Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

 
Na przykład dla tego, że kupuję jak większość kolegów w Polsce. To, że gdzieś się zdarzają przypadki nieuczciwych AD to chyba oczywiste założenie przy skali dystrybucji. 

Kilka tygodni temu , na fb skomentowałem post , w którym było pytanie czy warto Sky D za bodajże 100k kupić.
Po 10 min miałem prywatna wiadomość z ofertą. Gość pracujący w salonie , z dokładna data kiedy będzie mieć Sky i stalowe Daytona ceny około 25k euro. Zdarzają się w Polsce i Europie również. Czy tutaj ? Niewiem , pewnie też


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, szwed napisał(-a):

Kolega Nicon napisał wyżej co i jak. 🤘

Nie pamiętasz jak „wyśmiałeś” moje odznaki na mundurze?! 🙄🤣🤣😜

 

Stary już jestem, to i pamięć nie taka jak trzeba ;) A co do zapisów, to przy ostatnich nowościach każdy z odpowiednim refleksem mógł to zrobić. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no popatrz tylko, chciałbym kupić wino sassicaia za 30 zł a te k... j.... złodziejskie mendy wiwindowały cenę, sk... jedne i muszę jako normalny pijak kupić tanie od palikota i jeszcze łeb po nim boli
jprdl 
mam nadzieję ,że się opamiętają a ceny spadną 
 
PS Stalowa Daytona już od wielu lat jest na listę oczekujących ..

Takie pyszne, czy spekulacyjnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Stary już jestem, to i pamięć nie taka jak trzeba ;) A co do zapisów, to przy ostatnich nowościach każdy z odpowiednim refleksem mógł to zrobić. 

Nie na Daytone stalową. 

A na nowego kermita paru się nawet zapisało i po paru dniach życie zweryfikowało szybo, że im się nie należy bo kolega zajmujący się profesjonalnie sprzedażą chce zająć jego miejsce. 😜🤣

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Michal93 napisał(-a):

Ja chciałem na OP tez jeszcze się zapisać, ale Batman chyba przyjęty (nikt nie dzwonił), to nie będę się wychylać, grzecznie czekam i nic więcej nie dopisuje :P

Wcale Cię nie wkręcam, ale ja podpisując cyrograf usłyszałem, że spokój będzie dopiero wtedy, gdy W CIĄGU PÓŁ ROKU nie zadzwonią z informacją o "nieprzejściu weryfikacji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech latach dzwoni Kruk. Człowiek cały drży. Odbiera i zaraz usłyszy, że może jechać po Batmana. A tu informacja, że nie przeszedł weryfikacji 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mroova napisał(-a):

Wcale Cię nie wkręcam, ale ja podpisując cyrograf usłyszałem, że spokój będzie dopiero wtedy, gdy W CIĄGU PÓŁ ROKU nie zadzwonią z informacją o "nieprzejściu weryfikacji".


DJ odebrałem po 1,5 miesiąca, więc ta weryfikacja chyba jednak trochę szybciej trwa :)

 

mario, obym się doczekał! :D

Edytowane przez Michal93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):

Jak w historii zakupowej będziecie mieć to , co leży na stole ....

Dla mnie najfajniejsze to

1. YM

2. GMT

3. DJ na jubilee. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najfajniejsze to
1. YM
2. GMT
3. DJ na jubilee. 

Nie mam ułożonej kolejności , który najfajniejszy. Każdy z nich ma swoje wady i zalety. I każdy z nich inne zadanie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Sebak napisał(-a):

Po trzech latach dzwoni Kruk. Człowiek cały drży. Odbiera i zaraz usłyszy, że może jechać po Batmana. A tu informacja, że nie przeszedł weryfikacji 😂

Kurde, ja nie mogę się zapisać na Rolexa w Kruku, bo w pracy muszę mieć telefon wyciszony i pewnie bym przegapił telefon, a jak bym oddzwonił po kilku godzinach to pewnie byłoby już za późno. I weź tu czekaj kilka lat na taką Daytonę np., przegap telefon i po ptokach🤪.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, mroova napisał(-a):

@Michał93 wtedy pisałeś o batmanie, a teraz o DJ - różnica dostępowo dość istotna.

Zależy co chcesz osiągnąć w narracji. W temacie pojawiły się już „problemy” z zapisem na DJ, OP, modele zdecydowanie zimniejsze niż Batman czy Pepsi. Ja słucham bardziej osób, u których kupiłem jeden, teraz zapisałem się na inny. Skoro mowili o 4 dniach i oczekiwaniu 2-3 lat, to nie wkręcam sobie innych wersji do głowy. Tego się trzymam i już ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, szwed napisał(-a):

Ojj nie denerwuj się tak.

Też pewnie po inwestowałeś trochę w Roleksa 🙄😜

akurat nie, nie sądź wszystkich swoją miarą, ja mam te swoje które mam dla siebie i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

akurat nie, nie sądź wszystkich swoją miarą, ja mam te swoje które mam dla siebie i tyle 

Moją miarą??? Nie tedy droga wielki Panie!

Ja nigdy nie kupowałem zegarków by na nich zarabiać. Traktuje je bardziej jak pasje a nie metodę zarabiania. I boli mnie to co się dzieje. Rozumiem zegarki Vintage bo ich tylko ubywa i więcej nie będzie ale nowe ze sklepu są nadal produkowane i będą i nie które modele są praktycznie nie dostępne dla zwykłego zjadacza chleba. Tak więc nie każdy ma tyle pieniędzy co ty by przepłacać za seryjne zegarki. A też by chciał cieszyć się z ich posiadania.

Miłego dnia! 🤘

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy odbierałem zegarek z Kruka, poprosili o dowód, że na pewno ja to JA. Dlaczego nie wypełnili karty gwarancyjnej? Czy to by choć w minimalnym stopniu nie ograniczyło błyskawicznej odsprzedaży i weryfikacji klientów do odstrzału (przecież przy kupnie zegarka trzeba w końcu pokazać papiery i Kruk mógłby to weryfikować przy zakupie kontrolowanym)? Rozumiem że zegarek można kupować na prezent dla kogoś, ale wtedy można kazać wpisać imię i nazwisko tej osoby, którą chce się obdarować. A może ja jestem naiwny bo wystarczy zebrać gromadkę słupów na jednorazowe akcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, facecik napisał(-a):

Gdy odbierałem zegarek z Kruka, poprosili o dowód, że na pewno ja to JA. Dlaczego nie wypełnili karty gwarancyjnej? Czy to by choć w minimalnym stopniu nie ograniczyło błyskawicznej odsprzedaży i weryfikacji klientów do odstrzału (przecież przy kupnie zegarka trzeba w końcu pokazać papiery i Kruk mógłby to weryfikować przy zakupie kontrolowanym)? Rozumiem że zegarek można kupować na prezent dla kogoś, ale wtedy można kazać wpisać imię i nazwisko tej osoby, którą chce się obdarować. A może ja jestem naiwny bo wystarczy zebrać gromadkę słupów na jednorazowe akcje.

Może R ma jakiś magiczny sposób na tę sytuację, którego nie jesteśmy w stanie ogarnąć 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, facecik napisał(-a):

Gdy odbierałem zegarek z Kruka, poprosili o dowód, że na pewno ja to JA. Dlaczego nie wypełnili karty gwarancyjnej? Czy to by choć w minimalnym stopniu nie ograniczyło błyskawicznej odsprzedaży i weryfikacji klientów do odstrzału (przecież przy kupnie zegarka trzeba w końcu pokazać papiery i Kruk mógłby to weryfikować przy zakupie kontrolowanym)? Rozumiem że zegarek można kupować na prezent dla kogoś, ale wtedy można kazać wpisać imię i nazwisko tej osoby, którą chce się obdarować. A może ja jestem naiwny bo wystarczy zebrać gromadkę słupów na jednorazowe akcje.


Ja trochę żałuje, ze od 2021 nie ma już imiennych kart. Chciałbym trzymać swoje Rolexy do 18stki synów, żeby im je potem przekazać. Myślę, że pełne opakowanie, paragon i karta z danymi ojca byłaby bardzo miłym dodatkiem :) Ale coz, będą musieli wierzyć na słowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zadzwoniłem dziś do R w sprawie stalowej Daytony, na którą zapisałem się kiedyś.

Podobno jestem "na podium", czyli 3 w kolejce w tym salonie... Może doczekam ;-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mateo napisał(-a):

Z ciekawości zadzwoniłem dziś do R w sprawie stalowej Daytony, na którą zapisałem się kiedyś.

Podobno jestem "na podium", czyli 3 w kolejce w tym salonie... Może doczekam 😉

 

A ile to już lat czekasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, beniowski napisał(-a):

A ile to już lat czekasz?

 

Równo 4 lata stuknęło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, robol1 napisał(-a):

dawałeś jakąs zaliczke czy przyjeli zamówienie bez?

 

Zaliczka, jak na wszystkie Rolki w Kruku 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

od 2021 nie pobierają zaliczek 

Pewnie dlatego, że listy zamknięte ;-)

Daytone zamawiałem 4 lata temu a suba w zeszłym roku. Wtedy trzeba było wpłacić 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.