Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to wciąż tylko stalowy model i nawet nie Daytona - nie ma się czym chwalić🤣, wg niektórych tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, beniowski napisał(-a):

Ale to wciąż tylko stalowy model i nawet nie Daytona - nie ma się czym chwalić🤣, wg niektórych tutaj.

GMT II jest bardziej uniwersalny od Daytony a to, że niektórzy jej czapkują, wynika głównie z napompowanej przez rynek ceny. Gdybym miał posiadać tylko jeden zegarek, z pewnością nie byłaby to Daytona. Jako kolejny - jak najbardziej.

 

Tym, którym udało się ją nabyć z metki szczerze gratuluję i po cichu zazdroszczę.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

GMT II jest bardziej uniwersalny od Daytony a to, że niektórzy jej czapkują, wynika głównie z napompowanej przez rynek ceny. Gdybym miał posiadać tylko jeden zegarek, z pewnością nie byłaby to Daytona. Jako kolejny - jak najbardziej.

 

Tym, którym udało się ją nabyć z metki szczerze gratuluję i po cichu zazdroszczę.

GMT II jest ekstra i jest moim ulubionym zegarkiem EDC. A jak się jeszcze dużo podróżuje to naprawdę można go docenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, mario1971 napisał(-a):

GMT II jest bardziej uniwersalny od Daytony a to, że niektórzy jej czapkują, wynika głównie z napompowanej przez rynek ceny. Gdybym miał posiadać tylko jeden zegarek, z pewnością nie byłaby to Daytona. Jako kolejny - jak najbardziej.

Ja tez uwazam, ze GMT jest super wyborem dla jednozegarkowca, ale czy faktycznie Daytona jest tylko "napompowana" sytuacja kolejkowa i cenowa? Mnie od zawsze sie bardzo podobala, tylko draznil mnie brak daty, jednak coraz czesciej sie zastanawiam czy to wizualnie nie jest jednak na duzy plus w odbiorze tarczy i symetrii?? Podobnie mam z Pamami a i submariner bez lupki staje sie bardziej koszerny - cos w tym jest 😉

Wbrew pozorom, to Daytona nawet bardziej niz sub pasuje do wszystkiego 🙂

 

watch-club-rolex-cosmograph-daytona-cerachrom-under-5-year-rolex-warranty-ref-116500ln-year-2017-13330-8.jpg

img_5442.jpg

aaa.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, artme napisał(-a):

Ja tez uwazam, ze GMT jest super wyborem dla jednozegarkowca, ale czy faktycznie Daytona jest tylko "napompowana" sytuacja kolejkowa i cenowa? Mnie od zawsze sie bardzo podobala, tylko draznil mnie brak daty, jednak coraz czesciej sie zastanawiam czy to wizualnie nie jest jednak na duzy plus w odbiorze tarczy i symetrii?? Podobnie mam z Pamami a i submariner bez lupki staje sie bardziej koszerny - cos w tym jest 😉

Wbrew pozorom, to Daytona nawet bardziej niz sub pasuje do wszystkiego 🙂

 

Mnie Daytona także się podoba, a o czapkowaniu jej pisałem w kontekście hajpu, jaki jej towarzyszy wraz z krzywą rosnącą na rynku wtórnym.    

 

 

Czym bardziej coś nieosiągalne, tym wywołuje większe WOW... budząc w konsekwencji skrajne emocje, od uwielbienia, do zazdrości i zawiści włącznie. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się coraz bardziej podoba Daytona z diamentowymi indeksami. Ponadto, biorąc pod uwagę niedostępność stalowej i jej cenę na wtórnym, opcja wyboru tej która mi się podoba jest coraz bardziej realna. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, artme napisał(-a):

Ja tez uwazam, ze GMT jest super wyborem dla jednozegarkowca, ale czy faktycznie Daytona jest tylko "napompowana" sytuacja kolejkowa i cenowa? Mnie od zawsze sie bardzo podobala, tylko draznil mnie brak daty, jednak coraz czesciej sie zastanawiam czy to wizualnie nie jest jednak na duzy plus w odbiorze tarczy i symetrii?? Podobnie mam z Pamami a i submariner bez lupki staje sie bardziej koszerny - cos w tym jest 😉

Wbrew pozorom, to Daytona nawet bardziej niz sub pasuje do wszystkiego 🙂

 

 

 

18 minut temu, artme napisał(-a):

 

Data jej potrzebna zupełnie do niczego, a jak jeszcze by cyklopa nakleili, to już w ogóle byłoby słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez te parę lat nauczyłem się (ciągle jestem zielony), by nie chodzić na skróty. Substytut to tylko zamiennik - dobry na chwilę.  

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sanik napisał(-a):

Data jej potrzebna zupełnie do niczego...

Moze jej nie, ale mi tak 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

I dobrze - nauka nie poszła w las. Brawo! 😜 


Trudno jest być mentorem i zamykać się na rozwój. Każda uwaga , nawet tej części tzw forumowej kołtunerii jest brana przeze mnie pod uwagę.

Z drugiej strony na tyle wpisów i tyle śledzących wolontariuszy to jedna poszarpana nogawka na stopkę raczej nie wpłynie , no przyznaj Mario?😁


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Maserati napisał(-a):


Trudno jest być mentorem i zamykać się na rozwój. Każda uwaga , nawet tej części tzw forumowej kołtunerii jest brana przeze mnie pod uwagę.

Z drugiej strony na tyle wpisów i tyle śledzących wolontariuszy to jedna poszarpana nogawka na stopkę raczej nie wpłynie , no przyznaj Mario?😁

Brzmi to trochę jak odgłos maszyny do pisania ;)

 

Wracając do tematu. Masz jeszcze niebieskiego DJ41? Jak tam z precyzja chodu w Twoim 3235? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

"Wszystko jest możliwe, a co nie jest, zajmuje tylko trochę więcej czasu." Wytrwałości życzę i mniej nerwów na co dzień! :)

20210528_081207-01.jpeg

Gratulacje. Świetny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maserati napisał(-a):


Trudno jest być mentorem i zamykać się na rozwój. Każda uwaga , nawet tej części tzw forumowej kołtunerii jest brana przeze mnie pod uwagę.

Z drugiej strony na tyle wpisów i tyle śledzących wolontariuszy to jedna poszarpana nogawka na stopkę raczej nie wpłynie , no przyznaj Mario?😁

To jest właśnie dowód prawdziwych intencji ...trzy kolejne posty w obronie swojej po raz kolejny nadszarpniętej reputacji bez związku z tematem wątku. Co my tu mamy, spamowanie, trolling, obrażanie innych uczestników...w sumie pasuje do gościa, który „ mądrościami” w pośpiechu kradzionymi z internetu pudruje  swój wizerunek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artme napisał(-a):

 

Wbrew pozorom, to Daytona nawet bardziej niz sub pasuje do wszystkiego 🙂

 

 

 


 

Jeżeli mówimy o czarnej to pewnie porównywalnie, ale przy białej tarczy to jednak trudno przyjąć, że będzie uniwersalniejsza od Suba.

 

No i jeszcze gratulacje nowych nabytków 👌🏻👌🏻

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceramiczna Daytona ma jedna moim zdaniem zdecydowana przewagę nad Subem, nosi się jak mniejszy zegarek, bo Sub 41 jest już klockowaty, poprzedni też mały nie był przez te kopertę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odruchowo myślę o 5 cyfrowych Subach. 
Ceramiczne faktycznie są masywniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, tbn napisał(-a):

https://www.visualcapitalist.com/frances-bernard-arnault-becomes-the-worlds-richest-person/
 

Kolejki do Rolka czy Patka świetnie pokazują ten boom. Myśle, ze w końcu ten trend minie, ale to pewnie jeszcze wiele lat. Na razie na świecie drukuje się pieniądz. 

 

https://www.hodinkee.com/articles/kurono-tokyo-watch-release-solve-flipping-problem

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, marcinw7982 napisał(-a):

Jaki jest czas oczekiwania na Kermita?😀

Ja czekałem 2 lata i 2 miesiące, a byłem zapisany na hulka. A czy na kermita można się w ogóle zapisać? Nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się sprawuje?

A myślałeś o jego sprzedaży i zakupie Hulka z rynku wtórnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, marcinw7982 napisał(-a):

A myślałeś o jego sprzedaży i zakupie Hulka z rynku wtórnego?

Chyba lepiej poczekac i na rocznice suba moze wyjdzie hulk z nowym mechanizmem i koperta 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2023?

Nie wiem czy będzie to możliwe po 2-3 latach produkcji nowego Kermita 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy weryfikacja Kruka klientów na premierowe modele miała się odbyć do końca maja czy coś mi się ubzdurało, że ktoś tu przekazywał takie informacje od AD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.