Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Coś w tym jest, jak wystawiłem swojego DJa 41 w poniedziałek wieczorem za (moim zdaniem) bardzo rozsądną cenę, otrzymałem w godzinę kilkadziesiąt (sic!) maili z ofertami kupna. Rolex w tej chwili to chyba nie tyle obiekt pożądania dla wielu, ale też przedmiot lokowania kapitału. 

O to to to,

podobno rynek chiński też tak działa, że ludzie wolą przekazywać pewną wartość rolexem niż keszem.

Po prostu nikt nie wierzy w piniądz, ale fakt faktem też jest pożądany przez kolekcjonerów i ludzi chcących nosić expa, gmt, suba i inne=)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finansiści twierdzą, że gospodarka chińska odrodziła się jak Feniks z popiołów. Jest bardzo elastyczna i dlatego podobno jest jeszcze bardziej konkurencyjna dla świata. Skutek taki, że ssanie na rolki będzie większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

czy ktoś ma aktualną informacje ile trzeba czekać na suba two tone blue dial? zastanawiam sie czy nie zamienić go na swojego no date. 

czy cena jest na sztywno z metki czy na two tone dają jakieś rabaty bo wiem ze na stalowe bez szans nawet na zapisy co dopiero na % :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, danieldanielos napisał(-a):

witajcie,

czy ktoś ma aktualną informacje ile trzeba czekać na suba two tone blue dial? zastanawiam sie czy nie zamienić go na swojego no date. 

czy cena jest na sztywno z metki czy na two tone dają jakieś rabaty bo wiem ze na stalowe bez szans nawet na zapisy co dopiero na % :)

1. Czas - do pół roku Ci ogarną.

2. Rabat - możesz próbować, na pmy można coś ugrać, więc może na tt też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witajcie,
czy ktoś ma aktualną informacje ile trzeba czekać na suba two tone blue dial? zastanawiam sie czy nie zamienić go na swojego no date. 
czy cena jest na sztywno z metki czy na two tone dają jakieś rabaty bo wiem ze na stalowe bez szans nawet na zapisy co dopiero na %

Jak zamówisz , wątpię byś coś dostał. Jak by leżał w gablocie , była by szansa. Tak myśle , przynajmniej tak jest z mojego doświadczenia.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, danieldanielos napisał(-a):

witajcie,

czy ktoś ma aktualną informacje ile trzeba czekać na suba two tone blue dial? zastanawiam sie czy nie zamienić go na swojego no date. 

czy cena jest na sztywno z metki czy na two tone dają jakieś rabaty bo wiem ze na stalowe bez szans nawet na zapisy co dopiero na % :)

Z historią zakupową max 3 % na TT, na całego złotego 8%

 

A jak wygląda sytuacja z Sky Dwellerem. Chodzi mi o two tona lub całego w goldzie. Czy ktoś wie, orientuje się, interesował się czy też już są mało dostępne :), czy trzeba się zapisywać i jak długo czekać ? Czy przychodzą i kto pierwszy ten lepszy - ma ktoś jakąś wiedzę, będę wdzięczny, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moja nieduża historia dostałem taka propozycje: 

Cellini

Day-Date

Sea-Dweller (126603)

Yacht-Master II (116680, 116681)

Yacht-Master 40 (126621, 126655)

Yacht-Master 37 (268622, 268621)

Sky-Dweller (326935, 326235, 326938, 326238)

Submariner Date (126613LN, 126613LB, 126618LN, 126618LB, 126619LB)

Datejust (28,31 i stål, samt 36 og 41 i Rolesor (stål-gult gull/stål-everose) eller helgull alternativer) 
Co prawda nie jestem godzien modeli w stali ale każde z listy mogę mieć. Najciekawszy jest nowy Sub w białym złocie ale obecnie mam ważniejsze wydatki i to chyba jeszcze nie moj level. Oczekiwanie najdłużej na Suby od 6-12 miesięcy,  pozostałe do 4-6 miesięcy. Ktoś coś potrzebuje? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Majk2 napisał(-a):

Z moja nieduża historia dostałem taka propozycje: 

Cellini

Day-Date

Sea-Dweller (126603)

Yacht-Master II (116680, 116681)

Yacht-Master 40 (126621, 126655)

Yacht-Master 37 (268622, 268621)

Sky-Dweller (326935, 326235, 326938, 326238)

Submariner Date (126613LN, 126613LB, 126618LN, 126618LB, 126619LB)

Datejust (28,31 i stål, samt 36 og 41 i Rolesor (stål-gult gull/stål-everose) eller helgull alternativer) 
Co prawda nie jestem godzien modeli w stali ale każde z listy mogę mieć. Najciekawszy jest nowy Sub w białym złocie ale obecnie mam ważniejsze wydatki i to chyba jeszcze nie moj level. Oczekiwanie najdłużej na Suby od 6-12 miesięcy,  pozostałe do 4-6 miesięcy. Ktoś coś potrzebuje? :) 

Dzięki, Sky D. w pełnym  Au widzę a nie proponowali, nic nie mówili o Sky d. TT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic innego nie pytałem ale udali mi się zamówić zegarek, który chciałem a nie jest na liście wiec może i Sky D TT by się udało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś odzew ze strony Kruka u kolegów którzy zapisali się przez e-mail? 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, deviles napisał(-a):

Zgłosiłem się przez tel, zapisałem przez maila. Jest zegarek - jest OK.

Mówisz o tegorocznych premierach? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wlasnie czy ktos mial oddzew po zgloszeniach telefonicznych??? Zglosilem sie w dniu premiery przez telefon i nic... zero. Czy to oznacza sie to juz;) i jesli dotychczas nikt sie nie odezwal to nici z listy???

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cuora WYDAJE MI SIĘ że podczas rozmowy telefonicznej powiedzieli, że najpierw musimy podpisać w salonie, żeby mogli przetwarzać nasze dane (RODO). Pewnie po tym będą dzwonili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej wam będzie zadzwonić tam gdzie się zapisywaliście i zapytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od koloru. Z doświadczenia powiem, że nie jest źle - im szybciej się zapiszesz tym szybciej dostaniesz - zaliczek nie biorą więc na co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć wszystkim. Mam pyatnie czy ktos ma moze jakies informacje jak długo moze wynosic czas oczekiwania na nowe oysterowe Batmany i Pepsi?

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Cześć wszystkim. Mam pyatnie czy ktos ma moze jakies informacje jak długo moze wynosic czas oczekiwania na nowe oysterowe Batmany i Pepsi?
 
Dzieki

Zadał bym chyba pytanie , czy można się na nie zapisać
Chyba , że już jesteś zapisany , to raczej AD odpowie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cuora napisał(-a):

 

Cześć wszystkim. Mam pyatnie czy ktos ma moze jakies informacje jak długo moze wynosic czas oczekiwania na nowe oysterowe Batmany i Pepsi?

 

Dzieki

Nie masz możliwości zapisania się - listy są zamknięte

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.