Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, D@wid napisał(-a):

Czy spadek w rankingu przygotowanym (zapewne zupełnie obiektywnie 😁) przez jakąś firmę odbił się na cenach? No chyba nie. Dlatego rzeczony ranking traktowałbym jako ciekawostkę a nie przestrogę.

 

Utrata wizerunku może im odbić się czkawką w dłuższej perspektywie, a nie pojedynczych lat. Rolex jest Rolexem, bo przez wiele lat przede wszystkim pracowali nad wizerunkiem.

Myślenie, że tak będzie zawsze to myślenie życzeniowe. Nie ma takich mocarstw i brandów na świecie, które nie doczekają się kresu dominacji.

 

P.S. pozycja w rankingu to nie jest przyczyna, a skutek. :)

Edytowane przez machlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak sobie możemy dywagować godzinami, a Rolex będzie sobie spokojnie ceny podnosić i nie komentować sytuacji😁. No ale skoro jest taki temat na forum to się wypowiadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że żyjemy w dość niepewnych i zmieniających się czasach. Ostatnie takie zmiany na świecie były na początku XX w. Zakładanie, że aktualny stan rzeczy, w tym przypadku pozycja Rolexa, zostanie niewzruszona nie ma podstaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, beniowski napisał(-a):

I tak sobie możemy dywagować godzinami, a Rolex będzie sobie spokojnie ceny podnosić i nie komentować sytuacji😁. No ale skoro jest taki temat na forum to się wypowiadamy.


Rolex może podnosić ceny to fakt ponieważ przy obecnym systemie dystrybucji ani producent ani AD nie męczy się aby upchnąć towar tylko spoczywa to na gray market. A różnica w cenie pomiędzy wtórnym a butikiem jest taka, że ceny w butiku są ... zaniżone do rynku dlatego pompują wszyscy w górę 😁
Butiki ograniczyły rabatowanie, Rolex podniósł ceny. Szafa gra.

Myślę też że wtórny jest już na tyle wysoko że nie podskoczy , ale Rolex ma jeszcze przestrzeń aby pohasać.

 W długim terminie , mogą też obniżać produkcje. Lepiej produkować mniej a drożej niż odwrotnie. 

Edytowane przez Maserati

  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, beniowski napisał(-a):


 

I jak tu żyć w świecie gdzie takie rzeczy Rolex ludziom robi? Ano po prostu kupić zegarek innej firmy. Tylko tyle i aż tyle.

Po cholerę mi zegarek innej firmy jak chce mieć Rolka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, darekmp3 napisał(-a):

Chcieć to nie znaczy móc.

Spoko, damy radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie kasa, tam brak skrupułów - czyli tradycyjnie 😃

Wszyscy happy(roli, ad, greje) - każdy realizuje swoje cele.

Jedyne co możemy zrobić to nie kupować suba, gmt pepsi i batman i daytony stalowej z rynku wtórnego.

Można zawsze pójść w tt lub inne modele np seadweller, dj, expy, jakiś rootbeer. Na rolku świat się nie kończy, chociaż sam nie będę ukrywać, że to moja ulubiona marka i najbardziej rozkłada na łopatki czas oczekiwania...

 

Ja osobiście grejom nie dam się orżnąć na podwójną marżę=)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Tam gdzie kasa, tam brak skrupułów - czyli tradycyjnie 😃

Wszyscy happy(roli, ad, greje) - każdy realizuje swoje cele.

Jedyne co możemy zrobić to nie kupować suba, gmt pepsi i batman i daytony stalowej z rynku wtórnego.

Można zawsze pójść w tt lub inne modele np seadweller, dj, expy, jakiś rootbeer. Na rolku świat się nie kończy, chociaż sam nie będę ukrywać, że to moja ulubiona marka i najbardziej rozkłada na łopatki czas oczekiwania...

 

Ja osobiście grejom nie dam się orżnąć na podwójną marżę=)

 

 


Taaa, poczekaj jeszcze trochę to i o rootbeerach, expach, TT i innych dostępnych niejako „od ręki” będziesz mógł pomarzyć.  Ty to już zacznij na wersje wysadzane diamentami odkładać, za niedługo tylko takie będą dostępne w salonach🤣
 

 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek - w ciągu ostatnich 5 miesięcy moja pozycja na liście oczekujących na Pepsi przesunęła się z około 120 miejsca na około 60. Jestem ciekawy czy ludzie porezygnowali w związku z gorszą sytuacją ekonomiczną czy było tak dużo dostaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

Myślę, że to Kruk zrezygnował z udzielania rzetelnych informacji co do miejsca w kolejce. 😉 

 

Może tak być. To już sam nie wiem ile przyjdzie mi czekać :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był okres, że udzielali takich informacji, później przez min. rok już nie i wiele osób tu potwierdzało, że Kruk przestał udzielać takich informacji. Teraz skoro Ci tak powiedzieli to wygląda na to, że znowu ich udzielają. Trzeba być cierpliwym i spokojnie czekać lub mieć to w nosie i zmienić markę i/lub model 😉 U tego AD Rolexa w 5 miesięcy przeskoczysz teoretycznie o 60 miejsc, ale równie dobrze możesz utknąć na rok, przesuwając się o 20 miejsc. Tam się dzieją magiczne rzeczy... 😄

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

Myślę, że to Kruk zrezygnował z udzielania rzetelnych informacji co do miejsca w kolejce. 😉 

 

Może tak być. To już sam nie wiem ile przyjdzie mi czekać :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miejsce na  liście to jedna wielka ściema. Mój przyjaciel, który zapisał się na samym początku od lipca zeszłego roku niby jest pierwszy w kolejce do odbioru pepsi w Posnani. I usilnie go cały czas przekonują, że nie  dostali ani sztuki od tego czasu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

Myślę, że to Kruk zrezygnował z udzielania rzetelnych informacji co do miejsca w kolejce. 😉 

 

Może tak być. To już sam nie wiem ile przyjdzie mi czekać :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przez telefon miła pani informuje, że co 2-3 tygodnie przychodzi kilka subów, jakiś batman, jakieś pepsi i dużo DJ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że powstał taki temat i można tu wylewać swoje żale. A i niejeden kolega pozwoli wytrzeć mokry nos w swoją koszulę ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Michal93 napisał(-a):

A przez telefon miła pani informuje, że co 2-3 tygodnie przychodzi kilka subów, jakiś batman, jakieś pepsi i dużo DJ :D

🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Phoenix1989 napisał(-a):

Z ciekawostek - w ciągu ostatnich 5 miesięcy moja pozycja na liście oczekujących na Pepsi przesunęła się z około 120 miejsca na około 60. Jestem ciekawy czy ludzie porezygnowali w związku z gorszą sytuacją ekonomiczną czy było tak dużo dostaw.

Z info z Kruka, to podobno wyrzucili wiele osób z listy ( centralne działania) a czy tak naprawdę jest ? Kto to wie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, dzwonili do każdego kogo usuwali z „listy”.
Choć nadal twierdzę, że te „listy” nie mają stabilnej kolejności ;-)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam, porównuje, wyciagam wnioski- listy Kruka z d*py wzięte- że niektorym kolegom chce sie sie tak upokarzać  i wierzyć w rw głupoty dla przedszkolaków.... lista, prestiż, kolejka.... do sądu z krukiem 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pawel007 napisał(-a):

Czytam, porównuje, wyciagam wnioski- listy Kruka z d*py wzięte- że niektorym kolegom chce sie sie tak upokarzać  i wierzyć w rw głupoty dla przedszkolaków.... lista, prestiż, kolejka.... do sądu z krukiem 😁


Myśle że większość ma tutaj bekę z list czy bajek sprzedawców. Ale też rozumiem tych którzy chcieliby sobie coś z listy kupić a mętna woda ich zwyczajnie drażni.


Natomiast nie ma co panikować tyko czekać aż zegarki znowu pojawią się w butikach.

 

Jest też oczywiste że większość chciałoby mieć w kolekcji coś od króla. Tak jest i było od wielu dekad. Nic w tym chyba złego🤩

 

Edytowane przez Maserati

  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pawel007 napisał(-a):

Czytam, porównuje, wyciagam wnioski- listy Kruka z d*py wzięte- że niektorym kolegom chce sie sie tak upokarzać  i wierzyć w rw głupoty dla przedszkolaków.... lista, prestiż, kolejka.... do sądu z krukiem 😁


IMO lepszy samosąd. Nie nakłaniam, tylko wyrażam opinię. 😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.