Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, piotrek39 napisał(-a):

Jak w historii zakupowej będziecie mieć to , co leży na stole , bez problemu zapiszecie się na każdy model emoji3.png i nikt z kolejki nie wyrzuci emoji12.png
Z tego co wiem (pytałem ) bezpiecznie odsprzedać po conajmniej roku , najlepiej dwóch , by problemów na przyszłe zakupy nie mieć. AD tez może mieć problemy , gdy zaraz po zakupie ktoś sprzeda a to wyjdzie. Boją się , mogą mieć spore problemy , że źle weryfikują. Tak mi pani w AD powiedziała. Jak jest naprawdę ? Niewiem , lecz jest to możliwe emoji2369.png
Sent from my iPhone using Tapatalk

I to jest prawdziwy stały klient.

Fajny zbiorek 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak jest z większością zegarków nie licząc Rolexa, PP, i pojedynczych modeli Omegi. Tylko na tym można zarobić i dla tego nie da się ich normalnie kupić.
 
 
 
A jak to jest z linią nie Profesional u Rolexa też kosztują więcej po opuszczeniu salonu?! 

Zależy który , OP to teraz jakieś wariactwo , ceny chyba oszalały.
Na niektórych DJ można zarobić , ale tak po prawdzie nie orientuje się w tym. Ja na każdym mógłbym zarobić , bo mam spoko ceny. Bez kokosów , ale zawsze do przodu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to mam WIELKĄ nadzieję, że ta bańka pęknie i wszystkie cwaniaczki pseudo handlarze itp. potrąca na tym tak jak teraz tracą Ci co aby mieć Rolexa muszą je kupić na chrono lub u innych sprzedających „....” Rolexy.

 

Oczywiscie nie mówię tu o kolekcjonerach jak Ty Piotrek! ☺️


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem na OP tez jeszcze się zapisać, ale Batman chyba przyjęty (nikt nie dzwonił), to nie będę się wychylać, grzecznie czekam i nic więcej nie dopisuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie to mam WIELKĄ nadzieję, że ta bańka pęknie i wszystkie cwaniaczki pseudo handlarze itp. potrąca na tym tak jak teraz tracą Ci co aby mieć Rolexa muszą je kupić na chrono lub u innych sprzedających „....” Rolexy.
 
Oczywiscie nie mówię tu o kolekcjonerach jak Ty Piotrek!

Nic nie pęknie, niestety... (a może stety). Chyba, że wyjdzie na światło dzienne informacja, że tłuką je w Chinach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, szwed napisał(-a):

Tak na marginesie to mam WIELKĄ nadzieję, że ta bańka pęknie i wszystkie cwaniaczki pseudo handlarze itp. potrąca na tym tak jak teraz tracą Ci co aby mieć Rolexa muszą je kupić na chrono lub u innych sprzedających „....” Rolexy.

 

Oczywiscie nie mówię tu o kolekcjonerach jak Ty Piotrek! ☺️

a czemu to tak ludziom źle życzyć ? po co ? niech się każdy bogaci ( byle nie złodziejstwem ) a wszystkim będzie lepiej 

więcej życzliwości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Ja chciałem na OP tez jeszcze się zapisać, ale Batman chyba przyjęty (nikt nie dzwonił), to nie będę się wychylać, grzecznie czekam i nic więcej nie dopisuje :P

Batman na Oyster - bardzo dobry wybór.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

a czemu to tak ludziom źle życzyć ? po co ? niech się każdy bogaci ( byle nie złodziejstwem ) a wszystkim będzie lepiej 

więcej życzliwości 

No właśnie dla mnie jest to złodziejstwo handlarzy bo okradają tych co chcą kupić po normalnej cenie Rolexa albo nie mogą bo nie ma zapisów bo handlarze musza się nachapać i wykupić wszystko co się da by zarobić! 


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej kupić drożej sprzedać to wg Ciebie cwaniactwo ? bo nie rozumiem o co Ci chodzi.. po 1989 prawie każdy handlował , a skoro kupiłeś ( nie ukradłeś ) i sprzedajesz za cenę, którą kupujący akceptuje ( nie oszukujesz ) to gdzie tu widzisz coś nagannego ? 

pokaż mi gdzie tu jest oszustwo ?

Teraz, szwed napisał(-a):

No właśnie dla mnie jest to złodziejstwo handlarzy bo okradają tych co chcą kupić po normalnej cenie Rolexa albo nie mogą bo nie ma zapisów bo handlarze musza się nachapać i wykupić wszystko co się da by zarobić! 

okradają ? Ty chyba nie znasz definicji słowa kradzież ... wystawiają zegarek po jakiejś cenie, która albo komuś pasuje albo nie

jak ktoś np kupił Rangę Rovera Classic za 7500 euro w zeszłym roku, a teraz sprzedaje po 16000 to kogoś okradł .. litości 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

Taniej kupić drożej sprzedać to wg Ciebie cwaniactwo ? bo nie rozumiem o co Ci chodzi.. po 1989 prawie każdy handlował , a skoro kupiłeś ( nie ukradłeś ) i sprzedajesz za cenę, którą kupujący akceptuje ( nie oszukujesz ) to gdzie tu widzisz coś nagannego ? 

pokaż mi gdzie tu jest oszustwo ?

Chciał bym kupić stalową Daytone u AD mogę?! 
 

No właśnie raczej nie mogę a komu mam dziękować tym co sztucznie napełniają bańkę normalny kolekcjoner nie może cieszyć się z posiadania Rolexa bo kupić go się nie da by nie przepłacać.

 

A jak kupię Breitlinga to tylko stracę bo sprzedam ze stratą. 


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba dyskusja odkleja się od rzeczywistości. Jest okazja, ludzie zarabiają. Nie ma w tym nic nowego w historii świata. Ci straszni handlarze to ludzie prowadzący normalny biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic zapomnijmy o temacie! 
mnie i tak nie dotyczy bo ja tam tylko starocie lubię. 
Mam nadzieję, że ludzie pójdą po rozum do głowy i się opamiętają i przestaną tak Kochać Rolexa żeby przepłacać za ten produkt.

 


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szwed napisał(-a):

Chciał bym kupić stalową Daytone u AD mogę?! 
 

No właśnie raczej nie mogę a komu mam dziękować tym co sztucznie napełniają bańkę normalny kolekcjoner nie może cieszyć się z posiadania Rolexa bo kupić go się nie da by nie przepłacać.

 

A jak kupię Breitlinga to tylko stracę bo sprzedam ze stratą. 

no popatrz tylko, chciałbym kupić wino sassicaia za 30 zł a te k... j.... złodziejskie mendy wiwindowały cenę, sk... jedne i muszę jako normalny pijak kupić tanie od palikota i jeszcze łeb po nim boli

jprdl 

mam nadzieję ,że się opamiętają a ceny spadną 

 

PS Stalowa Daytona już od wielu lat jest na listę oczekujących ..

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

Taniej kupić drożej sprzedać to wg Ciebie cwaniactwo ? bo nie rozumiem o co Ci chodzi.. po 1989 prawie każdy handlował , a skoro kupiłeś ( nie ukradłeś ) i sprzedajesz za cenę, którą kupujący akceptuje ( nie oszukujesz ) to gdzie tu widzisz coś nagannego ? 

pokaż mi gdzie tu jest oszustwo ?

okradają ? Ty chyba nie znasz definicji słowa kradzież ... wystawiają zegarek po jakiejś cenie, która albo komuś pasuje albo nie

jak ktoś np kupił Rangę Rovera Classic za 7500 euro w zeszłym roku, a teraz sprzedaje po 16000 to kogoś okradł .. litości 

 

Ok okradają może trochę za duże słowo! 
Masz racje ale przykre jest to że nie mogę kupić za cenę sklepową bo handlarz jest w kolejce a nie kolekcjoner.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, szwed napisał(-a):

Ok okradają może trochę za duże słowo! 
Masz racje ale przykre jest to że nie mogę kupić za cenę sklepową bo handlarz jest w kolejce a nie kolekcjoner.

a czemuż to kolekcjoner nie może się zapisać do kolejki ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szwed napisał(-a):

Nic zapomnijmy o temacie! 
mnie i tak nie dotyczy bo ja tam tylko starocie lubię. 
Mam nadzieję, że ludzie pójdą po rozum do głowy i się opamiętają i przestaną tak Kochać Rolexa żeby przepłacać za ten produkt.

 

 

Tutaj jest pies pogrzebany, jest realny popyt i ludzie co płacą premium. Jak zawsze w życiu ktoś zostaje na lodzie, a inni zarabiają. Także starsze kolekcje Roleksów są znacznie więcej warte niż parę lat temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

no popatrz tylko, chciałbym kupić wino sassicaia za 30 zł a te k... j.... złodziejskie mendy wiwindowały cenę, sk... jedne i muszę kupić tanie od palikota i jeszcze łeb po nim boli

jprdl 

Ojj nie denerwuj się tak.

Też pewnie po inwestowałeś trochę w Roleksa 🙄😜


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, szwed napisał(-a):

Chciał bym kupić stalową Daytone u AD mogę?! 

 

A jak kupię Breitlinga to tylko stracę bo sprzedam ze stratą. 

Czyli chcesz kupić, żeby mieć, czy kupić i sprzedać z zarobkiem?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

a czemuż to kolekcjoner nie może się zapisać do kolejki ? 

No ja nie mogę się raczej zapisać na Daytone a mam pare zegarków i chyba mogę się nazwać kolekcjonerem?!

1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Czyli chcesz kupić, żeby mieć, czy kupić i sprzedać z zarobkiem?

Niestety ja mam problem i sprzedawać nie umiem zegarków z mojej kolekcji.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co oszukiwać , sytuacja jest chora. A będzie jeszcze gorzej , bo nowi klienci w większości przypadków , zapie....lają do salonów tylko z myślą o szybkim zarobku. Nie wiem jak jest gdzieś indziej , ale tu bez dobrej historii nikt z biegu się nie zapisze. Nikt nie dostanie któregoś z hot. Tak powinno być. Dziwne to wszystko jest.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nicon napisał(-a):

Nie ma nic, to zupełna normalka gdy handlarz odbiera 2 stalowe Daytony w ciągu roku, a przeciętny klient czeka 4 lata, o ile go wpisali na listę xD.

O, i tu jest pies pogrzebany. Najpierw konkurs świadectw! :unsure:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, nicon napisał(-a):

Nie ma nic, to zupełna normalka gdy handlarz odbiera 2 stalowe Daytony w ciągu roku, a przeciętny klient czeka 4 lata, o ile go wpisali na listę xD.

 

Z ciekawości znasz taki przypadek u nas w kraju? Bo to, że patologie trafiają się na świecie to trochę dowodów już było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tbn napisał(-a):

 

Z ciekawości znasz taki przypadek u nas w kraju? Bo to, że patologie trafiają się na świecie to trochę dowodów już było. 

A co za różnica? Czy na świecie czy w kraju?!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, szwed napisał(-a):

A co za różnica? Czy na świecie czy w kraju?!

 

Na przykład dla tego, że kupuję jak większość kolegów w Polsce. To, że gdzieś się zdarzają przypadki nieuczciwych AD to chyba oczywiste założenie przy skali dystrybucji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Na przykład dla tego, że kupuję jak większość kolegów w Polsce. To, że gdzieś się zdarzają przypadki nieuczciwych AD to chyba oczywiste założenie przy skali dystrybucji. 

Kolega Nicon napisał wyżej co i jak. 🤘

28 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Czyli chcesz kupić, żeby mieć, czy kupić i sprzedać z zarobkiem?

Nie pamiętasz jak „wyśmiałeś” moje odznaki na mundurze?! 🙄🤣🤣😜

 

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.