeszcze raz powtorze - nie chodzi o kolejke, bo produkt zeby mial nimb elitarnego i wyjatkowego musi byc trudny do zdobycia.

Idzie o nieprzejrzystosc zasad, przyznania uznaniowe i dojenie klientow 'panie kup Cellini to moze wpiszemy cie na liste'...

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, nicon napisał:

Prawdziwy individual freethinker z ciebie xD.

 

Nautilus na którego są kolejki to chyba największy paździerz z całej oferty PP, wysokiego zegarmistrzostwa można się spodziewać w modelach na które nie ma kolejki akurat, no ale na nich się nie zarobi :(.

 

Wiem, widzialem zdjecia makro w internetach... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.