Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, marcinw7982 napisał(-a):

Jak Ci się sprawuje?

A myślałeś o jego sprzedaży i zakupie Hulka z rynku wtórnego?

Dobrze się sprawuje. Jak już go dostałem i ponosiłem, to na tę chwilę ma dożywocie. Chyba mi przeszło z hulkiem, mam starego suba i wystarczy. A nowy, to nowy, chociaż jakby mniej wygodny w moim odczuciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza w czym? Jest szersza i ma większą klamrę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, marcinw7982 napisał(-a):

Mniej wygodny od "starego"? Przecież to lepsza bransoleta🤔

Nie potrafię tego wyjaśnić. Po prostu lepiej się czuję w starym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy weryfikacja Kruka klientów na premierowe modele miała się odbyć do końca maja czy coś mi się ubzdurało, że ktoś tu przekazywał takie informacje od AD?

Jak podpisywałem deklarację zakupu to powiedzieli że jeżeli w ciągu tygodnia nie zadzwonią to znaczy że nie odrzucili, i że jak ktoś zapisał się w kilku salonach na ten sam model to sprawa wyjdzie i go pogonią. Nie dzwonili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego Grey market, stalowe Rolexy w cenach jak z kosmosu, ilość ofert nie maleje, 

czyli nie ma chętnych.

Dlaczego ceny nie spadają? 🤔 

Myślicie że tak już tak będzie, że nawet 5 cyfrowe referencje będą w cenie >60-70K?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.06.2021 o 09:40, Bugs napisał(-a):


Jak podpisywałem deklarację zakupu to powiedzieli że jeżeli w ciągu tygodnia nie zadzwonią to znaczy że nie odrzucili, i że jak ktoś zapisał się w kilku salonach na ten sam model to sprawa wyjdzie i go pogonią. Nie dzwonili.

Przecież można zapisać WNUCZKA 😁


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież można zapisać WNUCZKA

Pewnie niejeden wnuczek, wujek i kuzyn byli albo są zapisani ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.06.2021 o 09:28, marcinw7982 napisał(-a):

Nie rozumiem tego Grey market, stalowe Rolexy w cenach jak z kosmosu, ilość ofert nie maleje, 

czyli nie ma chętnych.

Dlaczego ceny nie spadają? 🤔 

Myślicie że tak już tak będzie, że nawet 5 cyfrowe referencje będą w cenie >60-70K?

 

taki zarobek ze nikt nie chce spuścic ceny.czekaja na oszołoma co kupi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.06.2021 o 09:28, marcinw7982 napisał(-a):

Nie rozumiem tego Grey market, stalowe Rolexy w cenach jak z kosmosu, ilość ofert nie maleje, 

czyli nie ma chętnych.

Dlaczego ceny nie spadają? 🤔 

Myślicie że tak już tak będzie, że nawet 5 cyfrowe referencje będą w cenie >60-70K?

 

5cio cyfrowe referencje to raczej napewno nie spadną w cenie bo więcej już ich nie będzie a w ręcz przeciwnie ilość ich będzie maleć. Za pare lat napewno trend się obróci i ludzie będą woleli dyskretne zegarki. Nie takie blink blink jak nowe 🙄😜
Nowe referencje jak się trend utrzyma, ze nie będę sprzedawane w szarej strefie to pewnie spadną w cenie bo będzie ich tylko przybywać i rynek będzie się wypełniać.

A nie wszyscy chcą przepłacać i jak Bozia da to uda im się zapisać i kupić u AD.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, szwed napisał(-a):

5cio cyfrowe referencje to raczej napewno nie spadną w cenie bo więcej już ich nie będzie a w ręcz przeciwnie ilość ich będzie maleć.

Pelna zgoda 😎 jednak...

 

...nowe zegarki to nie tylko blink, blink 😎

To nowsze bardziej zaawansowane mechanizmy, lepsze materialy co przeklada sie na trwalosc etc., oraz chocby brak ryzyka czy przez wiele lat na poczatku brak serwisowania. To wszystko przeklada sie na to, ze raczej nie wroze tendencji spadkowej nowym modelom, bo vintage, to zupelnie inny rynek (nie tylko w zegarkach) - bardziej niszowy 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Czy miejsce w kolejce jest dziedziczone? W przypadku daytony, zysk jest na poziomie ok 60 tysięcy, zatem może podzielić nie jedną rodzinę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, szwed napisał(-a):

5cio cyfrowe referencje to raczej napewno nie spadną w cenie bo więcej już ich nie będzie a w ręcz przeciwnie ilość ich będzie maleć. Za pare lat napewno trend się obróci i ludzie będą woleli dyskretne zegarki. Nie takie blink blink jak nowe 🙄😜
Nowe referencje jak się trend utrzyma, ze nie będę sprzedawane w szarej strefie to pewnie spadną w cenie bo będzie ich tylko przybywać i rynek będzie się wypełniać.

A nie wszyscy chcą przepłacać i jak Bozia da to uda im się zapisać i kupić u AD.

W takim razie nowy zakup  można zamienić na 5cio cyfrową referencje, lub spieniężyć go i zakupić takową referencje 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, artme napisał(-a):

Pelna zgoda 😎 jednak...

 

...nowe zegarki to nie tylko blink, blink 😎

To nowsze bardziej zaawansowane mechanizmy, lepsze materialy co przeklada sie na trwalosc etc., oraz chocby brak ryzyka czy przez wiele lat na poczatku brak serwisowania. To wszystko przeklada sie na to, ze raczej nie wroze tendencji spadkowej nowym modelom, bo vintage, to zupelnie inny rynek (nie tylko w zegarkach) - bardziej niszowy 😉

Sam wiesz jak to jest z tą trwałością.

Dokładniejsze napewno chociaż jak wiadomo cal.3135 niczego mu nie brakuje, biorąc pod lupę wszystko co nowoczesne czy to samochody, elektronika a nawet ubrania są produkowane z myślą o tym by nie grzeszyły trwałością więc za pare lat się przekonamy może 15/20 jak im wyszły nowe mechanizmy. Jak narazie wiadomo, ze najtrwalsze były w 4ro cyfrowych referencjach chodź nie były tak dokładne jak 5cio.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzac co dzieje sie, zastanawiam sie dlaczego Rolex istotnie nie podniesie swoich cen. Przeciez smialo moglby to zrobic o te np. 50%, skoro na rynku ich zegarki sa prawie 2 razy droższe niz retail, a kolejki/czas oczekiwania sa liczone w latach.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marcinw7982 napisał(-a):

W takim razie nowy zakup  można zamienić na 5cio cyfrową referencje, lub spieniężyć go i zakupić takową referencje 😀

Wystarczy popatrzeć na ceny Vintage Roleksa mowa o ładnych egzemplarzach nie zmęczonych życiem by dostać bólu głowy.

Prawie każdy Sub, GMT, Daytona, nawet pierwsze explorery, milgaussu kosztują więcej niż nowe zegarki.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, maariusz napisał(-a):

Widzac co dzieje sie, zastanawiam sie dlaczego Rolex istotnie nie podniesie swoich cen. Przeciez smialo moglby to zrobic o te np. 50%, skoro na rynku ich zegarki sa prawie 2 razy droższe niz retail, a kolejki/czas oczekiwania sa liczone w latach.

To tak nie dziala niestety - to, ze oczekiwanie jest liczone w latach, to stuprocentowa pewnosc sprzedania zegarkow i Rolex nijak na tym nie traci/straci a jak sie cos odblokuje, to z zegarkami 100% drozszymi pozostana inni a nie on 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia dlaczego część z Was nazywa osoby kupujące dużo powyżej ceny na metce: debilami, oszołomami, idiotami etc.? Ja nie kupię papierka po lodzie Ekipy, ani jakiś AirMaxów za podwójną cenę, czy auta, które po odebraniu w salonie zyskuje od razu +30%, ale jak ktoś chce to dlaczego nie? Jak ktoś chce koniecznie Rolexa i ma pieniądze to chyba jego sprawa na co i jak je wydaje? Skąd to opluwanie tych osób?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, memento mori napisał(-a):

Mnie zastanawia dlaczego część z Was nazywa osoby kupujące dużo powyżej ceny na metce: debilami, oszołomami, idiotami etc.? Ja nie kupię papierka po lodzie Ekipy, ani jakiś AirMaxów za podwójną cenę, czy auta, które po odebraniu w salonie zyskuje od razu +30%, ale jak ktoś chce to dlaczego nie? Jak ktoś chce koniecznie Rolexa i ma pieniądze to chyba jego sprawa na co i jak je wydaje? Skąd to opluwanie tych osób?

Braaaaawo!!!! Ja sie balem tego napisac 😂, bo znowu takie dyrdymaly wypisuja najczesciej Ci... ktorych zwyczajnie nie stac i czy by kosztowaly tyle samo u handlarza, to i tak by biadolili, ze i tak za drogo jak na taki zegarek - caly czas to samo 😊

Zaraz sie oczywiscie odezwa (a jak...) ci, co powiedza, ze mnie to stac, ale glupi nie jestem i przeplacac nie bede - niech sie wypchaja... 🤨 Nazywam ich "ludzie z wewnetrzna blokada" 😁, ktorzy pomimo posiadania milionow "na zlosc babci odmroza sobie uszy" i choc stac ich na zakup wymarzonego zegarka obraza sie na swiat i NIE PRZEPŁACĄ 😬😂😂.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda nie powinno się obrażać innych tylko dlatego, że chcą przepłacić za zegarek słabo dostępny w normalnej dystrybucji.

Jak nie da się oficjalnie to chęć posiadania skłania do przepłacania.

Najważniejsze, że wszyscy zadowoleni AD bo sprzedał Rolex wyprodukował i prestiżu nabiera sprzedający zarobił a kupujący się cieszy bo nosi wymarzony szpanerski zegarek. I koło się zamyka 😋

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, szwed napisał(-a):

..a kupujący się cieszy bo nosi wymarzony szpanerski zegarek.

Uwierz - czy nowa czy stara referencja, dla "normalnego" czlowieka kazdy z nich jest "szpanerski" 😉

 

Juz to pisalem, ale powtorze - jesli zegarek na rynku wtornym kosztuje przykladowo 80k i nie mozna dostac go inaczej, to ten kto go kupi za te 80k i pozniej bedzie chcial go odsprzedac, bo mu sie np. znudzi, to tez wezmie za niego te 80k - kwestia tylko i wylacznie wylozenia wiekszej sumy, ktora albo ktos ma albo nie - ja np. nie mam, wiec stoje w kolejkach albo sie nie zapisuje i odpuszczam - co zrobic...

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, artme napisał(-a):

Uwierz - czy nowa czy stara referencja, dla "normalnego" czlowieka kazdy z nich jest "szpanerski" 😉

 

Juz to pisalem, ale powtorze - jesli zegarek na rynku wtornym kosztuje przykladowo 80k i nie mozna dostac go inaczej, to ten kto go kupi za te 80k i pozniej bedzie chcial go odsprzedac, bo mu sie np. znudzi, to tez wezmie za niego te 80k - kwestia tylko i wylacznie wylozenia wiekszej sumy, ktora albo ktos ma albo nie.

To prawda w tych czasach KAŻDY Roleks jest szpanerski!

 

Co do tego co kupił Roleksa za 80k tez nie chce być gorszy i swoje zarobić jak ten od którego go kupił! 😜

I dołoży swoje 10% 😂


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.