Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Może udało mu się zapisać w butiku przy premierze. A czas to podawali w salonie przecież : „nie wiadomo”. ;) Z doświadczeń na forum może być za miesiąc albo co bardziej prawdopodobne pare lat, albo nigdy. To drugi najbardziej poszukiwany model po Daytonie, a są przecież jeszcze ludzie co zapisali się na GMT na jubilee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Michal93 napisał(-a):

Ja słyszałem 2-3 lata :)

Chyba  za tyle otworzą  dopiero listy 🤪

 

 Kumpel zapisał się 3 lata temu na złotą Daytonę z zieloną tarczą ( oczywiście z zaliczką, obecnie lista na ten model zamknięta dla normalnego śmiertelnika  ). Miał  czekać  2 lata. Ostatnio usłyszał, że jest już blisko :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do ludzi zapisujących się telefonicznie 7.04 oddzwaniali z decyzją czy ostatecznie zapisali? Czy brak telefonu do dziś oznacza brak zapisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to decyzja nastąpi dopiero po osobistej wizycie w salonie i podpisaniu papierka ;) 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci - dzwonili do kogos z Was z potwierdzeniem wpisania na liste badz z odrzuceniem zapisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, artme napisał(-a):

A tak z ciekawosci - dzwonili do kogos z Was z potwierdzeniem wpisania na liste badz z odrzuceniem zapisu?

Dzwoniłem do salonu i mają dać odpowiedź do 8 dni od osobistego podpisania zamówienia więc dopiero teraz się zacznie 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że dzwonili z odmową.

1 minutę temu, DrQQ napisał(-a):

Dzwoniłem do salonu i mają dać odpowiedź do 8 dni od osobistego podpisania zamówienia więc dopiero teraz się zacznie 😃

Czyli Ci, którym nie odmówiono przy zapisie osobistym, są już na liście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
27 minut temu, sanik napisał(-a):

Czyli Ci, którym nie odmówiono przy zapisie osobistym, są już na liście?

Na logike tak powinno byc, ale moze byc tez tak, ze ci zapisani nie byli od razu weryfikowani i dopiero jak wszystkie "karteczki" do nich wplynely, to wszystko finalnie beda weryfikowac. Pozyjemy - zobaczymy... 😊

 

A tak na serio, to straszny jest ten brak jasno okreslonych zasad 😔

Jesli Rolex faktycznie chce walczyc z procederem wykupowania wylacznie w celach handlowych, to jaki jest problem, gdy pojawia sie zaraz po premierze zegarek na chrono, aby dojsc do tego gdzie byl sprzedany i uderzyc do dealera w celu, aby przedstawil na jakiej podstawie zweryfikowal danego kupujacego, ze ten nie dosc, ze jako jeden z pierwszych odebral tak porzadany model, to jeszcze od razu sprzedal?

 

ps

przy zlozeniu pisemnej rezerwacji na PP przynajmniej podpisuje sie deklaracje, ze sie zobowiazuje, iz zegarek nie zostanie zaraz sprzedany (kupiony w celach handlowych) - to tez jest jakis pomysl, choc nie wiem jak to prawnie mozna pozniej dochodzic, gdy ktos faktycznie bedzie mial noz na gardle i bedzie musial sprzedac a nie cieszyc sie nowym nabytkiem.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Ktoś pisał, że dzwonili z odmową.

Widziałem i stąd pomysł żeby zadzwonić do salonu. Albo komentarz był żartem albo każdy salon działa po swojemu co specjalnie mnie nie dziwi. Ktoś też pisał, że kolejność zgłoszeń będzie brana pod uwagę przy selekcji, ja z kolei usłyszałem, że kompletnie nie ma ona znaczenia 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejność zgłoszeń nie ma zupełnie znaczenia, sprawdzone w zeszłym roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DrQQ napisał(-a):

Dzwoniłem do salonu i mają dać odpowiedź do 8 dni od osobistego podpisania zamówienia więc dopiero teraz się zacznie 😃

A od kiedy będą zapraszać na podpisanie papierka mówili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze nie zapraszali??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, sanik napisał(-a):

A od kiedy będą zapraszać na podpisanie papierka mówili?

Od otwarcia galerii czyli teoretycznie od dzisiaj 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sanik napisał(-a):

A od kiedy będą zapraszać na podpisanie papierka mówili?


Ty w Wawie zapisałeś się przez telefon? Mi powiedzieli, że tylko osobiście, wiec podjechałem na P3K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artme napisał(-a):

Na logike tak powinno byc, ale moze byc tez tak, ze ci zapisani nie byli od razu weryfikowani i dopiero jak wszystkie "karteczki" do nich wplynely, to wszystko finalnie beda weryfikowac. Pozyjemy - zobaczymy... 😊

 

A tak na serio, to straszny jest ten brak jasno okreslonych zasad 😔

Jesli Rolex faktycznie chce walczyc z procederem wykupowania wylacznie w celach handlowych, to jaki jest problem, gdy pojawia sie zaraz po premierze zegarek na chrono, aby dojsc do tego gdzie byl sprzedany i uderzyc do dealera w celu, aby przedstawil na jakiej podstawie zweryfikowal danego kupujacego, ze ten nie dosc, ze jako jeden z pierwszych odebral tak porzadany model, to jeszcze od razu sprzedal?

 

ps

przy zlozeniu pisemnej rezerwacji na PP przynajmniej podpisuje sie deklaracje, ze sie zobowiazuje, iz zegarek nie zostanie zaraz sprzedany (kupiony w celach handlowych) - to tez jest jakis pomysl, choc nie wiem jak to prawnie mozna pozniej dochodzic, gdy ktos faktycznie bedzie mial noz na gardle i bedzie musial sprzedac a nie cieszyc sie nowym nabytkiem.

Nie wiem jak można weryfikować pierwszorazowego klienta - każdy powinien móc kupić i teoretycznie każdy może potem zrobić z towarem co chce, również sprzedać. Dealer nie powinien odpowiadać za to co klient zrobi po zakupie. Co najwyżej ci którzy kupili i zaraz sprzedali to już mieliby przerąbane ale można przecież brać na "kolegę".

Trochę rozwiązaniem byłaby imienna nietransferowalna automatycznie gwarancja a najlepiej normalna dostępność zegarków w salonach, nie tylko azjatyckich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bugs napisał(-a):

Nie wiem jak można weryfikować pierwszorazowego klienta - każdy powinien móc kupić i teoretycznie każdy może potem zrobić z towarem co chce...

Oczywiscie - i tak do niedawna bylo.

Ale odkad na rynku doszlo do absurdow zakupowych/inwestycyjnych, "normalni" klienci sa troche poszkodowani i to wlasnie z tym chce zapewne Rolex walczyc. Jedna z tych wlasnie drog jest to, aby nowi/pierwsi klienci nie mogli byc "z ulicy" zapisani na porzadany przez wielu model i pierwszenstwo by mieli stali klienci. A czy to dobre czy zle nie mnie oceniac - zawsze bedzie ktos poszkodowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie polityka prowadzona jest wedle uznania...ale troszke komiczne jak mozna nabyc pierwszego rolka, kiedy podaz dla nowych klientow jest ograniczona. Czyli z tego co pisali koledzy wczesniej wynika, ze po zgloszeniu telefonicznym oczekuje sie na podpisanie papierow w salonie, a po kolejnych 8 dniach jest finalna weryfikacja

(ktora nadal nie gwarantuje zakupu zegarka)? A czy ktos wie czy jesli ktos z tych szczesliwcow po tych finalnych 8 dniach uslyszy: jest pani/pan na liscie i zegarek PEWNEGO dnia bedzie dostepny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, cuora napisał(-a):

W sumie polityka prowadzona jest wedle uznania...ale troszke komiczne jak mozna nabyc pierwszego rolka, kiedy podaz dla nowych klientow jest ograniczona. Czyli z tego co pisali koledzy wczesniej wynika, ze po zgloszeniu telefonicznym oczekuje sie na podpisanie papierow w salonie, a po kolejnych 8 dniach jest finalna weryfikacja

(ktora nadal nie gwarantuje zakupu zegarka)? A czy ktos wie czy jesli ktos z tych szczesliwcow po tych finalnych 8 dniach uslyszy: jest pani/pan na liscie i zegarek PEWNEGO dnia bedzie dostepny....

Masz pełno modeli, na które możesz się zapisać, a hype jest względny np:

sd43

dj41

exp1 i exp2

sdds jak lubisz mieć kawał stali na sobie

op36 lub op41 czarny( taki ładny zwyklak)

ym1

milgauss

air king

 

na subie, gmt i daytonie rolex się nie kończy:)

na każdy poczekasz chwilę krótszą bądź dłuższą, ale taki op36 w czerni juz po 6-7 tygodniach dostaniesz, pewnie tak samo z air kingiem.

jak wolisz extremum w drugą stronę to dssd dostajesz pewnie po 6-7 mcach.

moim zdaniem zegarki są warte czekania i mega cieszą:)

nie wspomnialem o opcjach tt - takiego sultana suba po 6 mcach tez dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, I_love_britney napisał(-a):

Masz pełno modeli, na które możesz się zapisać, a hype jest względny np:

sd43

dj41

exp1 i exp2

sdds jak lubisz mieć kawał stali na sobie

op36 lub op41 czarny( taki ładny zwyklak)

ym1

milgauss

air king

 

na subie, gmt i daytonie rolex się nie kończy:)

na każdy poczekasz chwilę krótszą bądź dłuższą, ale taki op36 w czerni juz po 6-7 tygodniach dostaniesz, pewnie tak samo z air kingiem.

jak wolisz extremum w drugą stronę to dssd dostajesz pewnie po 6-7 mcach.

moim zdaniem zegarki są warte czekania i mega cieszą:)

nie wspomnialem o opcjach tt - takiego sultana suba po 6 mcach tez dostaniesz.

Hej pełna zgoda, czas nie stanowi problemu bardziej martwią mnie niejasne zasady co do tego procesu weryfikacyjnego. Pieniadze to tez inna kwestia bo wiadomo, ze trzeba brac sily na zamiary ale i tak poduszeczke 50k nalezy sobie odlozyc tak na wszelki wypadek i zapomniec na dluzszy czas ;) bo nigdy nie wiadomo kiedy "zostaniesz wezwany":D No nic powodzenia dla wszystkich tych, ktorzy w ciszy licza uplywajce dni od daty podpisania dokumentow;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, cuora napisał(-a):

Hej pełna zgoda, czas nie stanowi problemu bardziej martwią mnie niejasne zasady co do tego procesu weryfikacyjnego. Pieniadze to tez inna kwestia bo wiadomo, ze trzeba brac sily na zamiary ale i tak poduszeczke 50k nalezy sobie odlozyc tak na wszelki wypadek i zapomniec na dluzszy czas ;) bo nigdy nie wiadomo kiedy "zostaniesz wezwany":D No nic powodzenia dla wszystkich tych, ktorzy w ciszy licza uplywajce dni od daty podpisania dokumentow;)

Tam gdzie jest hajsiwo jest jedynie prawo silniejszego i nic więcej;)

taki sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Tam gdzie jest hajsiwo jest jedynie prawo silniejszego i nic więcej;)

taki sport.

No coz zgadzam sie wpelni;). Choc mysle ze raczej wszyscy uzytkownicy tego forum raczej problemow z finansowaniem swoich kolejnych zakupow nie maja:) bardziej skupiamy sie na tym "jak i kiedy" mozemy dorwac swoje kolejne modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, artme napisał(-a):

😊

ps

przy zlozeniu pisemnej rezerwacji na PP przynajmniej podpisuje sie deklaracje, ze sie zobowiazuje, iz zegarek nie zostanie zaraz sprzedany (kupiony w celach handlowych) - to tez jest jakis pomysl, choc nie wiem jak to prawnie mozna pozniej dochodzic, gdy ktos faktycznie bedzie mial noz na gardle i bedzie musial sprzedac a nie cieszyc sie nowym nabytkiem.

W formularzu zapisowym na Rolexa też są punkty o kupowaniu w celach niezarobkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sanik napisał(-a):

W formularzu zapisowym na Rolexa też są punkty o kupowaniu w celach niezarobkowych.

Hej. Ten formularz zapisowy to nic innego jak wstepniak do tej 8mio dniowej weryfikacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.