Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, cuora napisał(-a):

Hej. Ten formularz zapisowy to nic innego jak wstepniak do tej 8mio dniowej weryfikacji?

Tak 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sanik napisał(-a):

W formularzu zapisowym na Rolexa też są punkty o kupowaniu w celach niezarobkowych.

A jak to jest weryfikowane? Podpisujesz się krwią że nie sprzedasz drogocennego dobra w przeciągu, powiedzmy, 36 miesięcy🤣?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 minut temu, beniowski napisał(-a):

A jak to jest weryfikowane? Podpisujesz się krwią że nie sprzedasz drogocennego dobra w przeciągu, powiedzmy, 36 miesięcy🤣?

To już tajemnica Kruka 😀

Ale jest też punkt w formularzu, że to może być powodem odmowy sprzedaży, więc może mają jakąś czarną listę.

Poniżej treść warunków z formularza zgłoszenia akcesu do kolejki.

IMG_20210505_095253.jpg

IMG_20210505_095338.jpg

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fascynujące - chcesz kupić konkretny model firmy na R, a my, drogi kliencie, możemy ci zagwarantować, że możesz coś kupić, ale nie wiemy kiedy, nie wiemy za ile i nie wiemy nawet czy ci dostarczymy model który chcesz kupić, czy może jednak inny. Ale nie martw się, drogi kliencie, bo możemy cię też z kolejki wyrzucić i też nie dowiesz się dlaczego🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, beniowski napisał(-a):

Fascynujące - chcesz kupić konkretny model firmy na R, a my, drogi kliencie, możemy ci zagwarantować, że możesz coś kupić, ale nie wiemy kiedy, nie wiemy za ile i nie wiemy nawet czy ci dostarczymy model który chcesz kupić, czy może jednak inny. Ale nie martw się, drogi kliencie, bo możemy cię też z kolejki wyrzucić i też nie dowiesz się dlaczego🤣.

I dalej bedziesz chciał go mieć ;)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co bić piany o to samo ciągle. Kolejka jest za darmo obecnie, kiedyś dostanie się swój model to świetnie. Nie to trudno, co prawda to hobby, ale ciągle to tylko zegarki. Mnóstwo innych marek jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, beniowski napisał(-a):

Fascynujące - chcesz kupić konkretny model firmy na R, a my, drogi kliencie, możemy ci zagwarantować, że możesz coś kupić, ale nie wiemy kiedy, nie wiemy za ile i nie wiemy nawet czy ci dostarczymy model który chcesz kupić, czy może jednak inny. Ale nie martw się, drogi kliencie, bo możemy cię też z kolejki wyrzucić i też nie dowiesz się dlaczego🤣.

 

4 minuty temu, cuora napisał(-a):

I dalej bedziesz chciał go mieć ;)...

 

Teraz, tbn napisał(-a):

Nie ma co bić piany o to samo ciągle. Kolejka jest za darmo obecnie, kiedyś dostanie się swój model to świetnie. Nie to trudno, co prawda to hobby, ale ciągle to tylko zegarki. Mnóstwo innych marek jest.

Tak mi się jakoś skojarzyło :)

tenor-1.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że Rolex jest jak religia trochę i trzeba śpiewać chwaląc swojego bożka? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, nicon napisał(-a):

Oddajesz swojego pierworodnego syna, i po 36 miesiącach przychodzisz się pokazać z zegarkiem.

 

Ten punkt przypomina trochę te z formularza wizowego do USA 😬

 

Ja kiedyś wpisałem w formularz wizowy do USA, kiedy tam jechałem po raz pierwszy jako student, że nie wiem czy nie będę uprawiać prostytucji tam czy nie wstąpię do organizacji terrorystycznej (bo bo skąd mogłem wiedzieć co będę robić w przyszłości🤣). Dopiero miły pan obok mnie w kolejce powiedział mi żebym sobie jaj nie robił, bo mnie nie tylko wtedy nie wpuszczą ale już nigdy potem. No to grzecznie wszędzie wpisałem NIE😀

19 minut temu, cuora napisał(-a):

I dalej bedziesz chciał go mieć ;)...

Ja (na razie) już nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, beniowski napisał(-a):

 

Ja (na razie) już nie chcę.

 

I to też jest zdrowe podejście ! Najważniejsze, aby mieć swoj cel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czesc,

Mam do was zapytanie, bo ostatniego rolka kupiłem z 8 lat temu.

Jak to teraz jest z dostępnością i cenami?

Chce zwykłego oystera perpetuala, mial być taki w Poznaniu, ale 10min po rozmowie Pani dzwoni ze jednak nie ma... Dowiedziałem się ze cena to 29k a na stronie wychodzi niecałe 25. Ma ktoś doświadczenie z AD w PL jeśli chodzić o negocjacje? Jest choć możliwy zakup po cenie metkowej?

Edytowane przez Bony

Przyglądam się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bony napisał(-a):

Czesc,

Mam do was zapytanie, bo ostatniego rolka kupiłem z 8 lat temu.

Jak to teraz jest z dostępnością i cenami?

Chce zwykłego oystera perpetuala, mial być taki w Poznaniu, ale 10min po rozmowie Pani dzwoni ze jednak nie ma... Dowiedziałem się ze cena to 29k a na stronie wychodzi niecałe 25. Ma ktoś doświadczenie z AD w PL jeśli chodzić o negocjacje? Jest choć możliwy zakup po cenie metkowej?

Więc tak - ok 26 500 zł i 12 miesięcy czekania - wczoraj zamawiałem. Kolor 41 tylko srebrny czarny i żółty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Fascynujące - chcesz kupić konkretny model firmy na R, a my, drogi kliencie, możemy ci zagwarantować, że możesz coś kupić, ale nie wiemy kiedy, nie wiemy za ile i nie wiemy nawet czy ci dostarczymy model który chcesz kupić, czy może jednak inny. Ale nie martw się, drogi kliencie, bo możemy cię też z kolejki wyrzucić i też nie dowiesz się dlaczego🤣.

 

Myślę, że to nie jest "problem" Kruka.

Obstawiam raczej Rolexa, który ma w pompie swoich AD.

Co wyprodukuje to śle do AD sam decydując ile i komu. 

 

Teraz postaw się w roli Kruka...jak Ty rozwiązałbyś problem kolejek i zapisów jak nie wiesz co, ile oraz kiedy Ci przyśle Rolex? Myślę, że już byś takim kozakiem nie był gdybyś czytał takie jak Twoja opinie :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, pisar napisał(-a):

 

Myślę, że to nie jest "problem" Kruka.

Obstawiam raczej Rolexa, który ma w pompie swoich AD.

Co wyprodukuje to śle do AD sam decydując ile i komu. 

 

Teraz postaw się w roli Kruka...jak Ty rozwiązałbyś problem kolejek i zapisów jak nie wiesz co, ile oraz kiedy Ci przyśle Rolex? Myślę, że już byś takim kozakiem nie był gdybyś czytał takie jak Twoja opinie :) 

Ale czy ja napisałem że to problem Kruka? Na całym świecie są problemy z kupnem stalowych modeli Rolexa, niemniej wydaje mi się że takich cudacznych wytworów prawnych nie stosują wszędzie. Zresztą, zapytam u siebie, a niech się koledzy z innych krajów niż Polska wypowiedzą także co u nich AD oferują tym oczekującym.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Ale czy ja napisałem że to problem Kruka? Na całym świecie są problemy z kupnem stalowych modeli Rolexa, niemniej wydaje mi się że takich cudacznych wytworów prawnych nie stosują wszędzie. Zresztą, zapytam u siebie, a niech się koledzy z innych krajów niż Polska wypowiedzą także co u nich AD oferują tym oczekującym.

na całym świecie jest to samo z dostępnością Rolex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

na całym świecie jest to samo z dostępnością Rolex

Mnie chodzi o to czy podobne twory prawne dają klientom do podpisania w świecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie chodzi o to czy podobne twory prawne dają klientom do podpisania w świecie. 

Jedyne konkrety w tym formularzu to to że obowiązuje cena z dnia odbioru, nie zapiszą Cię na więcej niż jedną sztukę i jak nie odbierzesz w ciągu 7 dni to przepada. Poza tym nic - dadzą co chcą, komu chcą i kiedy chcą a Ty nie wiesz który jesteś na liście i kiedy i czy w ogóle coś dostaniesz. O tyle dobrze że już nie trzeba udzielać AD nieoprocentowanej pożyczki, znaczy zaliczki, tylko podpisujesz, zapominasz i może kiedyś jest miła niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Franka napisał(-a):

Dzis jest ten dzień: 3 lata po zamówieniu...

 

Dzisiaj jest 17-tego? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.05.2021 o 11:52, Bugs napisał(-a):


Jedyne konkrety w tym formularzu to to że obowiązuje cena z dnia odbioru, nie zapiszą Cię na więcej niż jedną sztukę i jak nie odbierzesz w ciągu 7 dni to przepada. Poza tym nic - dadzą co chcą, komu chcą i kiedy chcą a Ty nie wiesz który jesteś na liście i kiedy i czy w ogóle coś dostaniesz. O tyle dobrze że już nie trzeba udzielać AD nieoprocentowanej pożyczki, znaczy zaliczki, tylko podpisujesz, zapominasz i może kiedyś jest miła niespodzianka.

Ja zapłaciłem zaliczkę na daytonę w 2019r. Nic nie wiem i się nie dowiem kiedy co i jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dzisiaj jest 17-tego? ;)

na gorąco było robione.

ręce sie trzęsły z wrażenia o dacie nie myślałem. 🙂

 

Edytowane przez Franka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Franka napisał(-a):

na gorąco było robione.

 

NO dobra - wierzę Ci!

 

Gratuluję zatem pięknego Roleksa!!!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Franka napisał(-a):

na gorąco było robione.

ręce sie trzęsły z wrażenia o dacie nie myślałem. 🙂

 

Zaraz ci koledzy powiedzą że musi być zdjęcie z gazetą z danego dnia, inaczej się nie liczy😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.