Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Na Allegro od dawna istnieje zjawisko "pseudokupujących", które ma na celu zachęcenie innych na zasadzie owczego pędu 🙂 W tej chwili jest ok 70 konsol w opcji "kup teraz". Czy nie zastanawia Cię dlaczego sprzedają się niemal najdroższe konsole i to tylko u 2 sprzedawców w tym Twojego "znajomego"? Tak na logikę, chcesz kupić od ręki. Wchodzisz na portal, zaznaczasz filtr "kup teraz", sortujesz po cenie i jaką kupujesz? taką za 3k czy za 5k? Oczywiście ta cena z tygodnia na tydzień będzie pewnie rosła, jak skończą się przypadkowi "inwestorzy", a Sony i sklepy nie podadzą konkretnych informacji o terminie dostaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie rozumiem po co to ciągnąć. Jest jeszcze coś takiego jak dostępność od ręki. Dzwoniłeś po ofertach czy te konsole tańsze są dostępne od ręki w kraju? 
Ja Tobie nie chce nic udowadniać, jak widzisz nie udzielam się na forum w tematach o których wiem mało lub nie mam sprawdzonych źródeł, forum czytam a jak mam coś do dodania to uwierz mi że filtruje swoje informacje.

Nie zastanawiam się nad tym co komu i za ile się sprzedaje. Podałem Wam przykład związany z konsolami w wątku roleksa bo widać tutaj podobne praktyki spekulacyjne. 
Po raz kolejny mam wrażenie że jak rozmowa nie idzie w myśl mentorów, orędowników to rozmowa odwracana jest na przekonywanie i usilne przyklepanie swojego.

Mój znajomy Mariusz zarobił na tym przez dzień ładnych parę tysięcy. Handluje sprzętem RTV, ma zarejestrowaną firmę w Czechach, kupuje od dużych graczy i sprzedaje dalej na prowizjach.

Abym był bardziej wiarygodny dla Was mam poprosić go o wyciąg z konta? 

Edytowane przez sbsqad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba dzwonić, w opisie jest informacja o fizycznej dostępności.

 

Jak nie chcesz udowadniać to nie wklejaj przypadkowych linków jako dowód.

 

Jaki znowu Mariusz z Czech? Wkleiłeś link do aukcji firmy ROBSON, zarejestrowanej na Roberta w Polsce i to żeby było śmieszniej takiej, którą znam ja i wielu innych graczy i która już zwinęła aukcję 😄 I nie dlatego, że sprzedała konsole po 5k tylko pewnie dlatego, że w 20 godzin dorobiła się 200 negatywnych komentarzy za praktyki o których pisałem wcześniej (m.in. fałszywi kupujący).

 

https://www.facebook.com/ROBSONPL/photos/a.202173753164892/3383963444985891/

 

Nikt nie oczekuje wyciągów z konta, aby być wiarygodnym wystarczy nie tworzyć fake newsów.

 

Z mojej strony to ostatni post o PS5 w tym temacie. Miłego dnia 🙂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich fake newsach Ty do mnie rozmawiasz? Chcesz mi powiedzieć że rozmawiałem z wyimaginowanym przyjacielem? Że jestem psychicznym człowiekiem rozmawiającym ze ścianami? 🤣 Kolego drogi wejść w zakładkę dane o allegrowiczu również może każdy. A skąd ja mam wiedzieć czy Ty znasz jakiegoś „Robsona”? Mam to głęboko w zakończeniu mojego kręgosłupa. 
Z jakich Czech? Jak wnioskujesz tak mylnie wypowiedzi innych użytkowników to nie dziwne jest to że potem wychodzą banialuki. Mariusz jest z Polski ma założoną firmę w Czechach... zresztą co tam przetwarzasz mnie nie interesuje. 
Skoro mój news był fejkowy to twój nie wyróżnia się prawdą również, niestety jest tak samo fejkowy. Robert, stolica, zamykanie kont Allegro, spekulacje itp. Każdy bawi się we własnej piaskownicy. Ja szerzę fejki a Ty je pięknie wyłapałeś, dzięki. 

Ja również kończę tą farsę bo nie ma to sensu aby dzielić się tutaj informacjami i ciekawostkami. Zawsze znajdzie się loża orędowników i fejk moderatorów co to łapią każdego kto nie tańczy jak oni zagrają. 
Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może czy jakiś salon Rolex w Polsce przyjmuje  zamówienia na czarne suby z data lub bez ? Rozumiem ze trzeba długo czekać ale czy w ogóle można zamówić ? Z góry dziękuje za odpowiedz . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden salon nie przyjmuje zamówień na stalowego Suba 😕 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy na Explorera II się czeka? czy są dostępne od ręki.

Wiem że to nie sub więc czy jest możliwość uzyskać na niego jakiś rabat?

Ciekawe ile stoi dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny - wejść na stronę Rolexa, gdzie pokazane są lokalne ceny w zależności od IP w euro. Potem w przypadku PL pomnożyć razy 4,7, o ile nie podwyższyli kursu wymiany janusze z kruka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ex II od 6 do 8 miesięcy, info z 2 różnych salonów. 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na EXII powiedzieli mi 6 miesięcy w jednym salonie, w drugim do ok roku, także jedna firma a zupełnie różne informacje i bądź tu mądry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na białego ExII 6 miesięcy póki co, początkowo ( w maju ) była mowa o 4-6, potem że ze względu na pandemię może być dłużej ale nic konkretnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze u „nas” nie jest tak źle, pytałem salon w UK to na polara każą czekać ok. 2 lata...

Ja również czekam na polara, ale defacto dopiero zaczalem czekac... 6-8 mcy bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem Koledzy, 

Możecie mi powiedzieć, ile mniej więcej czeka się na modele z załącznika ?
Ew. który polecacie najbardziej ?

Gdzie najlepiej zamówić w PL?

Jutro planuje zadzwonić do Kruka i zorientować się w sytuacji ale liczę na Wasze odpowiedzi bo po przeczytaniu kilkunastu wypowiedzi z forum, widzę że niektórzy zjadli w tym temacie zęby.


25 lat temu zaczęliśmy w rodzinie przygodę z Rolexem. Teraz z racji tego że Seniorzy chcą zostawić pamiątkę dla wnuczka, rozglądam się za kolejnym :)


Pozdrawiam serdecznie
Konrad

Rolex 03.01.21.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko Datejusty dostaniesz najszybciej.OP nowe to 6-9 miesiecy.

Zapomnij o pozostałych.Nie przyjmuja zamówien.

Taka sprawa ja 🥵

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bicolory też nie przyjmują? Wydawało mi się, że tyko w stali są niedostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Wawy i sprawa wygląda następująco :

1) GMT-Master II - bez szans na stalowego, od 2017 nie ma zapisów - najtańszy Pepsi w złocie ~ 178k zł. (~18 miesięcy)

2) Cosmograph Daytona - to samo jeśli chodzi o stal - najszybciej  ice blue platyna ~350k zł (~12 miesięcy)

3) Jedyny osiągalny to teraz Submariner ~65k zł (~3-4 miesięcy) - tylko ten mi się nie podoba :(

 

W związku z powyższymi, temat jest naprawdę ciężki. 
Między słowami przedstawiciel powiedział mi że PL jest traktowana jako kraj drugiej kat. Chyba jeszcze spróbuję w Niemczech bądź w Szwajcarii jak tylko trochę bardziej poluzują te zakazy.
  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Konsi07 napisał:

Dzwoniłem do Wawy i sprawa wygląda następująco :

1) GMT-Master II - bez szans na stalowego, od 2017 nie ma zapisów - najtańszy Pepsi w złocie ~ 178k zł. (~18 miesięcy)

2) Cosmograph Daytona - to samo jeśli chodzi o stal - najszybciej  ice blue platyna ~350k zł (~12 miesięcy)

3) Jedyny osiągalny to teraz Submariner ~65k zł (~3-4 miesięcy) - tylko ten mi się nie podoba :(

 

W związku z powyższymi, temat jest naprawdę ciężki. 
Między słowami przedstawiciel powiedział mi że PL jest traktowana jako kraj drugiej kat. Chyba jeszcze spróbuję w Niemczech bądź w Szwajcarii jak tylko trochę bardziej poluzują te zakazy.
  

Na jakiej podstawie wysnułeś taki wniosek? 

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyraźnie napisał, że dzwonił i mu powiedzieli tam gdzie dzwonił.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile taki kermi chodzi w salonie?
40k?
Ludzie,ci fliperzy zwariowali

Ok. 43k. Ale „problem” w tym, że w salonie „nie chodzi” ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, robol1 napisał:

Ludzie,ci fliperzy zwariowali

To nie fliperzy zwariowali lecz kupujący mają nierówno pod sufitem ale kto bogatemu zabroni a fliper się śmieje i tłucze kaskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja kolejkowa jest chora juz od kilku lat. Czy sie to zmieni?? Nie wiadomo. Rolex poczynia jakies kroki, zeby zwykli uzytkownicy mogli kupowac ich zegarki a nie tylko handlarze, jednak z jakim skutkiem??? Niestety do tej pory z zadnym... 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.